Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 9:34



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1868 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 125  Następna strona
 Uwagi do moderacji 
Autor Wiadomość
Post Uwagi do moderacji
Moderator jak zwykle pomylił watki i zamiast watku homoseksualnego wyciał watki "czarodziejskie"...w dodatku zmieniajac sens postów.

Zastanawiam sie co sie choplera dzieje z tym Forum i czy moderatorzy od pewnego czasu nie stali sie bezmyślnymi robotami,.... zal tyłek ściska


Pn gru 05, 2005 8:36
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Dotyczy tego tematu viewtopic.php?t=5523

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Pn gru 05, 2005 17:31
Zobacz profil
Post 
Forum wiara przeżywa swoje apogeum

viewtopic.php?t=5897&highlight=

Tematy o świecowodzie sa zamykane...natomiast watki o homoseksualizmie i masturbacji mnoża sie bezkarnie. Mozna tylko pogratulowac z tej okazji wysokich kwalifikacji moderatorskich i zaproponowac zmiane nazwy tego Forum.....moze onanistyczno-gejowskie?


Pn gru 05, 2005 18:06
Post 
Cytuj:
Tematy o świecowodzie


"święconej wodzie" miało byc...literówka


Pn gru 05, 2005 18:08

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post 
Belizariuszu, od czasu funerala jesteś zdecydowanym liderem w kategorii "liczba krytycznych uwag pod adresem moderacji" ;-)


Pn gru 05, 2005 18:17
Zobacz profil
Post 
To mój "łabedzi śpiew"...wyrzucaja mnie..dla tolerancyjnego spokoju dusz moderatorskich i gejowskich :D
Zegnajcie userzy...... :D


Pn gru 05, 2005 18:18
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 22, 2003 8:58
Posty: 3890
Post 
hmmm, z tego, co czytam, to ten wątek jest zupelnie pomieszany
uważam, że powinien zostać dosc mocno pocięty, chyba ze Asienkka dopilnuje i konsekwentnie bedzie wycinala wtręty nie na temat :)

beli, miałbyś mniej problemów na fourm, gdybyś bardziej pilnował języka ;) wiele mozna powiedzieć zupełnie spokojnie [bo domyślam się, ze w części chodzi o styl Twoich wypowiedzi :D]

beli, jesli faktycznie ciebie wyrzucają, cóz, dopóty dzban wode nosi... ;) do zobaczenia na Tezeuszu :D:D:D:D:D:D

_________________
Staraj się o pokój serca, nie przejmując się niczym na świecie, wiedząc, że to wszystko przemija.[św. Jan od Krzyża]


Pn gru 05, 2005 18:20
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
jesli faktycznie ciebie wyrzucają, cóz, dopóty dzban wode nosi... Mruga 2


..dopóki mu Gej ucha nie urwie.....hehehehehehhe

Tezeusz?...a gdzie to?


Pn gru 05, 2005 18:22
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 22, 2003 8:58
Posty: 3890
Post 
www.tezeusz.pl

nie wiem, czy ci sie bedzie tam podobało, bo poruszają bardzo powazne tematy, niestety ;) trza myśleć i umieć argumentować :) no i jednak zachować minimum kultury w dyskusji :P:D

_________________
Staraj się o pokój serca, nie przejmując się niczym na świecie, wiedząc, że to wszystko przemija.[św. Jan od Krzyża]


Pn gru 05, 2005 18:24
Zobacz profil
Post 
Chyba nie chcecie zbanować Belizariusza ??
Jestem przeciw !! Nie róbcie tego - prosze !!

pozdrawiam

scriptor/outsider


Pn gru 05, 2005 19:03

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post 
Belizariusz napisał(a):
To mój "łabedzi śpiew"...wyrzucaja mnie


Nie kracz, bo wykraczesz...

Belizariusz napisał(a):
..dla tolerancyjnego spokoju dusz moderatorskich i gejowskich :D


Moderatorzy są po to, aby pilnować przestrzegania regulaminu. Jeśli regulamin zabrania obrażania osób myślących inaczej, to obowiązkiem służbowym moderatora jest reagować, nawet jeśli obrażający miałby rację a obrażany nie. W przeciwnym wypadku będą równi i równiejsi...

Belizariusz napisał(a):
Zegnajcie userzy...... :D


Może się jeszcze zawrócisz? ;-)


Pn gru 05, 2005 19:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 18, 2004 15:45
Posty: 1883
Post 
Beli popełnij harakiri i sam się zbanuj :P:P, a swoją drogą czy ty ostatnio dobrze się czujesz?? zjadłeś za dużo?? czy wypiłeś za mało?? no szkoda... Taki chop jak łon boł.... tyla wiela łon ... pisoł :D:D:D

_________________
Obrazek
"Przejmij mnie dreszczem Twojego Istnienia, dreszczem wiatru w dojrzałych kłosach..."
JP II


Pn gru 05, 2005 19:53
Zobacz profil WWW
Post 
1. Forum serwisu WIARA.PL jest miejscem spotkania ludzi pragnących pogłębić swoją wiarę, poszukujących Boga i zainteresowanych problemami religii, a chrześcijaństwa w szczególności. W sposób kulturalny mogą być zatem wyrażane również poglądy kontrowersyjne.

2. Zabrania się wypowiedzi o charakterze obraźliwym, propagującym treści satanistyczne,erotyczne....itd.

Na tym Forum od pewnego czasu mozna bez zadnych problemów reklamowac odmienny styl zycia...np. homoseksualny i na dodatek udowadniac wyzszośc doznań analnych nad normalnymi...poza tym najwidoczniej moderatorki wola wczytywac sie w tematy onanistyczne i gejowskie, a blokowac tematy dotyczace np. wody świeconej...uzasadniajac to "dublowaniem sie"

Dla mnie to jest CHORE....życze zatem [...]

[...] - jo_tka


Pn gru 05, 2005 21:20
Post 
elka


kulture mozna zachowac....pod warunkiem, ze "sztuka" jest normalna...


Pn gru 05, 2005 21:21
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Pozwolę sobie przypomnieć że ten temat nie został założony w celu dyskusji o banowaniu lub nie kogokolwiek, ani też po to żeby omawiać czyjkolwiek styl i sposób wypowiadania się.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Pn gru 05, 2005 21:26
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 1868 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 125  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL