Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 09, 2024 20:09



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Moderowanie postów 
Autor Wiadomość
Post Moderowanie postów
jestem wstrząśnięty postępowaniem moderatorki elki na tablicy duchowość a dokladniej w temacie i uzależnieniach alkoholowych
zostałem obrażony przez jednego z dyskutantów i gdy zażadałem przeprosin mój post został wycięty ze względu że nie na temat a jego post nadal wisi tylko z uwagą
chyba nie po chrześcijańsku jest nazywać kogoś wrogiem Boga (tylko dlatego że jest się wrogiem prohibicji) analfabeta tylko dlatego że ktoś ma inne zdanie i potrafi je uzasadnić
oraz zostałem nazwany alkoholikiem właśnie dlatego że nie jestem aż tak radykalny jak mój rozmówca
i nawet nie mogę sie bronic bo moderatorka uznała że Jockey nie ma prawa do godności i dobrego imienia
to jest skandal i mam pytanie czy to tutaj jest normalne??
jeśli tak to żegnam państwa


N sty 25, 2004 9:47

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
viewtopic.php?p=9168#9168


N sty 25, 2004 10:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
Nie wiem dokladnie w czym problem, ale skoro rozmowa w danym watku sie rozmywa to nalezy cos zrobic aby znow zamykala sie w poruszonym temacie. Jesli uzytkownicy zaczynaja sie obrazac/przepraszac to chyba jednak nie jest na temat - czesc rzeczy mozna zalatwic na priv. :)
Pozdrawiam cieplutko

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


N sty 25, 2004 11:36
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:37
Posty: 883
Post 
Jockey - a wiesz co to jest PW
Takie śmieszne do załatwiania spraw prywatnych, zeby nie rozmywac tematu.

_________________
Obrazek
d(~_~)b Psałterz wrześniowy
www.polskastacja.pl


N sty 25, 2004 15:55
Zobacz profil WWW
Post 
Jockey !

Nie obrażaj się, tylko przyjmij zasady panujące na tym forum...

Ja też miałem niezamierzoną "wpadkę", kiedy potraktowałem uczciwego człowieka nazbyt obcesowo.... I trzeba mi się było przyznać do błędu. I powiem wprost, że nie żałuję tego ! Każdy może mieć "lepszy czy też gorszy dzień" i czasem trochę niepotrzebnie się odezwać.
Zatem - dajcie sobie spokój tymi swoimi "wycieczkami" w swoim kierunku, tylko pomyślcie, jak się ze sobą pogodzić... !!!!!!!!!!

Ja to potrafiłem - sądzę, że Wy też jesteście się na to zdobyć...

Pozdrawiam ! :)

ddv


N sty 25, 2004 17:52
Post 
Jockey ! :)

Powiem Ci trochę szerzej co ja sądzę...
Jesteś Moderatorem na "Katoliku". Czyli - jesteś osobą publiczną, pracującą "na codzień" na rzecz wartości, które niesie ze sobą Katolicyzm...
Nie chcę wnikać w to, co zaszło pomiędzy Tobą a Pielgrzymem.
Jednak wydaje mi się, iż Ty jako osoba publiczna, pracująca na dodatek na katolickim Forum jesteś szczególnie zobowiązany do szerzenia wartości, których masz strzec...
I ja ze swej strony właśnie od Ciebie oczekuję właśnie, iż to Ty jako pierwszy wyciągniesz rękę do Pielgrzyma... I skończysz wreszcie z tym obrażaniem się na wszystko i na wszystkich...

Cóż - odnoszę wrażenie, że jesteś ostatnio nazbyt zapracowany i że kilka Twoich tekstów po prostu Ci nie wyszło...
Przemyśl to zatem, zastanów się... Czy tak naprawdę warto ?...

Bardzo szanuję wielu. Tak Moderatorów :), jak i "zwykłych" ludzi :)piszących na to Forum. Szanuję również i Ciebie. ...
A sądzę, iż "w jedności siła" ... I tak naprawdę nie ma co się obrażać o mniej istotne sprawy....
A tak się składa, że ja mam "wredny koci charakterek".
I mogę "doskoczyć do oczu" każdemu, kto zachowuje się nie fair...
A wierz mi, że jestem bardzo uczulony na rozdźwięki pomiędzy Chrześcijanami...

I uważam iż nasze (jak piszących na religijne "fora"), jak i wysiłki ludzi piszących na te "fora" służbowo" powinny iść w kierunku pojednania i wymiany doświadczeń między sobą, a nie kłótni !!!!!

Pozdrawiam ! :)

ddv


N sty 25, 2004 19:55
Post 
ddv dzięki za dobre slowo
nie chodzi o jakiekolwiek obrażanie się
po prostu się wkurzyłem jak zobaczylem jak mnie potraktowała elka
jesli norma na tym 4um jest to ze pozwala sie jednym a nie pozwala drugim to chyba nie jest to miejsce dla mnie
ddv wybaczam mu ale nie mam ochoty na kolejne rozmowy z tym gościem

Skaju słyszałem o privie ale tak się składa że uwaga była nie na priva więc napisalem co napisałem
czy dobrze tez sam się w jakimś miejscu oceniłem i nie występuję o to że mnie wymoderowano tylko o to że tylko mnie wymoderowano


N sty 25, 2004 22:09
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL