Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr cze 05, 2024 4:42



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 strony neopoganskie i ateistyczne na wiara.pl 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt sie 01, 2003 16:10
Posty: 114
Post strony neopoganskie i ateistyczne na wiara.pl
Jestem wstrzasnieta tym, ze Wiara.pl reklamuje strony antykatolickie w linkach, jak o neopagnstwie i ateizmie...
jaki sens ma reklama stron o charakterze neopoganskich, ateistycznych - wojujacych z religia katolicka?... na katolickiej stronie w koncu?

Prowadze strone www.egzorcyzmy.katolik.pl i musze powiedziec, ze walczymy wlasnie z takimi stronami, ktore sa zrodlem cierpien duchowych i opresji demonicznych nieraz, a tutaj sa one reklamowane!!


Śr sie 17, 2005 21:49
Zobacz profil WWW
Post 
A mozesz napisac, gdzie je reklamuje?

Generalnie pisze od jakiegos czasu na forum na katolik.pl i tam przechodza prawie wszystkie liinki.


Crosis


Śr sie 17, 2005 21:51

Dołączył(a): Pt sie 01, 2003 16:10
Posty: 114
Post 
http://www.wiara.pl/tematcaly.php?curr_ ... 17284#inne

tam sa ...niestety, a gdzie na katoliku sa niekatolickie strony i poganskie rekalmowane?


Śr sie 17, 2005 22:08
Zobacz profil WWW
Post 
Wejdz na forum. Sam wiem, bo pisze tam od ponad roku, ze linki sa praktycznie nie ciete.

Crosis


Śr sie 17, 2005 22:27
Post 
Ponadto - ja widze to jako objaw zrowego rozsadku i tolerancji - dawanie linkow do strom innych religi. Chwala adminom za to.

Crosis


Śr sie 17, 2005 22:28

Dołączył(a): Pt sie 01, 2003 16:10
Posty: 114
Post 
CHYBA ZARTUJESZ....tolerancja dla poganstwa i reklamowanie jej na katolickim portalu???....
chyba nie jestes katolikiem.
Ale mam nadzieje, ze niedlugo sie to skonczy. Interweniuje juz i mysle, ze zostana te strony usuniete.


Śr sie 17, 2005 22:32
Zobacz profil WWW
Post 
A co jest zlego w wyznaniu neopoganskim? Nawoluje do zabijania? Do zlodziejstwa?

Crosis


Śr sie 17, 2005 22:34

Dołączył(a): Pt sie 01, 2003 16:10
Posty: 114
Post 
ech no jak mowilam, poczytaj sobie

www.egzorcyzmy.katolik.pl


Śr sie 17, 2005 22:57
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt sie 01, 2003 16:10
Posty: 114
Post 
www.katolik.pl w katologu stron www nie ma zadnej strony NIECHRZESCIAJSKIEJ.

Wiara.pl - wiara w neopoganstwo i sekty??? chyba tak


Śr sie 17, 2005 23:02
Zobacz profil WWW
Post 
[...] Tolerancja i szacunek dla pogladow innych nie oznacza wiary w ich poglady.

A ktokolwiek obeznany z internetem slalby takie "zazalenia" do adminow portalu a nie forum.

Egzorcyzmy na podanym linku czytalem. Gdybym mial pod ich katem oceniac katolicyzm, cieszylbym sie, ze jestem niewierzacy. Ale, ze nauczylem sie oddzielac plewy od ziarna (miedzy innymi dzieki wierzacym), dalej mam do katolikow i katolicyzmu szacunek.


Crosis


Śr sie 17, 2005 23:06

Dołączył(a): Pt sie 01, 2003 16:10
Posty: 114
Post 
Wypowiedź dotycząca satanistów została przeniesiona do odpowiedniego tematu:
viewtopic.php?p=98297#98297
baranek


Śr sie 17, 2005 23:21
Zobacz profil WWW
Post 
[...] W stronkach, do ktorych sa linki nikt nikogo nie zacheca do dzialania na szkdoe innego czlowieka, psychiczna czy fizyczna. Nie zacheca sie tam do przemocy, kradziezy, ograniczania wolnosci czy czegokolwiek innego.

[...]. Na tej samej zasadzie je umieszcze na katolik.pl linki do hitleryzmu, bo w koncu papiez dal Hitlerowi blogoslawienstwo na wojne. Pasowaloby Ci to? Nie? Wiec nie rob tego samego tutaj.

[...]

Bez obrażania rozmówcy proszę.
baranek


Śr sie 17, 2005 23:32

Dołączył(a): Pt sie 01, 2003 16:10
Posty: 114
Post 
no popatrz, dla mnie tolerancja to jest kochac czlowieka ale nienawidziec grzechu. Ty kochasz grzech, a czlowiek jest ci obojetny, jego dobro, skoro dopuszczasz zlo i uwazasz ze jak ktos uwaza zlo za dobro - to jest ok.
Czyli jak ktos chce zniszczyc sobie zycie, to tylko patrzysz i aprobujesz. Tolerancja rowna sie obojetnosci.


Cz sie 18, 2005 0:23
Zobacz profil WWW
Post 
Krótko: uważam, że aga ma rację. Strony dokładnie przeczytałam ( częśc zresztą znam) , przekazałam informację administratowi serwisu i on podejmie decyzję.

A do dyskusji o tolerancji zapraszam tutaj:
viewtopic.php?t=221&highlight=tolerancja


Cz sie 18, 2005 0:28
Post 
Nie, za daleko sie posuwasz w interpretacji moich pogladow. Wiecej o nich znajdziesz w temacie

viewtopic.php?t=4754

A co do grzechu - jako niewierzacy moge sobie pozwolic na nieco inne definiowanie grzechu. Generalnie nie istnieje dla mnie takie pojecie, ale istnieje dla mnie pojecie "zlego uczynku". Ten zly uczynek to postepowanie krzywdzace innych ludzi.

Przyklady:
nie jest dla mnie zlem homoseksualizm → moj wybor
nie jest dla mnie zlem, jesli ktos uwaza, ze homoseksualizm jest czyms zlym → jego wybor
jest dla mnie zlem, jesli w imie tego wyboru ktos podejdzie do homoseksualisty i bedzie sie go staral na sile przekonac, ze jest on zlym czlowiekiem, zyjacym w klamstwie i nie majacym szans na szczesliwe zycie
jest dla mnie zlem jesli homoseksualista zrobi to samo heteroseksualiscie
nie jest dla mnie zlem, jesli ktos mi mowi, ze bog istnieje
jest dla mnie zlem jesli ktos powie mi, ze zyjac bez boga zyje zle, nie mam szans na milosc ani spelnienie w zyciu, na dodatek jestem zlym czlowiekiem (mimo, ze nikogo nie krzywdze)


To tak w skrocie :)

Generalnie moja dewiza jest wolnosc jednostki w granicach wolnosci jednostek dookola.

Tolerancyjny Crosis


Cz sie 18, 2005 0:31
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL