Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 13:47



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Prośba o otwarcie wątku 
Autor Wiadomość
Post Re: Prośba o otwarcie wątku
fuller napisał(a):
W którym miejscu Kozioł obraża wszystkich i wyzywa ich od idiotów?
W zacytowanym. Tam gdzie oczekuje, że idioci owi uwierzą, że Jajko troszczy się o Kościół Boży.
Cytuj:
Ładnie to tak kłamać?
Kłamstwo to świadome zeznawanie nieprawdy. Ja zaś jestem przekonany, że Kozioł nie wierzy w dobrą wiarę Jajka i robi z użytkowników idiotów. Jeśli tak nie jest, to nie kłamię, a po prostu błędnie diagnozuję sytuację.
Jajko napisał(a):
zefciu: stare są przedmiotem dyskusji na forum, poszukaj sobie. przecież nie będę pisał tego od nowa bo to niezgodne z regulaminem, no nie?

No widzisz - Jajko też ma mnie za idiotę. Zdaniem Jajka teraz zacznę szukać jakichś faktów, których nie ma. Zwłaszcza że "nowy fakt", to się okazało iż jest taki, że ktoś tam napisał jakieś współczesne wydanie Malleus Maleficarum.


Ostatnio edytowano Pt lut 01, 2013 20:43 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 2 razy



Pt lut 01, 2013 20:40
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Prośba o otwarcie wątku
Proponuję zamknąć wątek, bo jego zasadniczy temat został wyczerpany zgodnie z moimi oczekiwaniami.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Pt lut 01, 2013 20:42
Zobacz profil
Post Re: Prośba o otwarcie wątku
Jajko napisał(a):
Proponuję zamknąć wątek, bo jego zasadniczy temat został wyczerpany zgodnie z moimi oczekiwaniami.


...co wcale nie oznacza, ze moje oczekiwania wkrótce znów nie wzrosną i trzeba je bedzie doganiac kolejnym tego typu watkiem.

P.S.
Teraz juz naprawdę mozna to zamknąć, gdy juz dopowiedziałem to czego Jajko nie raczył dopowiedzieć i wszystko wszystkim jest wiadome. Ament :D


Pt lut 01, 2013 21:15
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Prośba o otwarcie wątku
Kolejnego tego typu wątku nie będzie, bo mi tego zakazano.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Pt lut 01, 2013 21:17
Zobacz profil
Post Re: Prośba o otwarcie wątku
Jajko, teraz chcesz juz sam wlasne watki zamykac? A tak nam milo bylo na ciebie powyrzekac.
To nie, Jajko nie lubi czytac o sobie. Takie skromne jestes?


Pt lut 01, 2013 21:28
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Prośba o otwarcie wątku
Wątek spełnił rolę. Zrobiła się pyskówka personalna. Jako założyciel wątku czuję się odrobinę za to odpowiedzialny.
Ale mnie to nie przeszkadza, raczej bawi jak próbujecie, od lat bezskutcznie, mnie sprowokować :) Trzeba więc znajdować na mnie pozaregulaminowe metody :D

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Pt lut 01, 2013 21:32
Zobacz profil
Post Re: Prośba o otwarcie wątku
zefciu napisał(a):
fuller napisał(a):
W którym miejscu Kozioł obraża wszystkich i wyzywa ich od idiotów?
W zacytowanym. Tam gdzie oczekuje, że idioci owi uwierzą, że Jajko troszczy się o Kościół Boży.
Ale ja nic takiego nie pisalem. Przypisujesz mi słowa i opinie jakich nie wypowiedziałem. Wręcz wyraziłem się o @Jajko jako o cyniku. Nie oznacza to, ze nie powinien pisac i że cenzura jest w jakikolwiek sposób uzasadniona poza uprzedzeniem moderatora i niechęcią tych, którzy odkrywają w sobie hipokryzję.
Dlaczego brak argumentów pokrywasz atakiem osobistym?


Pt lut 01, 2013 23:11
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL