Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 7:05



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
 Usunięto mój temat ;( 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 07, 2006 15:45
Posty: 280
Post Usunięto mój temat ;(
Czemu usunięto mój temat o czarnych dziurach co wytłumaczają Apokalipse z tematu "Biblia"? Czy to z powodu tej regóły ; " przy uporczywym, wyraźnym i jednoznacznym utrudnianiu rozmowy przez tzw. floodowanie, czyli wklejanie wielu długich tekstów, nawet jeśli są one związane z omawianym tematem; ", bo ja się wtedy nie zgadzam, bo mój tekst był bardzo ważny, i oprócz tego to moglibyście mi chociaż wysłacz pw które by mi wytłumaczyło tą niedobrą decyzje. I powinno dać się edytowacz, bo jak to jest możliwe że się nie ufa chrześcijanom z edytowaniem swoich własnych postów, przecież my jestesmy nadzieją Świata :biggrin: :D :-D

_________________
Przykazanie nowe Daję wam, abyście się wzajemnie miłowali tak, jak JA was Umiłowałem; żebyście i wy tak się miłowali wzajemnie. (Dobra Nowina Świętego Jana 13, 34). = Ale tego JEZUSOWEGO Przykazania nie ma w Katechizmie (dla dzieci)!


N lis 19, 2006 14:08
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 11, 2006 14:23
Posty: 3613
Post Re: Usunięto mój temat ;(
myślący napisał(a):
Czemu usunięto mój temat o czarnych dziurach co wytłumaczają Apokalipse z tematu "Biblia"? Czy to z powodu tej regóły ; " przy uporczywym, wyraźnym i jednoznacznym utrudnianiu rozmowy przez tzw. floodowanie, czyli wklejanie wielu długich tekstów, nawet jeśli są one związane z omawianym tematem; ", bo ja się wtedy nie zgadzam, bo mój tekst był bardzo ważny, i oprócz tego to moglibyście mi chociaż wysłacz pw które by mi wytłumaczyło tą niedobrą decyzje. I powinno dać się edytowacz, bo jak to jest możliwe że się nie ufa chrześcijanom z edytowaniem swoich własnych postów, przecież my jestesmy nadzieją Świata :biggrin: :D :-D

Nie wiem co się kłębi w moderatorskich główkach, ale intuicja mi mówi, że z powodu nadmiaru błędów ortograficznych.
Ktoś nie miał cierpliwości ich poprawiać.
A dlaczego nie można edytowacz postów dyskutowano już wiele razy. Skorzystaj z wyszukiwarki. Znajdziesz wyjaśnienie.

Ja też byłbym ciekawy co wytłumaczają czarne dziury.
Jednek rozumiem panujące tu na Forum regóły.

Mówisz że mogliby wysłacz pw ...
No, nie wiem. Mnie też jak wycięli jakąś dla mnie cenną wpowiedź to chyba ani razu nie raczyli wysłacz wyjaśnienia.
Też uważają, widocznie, że nie jestem nadzieją Świata.

Przykre. Ale całe to p[...] Życie to same przykroszczy. Trzeba się z pokorą pogodzić i miecz nadzieję, że jednak zostanie się docenionym w tym Lepszym Świecie ....

_________________
Obrazek
Gdy rozum śpi, budzą się po.twory.


N lis 19, 2006 21:17
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 30, 2006 9:08
Posty: 1456
Post 
Oj, gdyby tu była możliwość edytowania postów, to by dopiero był bigosz, taki, że ho ho.

_________________
Nie mam nic, co bym mogła Tobie dać,
Nie mam sił by przed Tobą, Panie stać...


N lis 19, 2006 21:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 7:39
Posty: 2702
Lokalizacja: Paragwaj
Post 
Kropka napisał(a):
Oj, gdyby tu była możliwość edytowania postów, to by dopiero był bigosz, taki, że ho ho.

Co wspaniale świadczy o użytkownikach...

_________________
Shame on the night
for places I've been and what I've seen
for giving me the strangest dreams
But you never let me know just what they mean
so oh oh so shame on the night alright
And shame on you


N lis 19, 2006 22:04
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 07, 2006 15:45
Posty: 280
Post Dziękuje za współczucie ;)
I na wszystkich forumach (naokoło 10) na których byłem dotychczas to da się edytowacz swje posty ... Czy my mami być gorszi od ateistów :!: :?: :beksa: :biggrin:

_________________
Przykazanie nowe Daję wam, abyście się wzajemnie miłowali tak, jak JA was Umiłowałem; żebyście i wy tak się miłowali wzajemnie. (Dobra Nowina Świętego Jana 13, 34). = Ale tego JEZUSOWEGO Przykazania nie ma w Katechizmie (dla dzieci)!


Wt lis 21, 2006 12:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 7:39
Posty: 2702
Lokalizacja: Paragwaj
Post 
1-fajnie by było, gdybyś jednak pisał po polsku.
2-równie fajnie by było, gdybyś nauczył się też czytać:
Cytuj:
A dlaczego nie można edytowacz postów dyskutowano już wiele razy. Skorzystaj z wyszukiwarki. Znajdziesz wyjaśnienie.

_________________
Shame on the night
for places I've been and what I've seen
for giving me the strangest dreams
But you never let me know just what they mean
so oh oh so shame on the night alright
And shame on you


Wt lis 21, 2006 13:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 07, 2006 15:45
Posty: 280
Post ;(
Ja nie cierpię to forum, bo już po raz piąty zmazano jeden z moich wypowiedzi/tematów! Wpierw zmazano mój bardzo ważny temat (już nie mówiąc o moim temacie o czarnych dziurach i Apokalipsie) z powodu tych niewystarczających powodów =
"Od: angua
Do: myślący
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 23:38
Temat: ...
Witam!
Temat jednak usunęłam. Jesli chcesz rozmawiać o szabacie, to po pierwsze są odpowiednie wątki na forum. Po drugie rozmowa nie polega na głoszeniu. Po trzecie temat papieży nie ma nic z tym wspólnego...
_________________
Ci, których kochamy, nie umierają,
bo miłość jest nieśmiertelna..."

= Po pierwsze to ja potem wkleiłem tą wypowiedź z moim dodanym komentarzem do "odpowiedniego" wątku, tam ta wypowiedź też była zmazana (czy nie lepiej przenieść do kosza chociaż?). Po drugie to rozmowa polega na przekonywanie innych osób do swoich własnych przekonań, w innych słowach to ma na imię głoszenie swoich poglądów. Bo inaczej to nie prowadzisz rozmowę ale pytasz swojego mistrza pytania i dostajesz odpowiedzi = to nie jest dyskusja. Po trzecie to papieże miały z tym dużo wspólnego, bo to chyba oni ustanowili niedzielę zamiast Sabat. Potem to ja miałem nowy bardzo ważny temat co miał na imię "Rozwiązanie Zagadki o tym czemu BÓG Pozwala nam cierpieć !!?" , on był raz zmazany bez podania powodu, to ja go wkleiłem do innego tematu na forum bo miałem nadzieję ze ci inni moderatorzy na tym innym oddziale będą milsi, ale tam też mój temat był zmazany. Ze ja się czuje teraz między innymi z tych powodów i z powodu niemiłych odpowiedzi; ja byłem fałszywie oskarżany o kłamstwo na tym forum, i A. też był niemiły n.p. w swojej ostatniej odpowiedzi w tym temacie, jak chrześcijański męczennik = " 22 Błogosławieni będziecie, gdy ludzie was znienawidzą, i gdy was wyłączą spośród siebie, gdy zelżą was i z powodu Syna Człowieczego podadzą w pogardę wasze imię jako niecne: 23 cieszcie się i radujcie w owym dniu, bo wielka jest wasza nagroda w niebie. Tak samo bowiem przodkowie ich czynili prorokom. " (Łk 6). I w wyszukiwarce ja szukałem tematu na temat niemożliwości edytowania swoich postów ale takiego tematu nie znalazłem, to to i tak nie gra roli bo trzeba chociaż trochę ufać chrześcijanom, bo przecież my mamy sądzić ten świat =
" 1 Czy odważy się ktoś z was, gdy zdarzy się nieporozumienie z drugim, szukać sprawiedliwości u niesprawiedliwych, zamiast u świętych? 2 Czy nie wiecie, że święci będą sędziami tego świata? A jeśli świat będzie przez was sądzony, to czyż nie jesteście godni wyrokować w tak błahych sprawach? 3 Czyż nie wiecie, że będziemy sądzili także aniołów? O ileż przeto więcej sprawy doczesne! 4 Wy zaś, gdy macie sprawy doczesne do rozstrzygnięcia, sędziami waszymi czynicie ludzi za nic uważanych w Kościele! 5 Mówię to, aby was zawstydzić. Bo czyż nie znajdzie się wśród was ktoś na tyle mądry, by mógł rozstrzygać spory między swymi braćmi? 6 A tymczasem brat oskarża brata, i to przed niewierzącymi. 7 Już samo to jest godne potępienia, że w ogóle zdarzają się wśród was sądowe sprawy. Czemuż nie znosicie raczej niesprawiedliwości? Czemuż nie ponosicie raczej szkody? 8 Tymczasem wy dopuszczacie się niesprawiedliwości i szkody wyrządzacie, i to właśnie braciom. 9 Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? " (1 Kor 6). I ja mam teraz OpenofficePL ze ja tam wpierw poprawiam błędy przed pisaniem na internecie.

_________________
Przykazanie nowe Daję wam, abyście się wzajemnie miłowali tak, jak JA was Umiłowałem; żebyście i wy tak się miłowali wzajemnie. (Dobra Nowina Świętego Jana 13, 34). = Ale tego JEZUSOWEGO Przykazania nie ma w Katechizmie (dla dzieci)!


N gru 17, 2006 17:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Dział moderacja nie ma w podtytule: tutaj można sobie docinać do woli. Proszę uwagi prywatne przekazywać na pw.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Pn gru 18, 2006 8:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 07, 2006 15:45
Posty: 280
Post :)
Ale ja próbowałem być miły, i ja ten tekst też wysłałem przez p.w..

_________________
Przykazanie nowe Daję wam, abyście się wzajemnie miłowali tak, jak JA was Umiłowałem; żebyście i wy tak się miłowali wzajemnie. (Dobra Nowina Świętego Jana 13, 34). = Ale tego JEZUSOWEGO Przykazania nie ma w Katechizmie (dla dzieci)!


Pn gru 18, 2006 20:19
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 07, 2006 15:45
Posty: 280
Post Jeszcze jeden z moich postów niesprawiedliwie usunięty ;(
To na dole napisał użytkownik Alus w moim temacie ( viewtopic.php?p=265482#265482 ) "Chrześcijanom nie wolno uczestniczyć w państwie" :
Alus napisał:
Cytuj:
"Świeccy są "wybranym plemieniem, królewskim kapłaństwem. Oni także są powołani do tego, by być "solą ziemi i "światłem świata".
Ich specyficznym powołaniem i misją jest ukazywanie Ewangelii we własnym życiu i przez to wprowadzanie jej zaczynu w rzeczywistość świata, w którym żyją i pracują.
Wielkie siły rządzące światem - polityka, środki przekazu masowego, nauka, technologia, kultura, przemysł i praca - są własnie tymi dziedzinami, w których świeccy - ze szczególną kompetencją, mogą spełniac swoją misję" - Jan Paweł II.

A ja, jako odpowiedź na jego argument (który zresztą jest obejmowany przez wiele ludzi; że wolno uczestniczyć w państwie dlatego bo papież i biskupi pozwalają na to: i dlatego on był też ważny dla mnie żeby odpowiedzieć, i też jedyny sposób który ja wtedy widziałem żeby najlepiej odpowiedzieć na to; było podważenie moralnego autorytetu papieża w porównaniu na przykład z prorokiem Samuelem; który pisał przeciwko idei państwa; ale też był cudotwórcom, a papież który chwalił idee państwa nie był cudotwórcom: to według Słów JEZUSA, “poznaj drzewo po owocach” (por. Łk 6,43)) napisałem ten post niżej :
To jest nagłówek tego postu:
Cytuj:
Proszę przeczytajcie więcej !

To jest mój post/odpowiedź:
Cytuj:
Proszę przeczytajcie moje wypowiedzi (!!), bo widocznie chyba prawie nic z tego co napisałem nie przeczytaliście. A Karol Wojtyła jako papież (“skała” nasza) nie robił cuda za życia żeby trzeba jego słowa traktować jak słowa proroka (a po życiu można sfałszować takie cuda, i nie wierzę w takie cuda po śmierci raczej to i tak, bo modlić się o cuda powinno się od razu do BOGA, a nie przez pośrednictwo zmarłych ludzi których nie nawet wiadomo nawet czy są w Niebie). “ 17 Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: w imię moje złe duchy będą wyrzucać, nowymi językami mówić będą; 18 węże brać będą do rąk, i jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. Na chorych ręce kłaść będą, i ci odzyskają zdrowie. “ (Mk 16) = A czy Jan Paweł II mówił nowymi językami? I czytałem że on miał nieudane egzorcyzmy. A przez wkładanie rąk nikogo nie uzdrowił, coś tam czytałem że jego bliskość na audiencji w chyba powolny sposób (kilka tygodni-miesięcy później) uzdrowiła jakąś kobietę, ale takie powolne uzdrowienia to raczej bzdury, bo JEZUS na Przykład natychmiastowo uzdrawiał ludzi.

Że ja myślę że to było naprawdę niesprawiedliwe usunąć mój post bo on był dokładnym argumentem przeciwko poprzedni post mojego “przeciwnika” w tej dyskusji, bo, jeszcze raz, jak on powołał się na autorytet papieża Jana Pawła II pokazując że on chwalił państwo, a ja już wcześniej pokazałem że państwo jest przeciwko Woli BOGA według proroka Samuela (1 Sm 8,6-9...), to co mi zostało niż pokazanie że Jan Paweł II jest mniej wiarygodny jako prorok niż prorok Samuel? Że ja myślę że to była cenzura niepotrzebna/zła i prawdopodobnie częścią propagandy na rzecz Jana Pawła II :cry:
Cytuj:
Od: Kamyk
Do: myślący
Wysłany: Nie Lip 22, 2007 12:26
Temat: Usunięcie postu
Witam
myślący napisał:
Cytuj:
Proszę przeczytajcie moje wypowiedzi (!!), bo widocznie chyba prawie nic z tego co napisałem nie przeczytaliście. A Karol Wojtyła jako papież (“skała” nasza) nie robił cuda za życia żeby trzeba jego słowa traktować jak słowa proroka (a po życiu można sfałszować takie cuda, i nie wierzę w takie cuda po śmierci raczej to i tak, bo modlić się o cuda powinno się od razu do BOGA, a nie przez pośrednictwo zmarłych ludzi których nie nawet wiadomo nawet czy są w Niebie). “ 17 Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: w imię moje złe duchy będą wyrzucać, nowymi językami mówić będą; 18 węże brać będą do rąk, i jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. Na chorych ręce kłaść będą, i ci odzyskają zdrowie. “ (Mk 16) = A czy Jan Paweł II mówił nowymi językami? I czytałem że on miał nieudane egzorcyzmy. A przez wkładanie rąk nikogo nie uzdrowił, coś tam czytałem że jego bliskość na audiencji w chyba powolny sposób (kilka tygodni-miesięcy później) uzdrowiła jakąś kobietę, ale takie powolne uzdrowienia to raczej bzdury, bo JEZUS na Przykład natychmiastowo uzdrawiał ludzi.

Ten oto Twój post usunąłem z wątku "Chrześcijanom nie wolno uczestniczyć w państwie", ponieważ jest nie na temat

_________________
Przykazanie nowe Daję wam, abyście się wzajemnie miłowali tak, jak JA was Umiłowałem; żebyście i wy tak się miłowali wzajemnie. (Dobra Nowina Świętego Jana 13, 34). = Ale tego JEZUSOWEGO Przykazania nie ma w Katechizmie (dla dzieci)!


Wt lip 24, 2007 21:38
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 07, 2006 8:54
Posty: 3956
Post 
Kropka napisał(a):
Oj, gdyby tu była możliwość edytowania postów, to by dopiero był bigosz, taki, że ho ho.


Dlaczego?

_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln


Śr lip 25, 2007 10:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 07, 2006 15:45
Posty: 280
Post Trzeba wyjść z Babilonu ;(
Moderator Paschalis mnie prześladuje wymazując kilkakrotnie mój świetny post z różnych tematów, a ja i go troszeczkę poprawiałem za każdym razem. I jeszcze mnie obraża, grozi banem za pisanie bardzo długich postów i wymazuje bardzo potrzebny link z mojego innego postu. Że moja obecność na tym forum jest pod znakiem zapytania. A i z moderator PianticeLLa ledwo doszedłem do pokojowej ugody niedawno bo długim blokowaniu wątku ważnego dla mnie: “zwierzobójstwo”.

_________________
Przykazanie nowe Daję wam, abyście się wzajemnie miłowali tak, jak JA was Umiłowałem; żebyście i wy tak się miłowali wzajemnie. (Dobra Nowina Świętego Jana 13, 34). = Ale tego JEZUSOWEGO Przykazania nie ma w Katechizmie (dla dzieci)!


Śr sie 29, 2007 12:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
Bo taka prawda za wklejanie wielokrotnie tego samego postu grozi zbanowanie z forum. Skoro post został raz usunięty a moderator nie powiedział, że może zostać jeszcze raz wklejony tzn. że ten post nie nadaje się do publikacji i nie należy go po raz n-ty wklejać. A to, że poprawiasz interpunkcje czy styl... no wybacz ale to niczego nie zmienia w kwestii publikowania.

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


Śr sie 29, 2007 13:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 05, 2006 12:24
Posty: 3666
Post Re: Trzeba wyjść z Babilonu ;(
myślący napisał(a):
Moderator Paschalis mnie prześladuje wymazując kilkakrotnie mój świetny post z różnych tematów, a ja i go troszeczkę poprawiałem za każdym razem.


Twój "świetny post", jak go skromnie określasz, był uporczywe wklejany w to samo miejsce mimo usuwania i przesłanego przeze mnie PW. Nie został on zmieniony w żaden zasadniczy sposób. A usuwany był za to, że był wielotematycznym elaboratem, z którego tylko mała część była związana z tematem. Niestety, nie był to pierwszy taki post i wielokrotnie moderacja zwracała uwagę na ten problem, usuwała posty, a nawet niekiedy zamykała z podobnej przyczyny tematy:
viewtopic.php?p=277296#277296

Drugim problemem jest uporczywe utrzymywanie teologicznego charakteru dyskusji w działach, które do takiej dyskusji nie służą (np. Wiara i Prawda, Wiara i Nauka, Pogadanki z Etyki), co też już prowadziło do zwracania uwagi przez moderację o co również miałeś pretensje:
viewtopic.php?p=268712#268712

Cytuj:
I jeszcze mnie obraża, grozi banem za pisanie bardzo długich postów i wymazuje bardzo potrzebny link z mojego innego postu.


Nigdy nie użyłem żadnego sformułowania nawet w najmniejszym stopniu obelżywego wobec usera myślący, czy to publicznie, czy to w rozmowie na PW.

Nigdy nie groziłem banem za pisanie bardzo długich postów. To co w twoich postach jest nie tak napisałem już jasno powyżej i to samo napisałem w rozmowie z tobą. Ciężko to też nazwać grożeniem. Raczej jest to prosta logika, że jeśli uporczywie ignorujesz upomnienia różnych moderatorów w danej kwestii, to powinieneś się liczyć, w przypadku dalszego trwania w takiej postawie, z tym, że prędzej czy później zostaniesz usunięty.

Co do linka to forum to nie jest słup do ogłoszeń gdzie daje się linka do swoich wypowiedzi z zupełnie innych for. Notabene, sam fakt, że został usunięty tylko link, a nie całość zadaje kłam oskarżeniom o prześladowanie. Przynajmniej nie był to wielotematyczny elaborat i dlatego nie było konieczności by go usuwać, choć i do wspomnianego problemu teologiczności można by się już przyczepić biorąc pod uwagę nieteologiczny charakter działu Wiara i Prawda, ale doceniłem zmianę w dobrym kierunku i, poza wspomnianym usunięciem linka, nie ingerowałem.

Cytuj:
Że moja obecność na tym forum jest pod znakiem zapytania. A i z moderator PianticeLLa ledwo doszedłem do pokojowej ugody niedawno bo długim blokowaniu wątku ważnego dla mnie: “zwierzobójstwo”.


A to dlatego bo PianticeLLa też cię prześladuje. Podobnie jak pędziwiatr, angua, jotka i WIST jak wynika z tego posta:
viewtopic.php?p=277183#277183

Myślę, że biorąc pod uwagę to co Kamyk w podanym na początku linku napisał zamykając twój wątek, jego też byś zaliczył do tego grona.


Śr sie 29, 2007 13:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 05, 2006 12:24
Posty: 3666
Post 
Ze względu na to, iż myślący przywołuje moje rzekome wypowiedzi pod jego adresem z naszej prywatnej rozmowy na PW, uznaję, iż nie obowiązuje mnie już obowiązek nieupubliczniania tej prywatnej rozmowy, skoro mój rozmówca o jego rzekomej treści wspomina. Tym bardziej, że miała ona charakter, że tak powiem, służbowy (tj była częścią służbowych działań moderatora). A warto to wykazać by zobaczyć jak bardzo mijają się z prawdą opowieści o rzekomym obrażaniu myślącego, czy grożenie mu banem za samo pisanie dużych postów. Oto całość tej dyskusji:

Paschalis napisał(a):
W wątku o indukcyjnym dowodzie na istnienie Boga Richarda Swinburne'a odświeżasz wątek by pisać sążnisty post nie na temat dlatego te posty zostały usunięte.

P.S.
Skądinąd wątek ten ze względu na swój filozoficzny charakter pasuje do Wiary i Prawdy więc go tam przeniosłem.

Pozdrawiam,
Paschalis


myślący napisał(a):
To gdzie ja mam dać mój list ?? Na razie ja go wkleiłem spowrotem tam.


Paschalis napisał(a):
Tam gdzie będzie na temat. Napisz swój post tak, żeby był na temat. A takie siłowe przepychania i nieustanne wklejanie tych samych postów w to samo miejsce nic tu nie zmienią. Biorąc pod uwagę, że w swoim poście poruszasz kilka różnych spraw ciężko znaleźć wątek, w którym będzie on związany z tematem. Po prostu napisz te kwestie osobno w różnych wątkach, do których pasują. Nie po raz pierwszy zdarza ci się wiele zupełnie różnych kwestii poruszać w jednym wątku.

Pozdrawiam,
Paschalis


myślący napisał(a):
Ja wiem że pierwszy Dowód w tamtym temacie był indukcyjny, ale potem wiele innych Dowodów było wpisanych tam, bo czytałem. I myślałem do tego tematu wkleić bo chyba pasuje nawet dobrze: viewtopic.php?t=8483&start=30 , ja np. naokoło doskonale odpowiadam na pytanie stawiane na początku tematu. Ale jak ci się nie podoba to wklej go do tego tematu Sebastian88 potem jak otworzysz.


Paschalis napisał(a):
Problem z twoim postem polega na tym, że po raz kolejny poruszasz w nim wiele różnych kwestii tworząc ogromny wielowątkowy post nie pasującym do żadnego tematu (co najwyżej pasujący tylko w części). Wcześniej też kilkanaście razy tak robiłeś w różnych wątkach, mimo ostrzeżeń. Dlatego napisz jedynie część (ale naprawdę część najbardziej ściśle związaną z tematem) z tego posta na forum do danego wątku, tak żeby cały post był dokładnie związany z tym topiciem, a nie jego cząstka.

Jeśli nadal będziesz wklejał posty poruszające dziesiątki spraw lub nie związane z tematem to obawiam się, że niedługo na tym forum pobędziesz. Forum to nie jest miejsce dla takich wielowątkowych, nieskrępowanych spójnością tematyczną słowotoków.

Pozdrawiam,
Paschalis


myślący napisał(a):
Cytuj:
Wcześniej też kilkanaście razy tak robiłeś w różnych wątkach, mimo ostrzeżeń.

Żadnych (naprawdę) ostrzeżeń nie pamiętam (a pamięć nie mam taką złą).

A po drugie jest różnica między poruszaniem wiele tematów, a pokazaniem wiele dowodów na jeden temat. I ja właśnie pokazuje wiele dowodów, ale tylko na jeden temat.

I po trzecie to jest różnica między konstruktywną krytyką a oszczerstwami. A ty widocznie bawisz się w to drugie bo zarzucasz mi nieprawdziwe rzeczy, bez nawet przeczytania moich listów.
Cytuj:
A takie siłowe przepychania i nieustanne wklejanie tych samych postów w to samo miejsce nic tu nie zmienią.

To jest np. jedna poważnie przesadzona opinia na temat mojego zachowania. Np. “nieustanne”= jak ja naokoło tak po raz pierwszy (na jakimkolwiek forum) zrobiłem, i to jeszcze bo myślałem że jakaś pomyłka może zaszła.

A jeszcze grożeniem banem za długie posty, pierwszy raz w życiu chyba słyszę.

Zastanawiam się nad przesłaniem kopii twoich pw do mnie do administratora tego forum z moimi komentarzami twojego zachowania. Ale na razie jestem jeszcze pokojowo nastawiony...

I dobrze, jak chcesz, spróbuje podzielić moje post.


I to jego drugi post z rzędu, który napisał niedługo po tamtym, a na który już nie odpowiadałem:

myślący napisał(a):
A i właśnie przeglądając mój post widze naokoło jak jedna część cały czas wynika z drugiej co pisze, a i przecież cały post ma taki podział że to są Dowody na Istnienie BOGA podzielone według poszczególnych części Przykazania Miłości, i dlatego on jest niemożliwy do podzielenia, bo stanowi integralną całość. Musiałbym go całkowicie przerobić (na mniejsze...), a jako że to ma być naokoło mój pożegnalny list to nie mam czasu. To naprawdę skandal jak ty się zachowujesz wobec mnie :cry:


Odpowiedziałem już tylko na pierwszy:

Paschalis napisał(a):
myślący napisał(a):
Cytuj:
Wcześniej też kilkanaście razy tak robiłeś w różnych wątkach, mimo ostrzeżeń.

Żadnych (naprawdę) ostrzeżeń nie pamiętam (a pamięć nie mam taką złą).


Na samym forum angua, Kamyk i PianticeLLa zwracali ci nieraz uwagę. Niekiedy nawet kończyło się to zamknięciem wątków z ich strony o usuwaniu postów nie wspominając. Zwykle przyczyna była ta sama: zamienianie forumowej dyskusji w sążniste wielowątkowe eseje, w dużej części nie związane z tematem. Nierzadko też był kwestia łamania zasad poszczególnych działów (Pogadanki z Etyki, Wiara i Prawda, etc) poprzez prowadzenie w nich uporczywie dyskusji teologicznych, mimo że nie są to działy do teologicznych rozważań.

Cytuj:
A po drugie jest różnica między poruszaniem wiele tematów, a pokazaniem wiele dowodów na jeden temat. I ja właśnie pokazuje wiele dowodów, ale tylko na jeden temat.


Nie. Poruszałeś wiele różnych wątków w pojedynczych postach, z czego wychodziły niespójne tematycznie ogromne eseje, które również ze względu na znaczną ilość emotek i kolorków w tekście bardzo ciężko się czyta.

A cytowanie Biblii i wychodzenie od kwestii biblijnego obowiązku miłowania Boga nie ma nic wspólnego z dowodzeniem jego istnienia. To zwykła tautologia żeby udowodnić istnienie Boga opierasz się na prawdziwości Biblii, która żeby była prawdziwa trzeba założyć istnienie Boga. Kwestia dowodów na istnienie Boga to kwestia filozoficzna, a nie teologiczna. Bo w dowodzie nie wychodzi się od Biblii. To się robi w teologii i do tego służy inny dział niż Pogadanki z Etyki, Wiara i Prawda, czy Wiara i Nauka.

Cytuj:
I po trzecie to jest różnica między konstruktywną krytyką a oszczerstwami. A ty widocznie bawisz się w to drugie bo zarzucasz mi nieprawdziwe rzeczy, bez nawet przeczytania moich listów.
Cytuj:
A takie siłowe przepychania i nieustanne wklejanie tych samych postów w to samo miejsce nic tu nie zmienią.

To jest np. jedna poważnie przesadzona opinia na temat mojego zachowania. Np. “nieustanne”= jak ja naokoło tak po raz pierwszy (na jakimkolwiek forum) zrobiłem, i to jeszcze bo myślałem że jakaś pomyłka może zaszła.


Tak nieustanne. Bo jeśli twój post jest usuwany, to nie po to byś go w to samo miejsce wklejał ponownie. A po moim PW czynił to po raz trzeci.

Cytuj:
A jeszcze grożeniem banem za długie posty, pierwszy raz w życiu chyba słyszę.


Może dlatego, że nikt tu nie grozi banem za długie posty, ale za ogromne wielotematyczne eseje, niezwiązane z konkretnym tematem (i często łamiące nieteologiczny charakter niektórych działów), które z dyskusji robią słup dla własnych elaboratów. Dobrze to kiedyś określił Kamyk zamykając jeden z twoich wątków:
viewtopic.php?p=277296#277296

Cytuj:
Zastanawiam się nad przesłaniem kopii twoich pw do mnie do administratora tego forum z moimi komentarzami twojego zachowania. Ale na razie jestem jeszcze pokojowo nastawiony...


Admin zna od wielu modów (choćby od Kamyka, Anguy i PianticeLLi) problem z pisanymi przez ciebie postami więc mnie nie strasz. Nie bój się, osobiście powiem Asience co wciąż czynisz na forum, również podam jej treść wszystkich tych PW.

Cytuj:
I dobrze, jak chcesz, spróbuje podzielić moje post.


I właśnie o to chodzi. By był jednotematyczny i pasujący do konkretnego wątku i działu.


Śr sie 29, 2007 14:33
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 15 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL