Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 11:28



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 121, 122, 123, 124, 125  Następna strona
 Uwagi do moderacji 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
Rita napisał(a):
No cóż Nina, jest takie przysłowie o wronach...
Grunt to mieć swoje poglądy i myśleć i nie dawać się, a konsekwentnie tłumaczyć. Może ktoś zrozumie.

Ty chyba nigdy nie próbowałaś dyskutować z Sewerynem :-)


Pn paź 22, 2007 13:06
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
Ty chyba nigdy nie próbowałaś dyskutować z Sewerynem

Próbowałam, i nadal mam nadzieję ;) A tak na serio, to Seweryn czasem intrygujące pytania zadaje. Nie wątpię, że przez przypadek, ale mejoza np. nadal mnie zastanawia. Muszę tylko kiedyś przysiąść i coś konstruktywnego napisać. Bo zdecydowanie da się to wytłumaczyć. Z tym, że nikt nie umiał na forum. Można powiedzieć, że dzięki Sewerynowi się rozwijam :D


Pn paź 22, 2007 13:42

Dołączył(a): Cz gru 07, 2006 8:54
Posty: 3956
Post 
Kajtek 73 napisał(a):
Szanowni Moderatorzy !
Z całym szacunkiem, chciałem przypomnieć, że jesteśmy na forum CHRZEŚCIJAŃSKIM.
Proszę łaskawie o zadanie sobie trudu i prześledzienie większej ilości postów Mrocznego Pasażera i dostrzeżenie jego prawdziwych intencji.
Otwartość na opinię innych musi uwzględniać szacunek również do nas samych !
Pozdrawiam serdecznie.


Jesteśmy na forum WIARY dude.

_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln


Pn paź 22, 2007 14:28
Zobacz profil
Post 
Czy określenie "idiotyczny bóg" można uznać za obraźliwe i czy kwalifikuje się do interwencji moderacji?


Pn paź 22, 2007 15:38
Post 
link do "katoli" http://forum.wiara.pl/viewtopic.php?t=10831&start=90wypowiedź dusky'ego... :?

Kamyk, biedaku- ostatnio to chyba sam tu moderujesz całe forum...Przodownik pracy z Ciebie :)


Pn paź 22, 2007 16:09

Dołączył(a): So cze 17, 2006 0:36
Posty: 1414
Post 
Czy określenie "Rita idiotka" można uznać za obraźliwe i czy kwalifikuje się do interwencji moderacji?


Pn paź 22, 2007 17:37
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
Czy określenie "Rita idiotka" można uznać za obraźliwe i czy kwalifikuje się do interwencji moderacji?

Mark, piękny pokaz chrześcijaństwa dałeś. Nie ja użyłam tego stwierdzenia, chciałam zwrócić uwagę, na użycie takiego określenia przez innego użytkownika. Z twojej strony sam jad i złośliwość. Bardzo ładnie!

Jeżeli jednak jest to termin obraźliwy to proszę z tym coś zrobić:

w wypowiedź outsidera


Pn paź 22, 2007 19:34

Dołączył(a): So cze 17, 2006 0:36
Posty: 1414
Post 
Rita;

Skoro wiesz to po co pytasz???

Wystarczyło zgłosić.

PS.

Ja nie wierzę że ktoś jest głupi, idiota itp. pomimo ze czyny lub ich wynik, takimi (głupimi, idiotycznymi) moga się wydawać.

Głowa do góry i więcej wiary w siebie Rito :-)


Pn paź 22, 2007 20:59
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 07, 2006 8:54
Posty: 3956
Post 
Dlaczego mój ostatni post o antykoncepcji NPR i filmiku do jutuba został usunięty?

_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln


Pn paź 22, 2007 21:01
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
Skoro wiesz to po co pytasz???

No właśnie nie wiem, czy to się kwalifikuje. Co dla mnie jest obraźliwe, to nie koniecznie dla moderacji. I odwrotnie.

Chodzi mi dokładnie o cytat:
Cytuj:
Jezus Chrystus jest wcielonym Bogiem, a nie mahomet, kriszna, budda, czy idiotyczny potwor spgetti.

Po pierwsze poza Bogiem chrześcijańskim reszta Bogów została napisana małą literą, to w przypadku Latającego Potwora Spaghetti mamy do czynienia z małą literą, błędem ortograficznym i obraźliwym epitetem. Proszę o usunięcie obraźliwego posta. Tym samym postuluję zachowanie szacunku w stosunku do wszystkich Bogów. Ja się staram, choć jestem ateistką. To chyba Katolicy też by mogli.

Dziękuję i czekam na interwencję.


Pn paź 22, 2007 22:01

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
Gwoli ścisłości - Budda nie jest Bogiem, ale pisze się z dużej litery bo jest to nazwa świętej, oświeconej istoty.


Pn paź 22, 2007 22:08
Zobacz profil
Post 
"[...] bo jest to nazwa świętej, oświeconej istoty".

Kto uczynil te istote swieta?


Pn paź 22, 2007 22:57
Post 
Wikipedia podaje

"Słowo budda należy pisać z małej litery, gdy chodzi ogólnie o jakiegoś buddę (bądź o stan buddy = oświecenie) i z wielkiej, gdy piszemy o kimś konkretnym (np. o Buddzie Siakjamunim)"

czyzby znow sie mylili?


Pn paź 22, 2007 23:02

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
Lucyna napisał(a):
"[...] bo jest to nazwa świętej, oświeconej istoty".

Kto uczynil te istote swieta?

Sama się taką uczyniła osiągając Oświecenie :-)
Lucyna napisał(a):
Wikipedia podaje

"Słowo budda należy pisać z małej litery, gdy chodzi ogólnie o jakiegoś buddę (bądź o stan buddy = oświecenie) i z wielkiej, gdy piszemy o kimś konkretnym (np. o Buddzie Siakjamunim)"

czyzby znow sie mylili?

Dobrze wikipedia podaje, a obiektami kultu w buddyzmie są konkretni Buddowie i to dość oczywiste, że jak ktoś wymienia tak jak outsider "głowy" różnych religii to ma na myśli Buddę Siakjamuniego, a nie jakiegoś anonimowego buddę.


Pn paź 22, 2007 23:08
Zobacz profil
Post 
"Swiety" a "oswiecony" to nie to samo.

http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awi%C4%99ty


Pn paź 22, 2007 23:47
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 1868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 121, 122, 123, 124, 125  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL