Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 9:15



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 275 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
 Nieodpowiedni podpis użytkownika... 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 24, 2006 12:43
Posty: 275
Lokalizacja: Imielin
Post 
Ja bym za bardzo nie rozpisyłał się. Od razu widać że coś tu jest nie tak.

_________________
"ktokolwiek nas spotyka od Niego przychodzi
tak dokładnie zwyczajny że nie wiemy o tym.."


Pt lut 01, 2008 21:44
Zobacz profil
Post 
Lucyna napisał(a):
Croisis, mieszasz bardzo, swojego podpisu nie chciales sie pozbyc, mimo tego, ze wiele osob Cie o to prosilo, wiec zrozum innych.

Idac Twoim tokiem rozumowania.
Twoj podpis obraza grupe kobiet, ktore sa prostytutkami, poniewaz zarzucasz im, ze chodza niechlujnie ubrane i nadmiernie pija.


zaraz zaraz....

tz. zdanie
"na płocie pochyłym, zbutwiałym stał napis "(censored)""

obraża wszystkie płoty sugerując jakoby były one niechlujnie zbudowane stare a do tego noszą na sobie przekleństwa??

czy dobrze rozumiem??


Pt lut 15, 2008 21:44
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 09, 2008 16:40
Posty: 2603
Post 
Idąc tamtym tokiem myślenia to dobrze zrozumiałeś.

Nie rozumiem osób piszących "a co kogo obchodzi podpis" czy "nie macie większych problemów" albo "każdy może pisać co chce"

To jest forum o wierze i na temat wiary.

Podpisem nie powinna być reklama czegoś bądź teksty obraźliwe ni wulgarne.

Teksty w stylu miała lat naście prostytuowała się i była obrzygana nie tylko nie pasują do forum katolickiego.

Świat jest zły nikt w to nie wątpi ale czytając taki tekst ludzie czują się tylko bardziej "dobici" Po co wspominać o takiej dziewczynce w opisie?
Żeby podłamać innych?

Jak chcesz o tym mówić po to, żeby uświadomić ten problem, rozwiń o tym temat.

_________________
I pomyśleć, że na początku był tylko chaos... i komu to przeszkadzało?...
Tomasz Olbratowski.


Pt lut 15, 2008 23:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Astronom, np po to, żeby je zauważyć, a nie wycinać ze świadomości bo tak wygodniej. Wycinanie kogokolwiek ze świadomości jest równoznaczne z jego zabiciem - w białych rękawiczkach i bez poczucia winy - i jest zupełnie niechrześcijańskie.

To tak teoretycznie, zupełnie niezależnie od podpisu.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


So lut 16, 2008 10:04
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 09, 2008 16:40
Posty: 2603
Post 
Ale co ty jakieś emo jesteście... świat jest straszny, wszystko jest do kitu, o jak jest źle... Gdzie jest ta dziewczynka o której on pisze, na jakim dworcu, kiedy ją widział, dlaczego jej nie pomógł?

Dziewczynka ta jest wymyślona co nie znaczy, że takich dzieci nie ma.
A według mnie to jest "podniecanie się tą "pseudo artystycznościom""

Opis nie jest "Dzieci cierpią pomóżmy im"

Opis jest "dziewczynka prostytuuje się i jest obrzygana

Co chwilę widzę jakiś tekst
"On był dupkiem ona zwykłą szmatą"
"Jeb** mi się chcę"
"wyp*** piz*** dziw** kur** szmato"
I tego jest pełno... na co takie coś...

Tak jak mówię, jeżeli nie po to, żeby się tym podniecać (nie widzę lepszego słowa, ewentualnie "cieszyć się tym") tylko w celu uświadomienia niech poda jakiś konkret, np kto i gdzie potrzebuje pomocy.

Bo szczerze mówiąc i wydaje mi się, że ty też to wiesz, osoba ta nie dała tego opisu po to, żeby uświadomić ten problem, a dała go dlatego, bo lubi pisać i słuchać o tym jaki ten świat jest zły.

_________________
I pomyśleć, że na początku był tylko chaos... i komu to przeszkadzało?...
Tomasz Olbratowski.


So lut 16, 2008 10:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 28, 2008 19:25
Posty: 731
Post 
Była też o ile się nie mylę kwestia pewnego podpisu osoby X, który osoba skonstruowała podpis w taki sposób by jednocześnie dać do zrozumienia, że popiera pewną akcję, ale też jednocześnie nie zachęcać bezpośrednio do odwiedzania tejże strony ludzi którzy sami czują że mają taki stopień wrażliwości, że ich to ukłuje. Z jednej strony tematyka była fakt, trochę kontrastująca z katolicką ascezą w czystej formie, z drugiej strony - podpis w ani 0,5% nie był treścią nieodpowiednią. A zawarty w nim link prowadził do strony ściśle opisowej, instruktażowej, tematycznej, na pewien temat. Przeczytałam, nie zgorszyło mnie. Ze strony autora pewnie ten podpis był jakąś formą przekory. Ale to rzecz wrażliwości. Rzecz indywidualnego odbioru - co dla kogo jest sztuką, co nie. Co dla kogo jest noramlne, bądź nie. Itd. itd. Wobec mojego opisu też zareagowała na priv jedna osoba (nie moderator), twierdząc że za bardzo podreślam swoją wolność słowa nie pisząc przy tym treści ściśle dziennikarskich, czy w jakikolwiek sposób przewrotnych wobec katolicyzmu ale podpartych silnymi argumentami i źródłami. Cóż, kwestia odbioru. Ale interpretacja czasem może byc naprawdę daleka od prawdy...

_________________
Prof. dr hab. Joanna Senyszyn:
"Gdyby głupota miała skrzydła, minister Kopacz fruwałaby niczym gołębica."
http://powiedz-nie.c0.pl/


So lut 16, 2008 12:31
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 07, 2006 8:54
Posty: 3956
Post 
Chodzi Ci o podpis nospheratu? :p

_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln


So lut 16, 2008 12:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 28, 2008 19:25
Posty: 731
Post 
Po pierwsze, jak tak teraz czytam tego posta, dochodzę do wniosku, że pisząc go musiałam mieć trochę w czubie ;) Taki bełkot dawno mi się nie zdarzył. Ale cóż, taki efekt jak się zsumuje pośpiech i zmęczenie ;)
W każdym razie, tak. Chodziło mi o podpis nospheratu. Z jednej strony normalna rzecz, jedna z najbardziej ludzkich pośród tych ludzkich. Z drugiej strony kontrast z tutejszą tematyką na tyle silny, że jak tylko to zobaczyłam, zaczęłam się zastanawiać, czy zrobi karierę otrzymując tak jak Crosis własny temat o nieodpowiednim podpisie, czy przejdzie bez echa (w końcu nie zachęcał :D ), czy też władza zastosuje krótką piłkę ;)

_________________
Prof. dr hab. Joanna Senyszyn:
"Gdyby głupota miała skrzydła, minister Kopacz fruwałaby niczym gołębica."
http://powiedz-nie.c0.pl/


N lut 17, 2008 0:02
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 09, 2008 16:40
Posty: 2603
Post 
Zgadzam się z Tobą.
Dla jednych to jest sztuka dla innych nie.
Według mnie teraz jest moda na pisanie jak to nie jest źle na tym świecie.
Ale to że uznamy to nawet za sztukę to nie znaczy, że to będzie tu pasować.

Ja mógłbym napisać wierszyk o grzechu sodomskim i go dać na opis twierdząc, że to jest sztuka.

Może nawet i by była to sztuka, ale po prostu na forum katolickim "niemile widziana".

_________________
I pomyśleć, że na początku był tylko chaos... i komu to przeszkadzało?...
Tomasz Olbratowski.


N lut 17, 2008 1:24
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 07, 2006 8:54
Posty: 3956
Post 
czeresniowa napisał(a):
Po pierwsze, jak tak teraz czytam tego posta, dochodzę do wniosku, że pisząc go musiałam mieć trochę w czubie ;) Taki bełkot dawno mi się nie zdarzył. Ale cóż, taki efekt jak się zsumuje pośpiech i zmęczenie ;)
W każdym razie, tak. Chodziło mi o podpis nospheratu. Z jednej strony normalna rzecz, jedna z najbardziej ludzkich pośród tych ludzkich. Z drugiej strony kontrast z tutejszą tematyką na tyle silny, że jak tylko to zobaczyłam, zaczęłam się zastanawiać, czy zrobi karierę otrzymując tak jak Crosis własny temat o nieodpowiednim podpisie, czy przejdzie bez echa (w końcu nie zachęcał :D ), czy też władza zastosuje krótką piłkę ;)


Ale z tego co pamiętam to miał napisane, żeby nie wchodzić bo link niesmaczny. Więc ostrzeżenie było, nikt nikogo nie zmuszał, a to, że ktoś jest ciekawski to już jego problem. ;]

Swoją drogą, strona bekowa. ;d

_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln


N lut 17, 2008 6:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
Podpis po prostu jest... dziwny.

I moim zdaniem - przekłamany. W tym sensie, że jest to tylko subiektywne odczucie konkretnej osoby - a nie prawda obiektywna, która ma zastosowanie do wszystkich.

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


N lut 17, 2008 8:36
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 28, 2008 19:25
Posty: 731
Post 
Mroczny Pasażer napisał(a):
Ale z tego co pamiętam to miał napisane, żeby nie wchodzić bo link niesmaczny. Więc ostrzeżenie było, nikt nikogo nie zmuszał, a to, że ktoś jest ciekawski to już jego problem. ;]

Swoją drogą, strona bekowa. ;d


No w takim razie jeszcze gorzej, bo kłamczuch :P
Tam wcale nie było nic niesmacznego :D

P.S. To że w ogóle o tym piszę, nie znaczy że jestem zdania że jego podpis był nieodpowiedni, wręcz przeciwnie, uważam, że był w ciekawy sposób kontrowersyjny. Taki sprawdzian woli dla tutejszych użytkowników ;)

_________________
Prof. dr hab. Joanna Senyszyn:
"Gdyby głupota miała skrzydła, minister Kopacz fruwałaby niczym gołębica."
http://powiedz-nie.c0.pl/


N lut 17, 2008 8:54
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
Bo szczerze mówiąc i wydaje mi się, że ty też to wiesz, osoba ta nie dała tego opisu po to, żeby uświadomić ten problem, a dała go dlatego, bo lubi pisać i słuchać o tym jaki ten świat jest zły.


Osoba ta dała ten podpis, ponieważ lubi ten kawałek. Setki jeśli nie tysiące razy śpiewała go na imprezach i wiąże z nim miłe wspomnienia.

Pasuje?

Nie doszukuj się tego, czego nie ma.


Crosis


Śr lut 27, 2008 16:26
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 24, 2006 18:13
Posty: 2267
Lokalizacja: Poznań
Post 
Dajcie spokój! :) Crosis to bardzo inteligentny człowiek, a jego posty bardzo dużo wnoszą do dyskusji (nie to co moje :? ) - tylko pozazdrościć!!!

A co do jego podpisu, to myślę Teresse, że troszkę przesadzasz ;)

Wszystko wskazuje na to, że ... PUNK'S NOT DEAD :D :D :D

_________________
[i]Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sam[/i] :)


Pt lut 29, 2008 9:37
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
Jako że w temacie outsiderowym o podwójnych standardach kazano mi się nie wypowiadać, chcę sprostować tu pewne kłamstwo którego dopuścił się outsider w kwestii swojego podpisu. Napisał on:
outsider napisał(a):
a podpis - czy może byc takie świadectwo:
jako były buddysta wiem, że buddyzm to droga kłamstwa i moralnego relatywizmu

Outsider nigdy nie był buddystą tylko czytał buddyjskie książki do których może żywił czasowe przekonanie. Nie przyjął Trzech Schronień ani nie praktykował u żadnego nauczyciela.
Pisanie, że jest buddystą to takie same kłamstwo jak gdyby ktoś kto nigdy nie przyjął chrztu i nigdy nie uczęszczał do żadnego Kościoła pisał, że był chrześcijaninem bo poczytał chrześcijańskie książki, albo że jest zakonnikiem bo czytał książki o monastycyzmie i kontemplacji, choć nigdy nie otrzymał święceń i nie przebywał w klasztorze.


Śr kwi 02, 2008 9:58
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 275 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL