Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 16:59



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Piesza Pielgrzymka do Częstochowy!:) 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So sie 04, 2007 9:35
Posty: 6
Post 
Moja pielgrzymka to jedna z dłuższych :)
wyruszam w poniedziałek (27 lipca), dochodzę 13 sierpnia.
Tak, że 18 dni na nogach :)

Idę sama, nie znam nikogo, mam 16 lat i w sumie nie wiem, jak będzie :P

Ale nie załamuję się, bo powiedziałam sobie, że muszę iść. ;)

A to Piesza Pielgrzymka Kościerska (diecezja pelplińska), ale wyruszam już z Gniewina (taka miejscowość niedaleko Łeby). :)

Tak więc myślę, że będzie super :)


Pt lip 24, 2009 15:58
Zobacz profil

Dołączył(a): N gru 07, 2008 18:12
Posty: 11
Post 
Hm.. a ja w tym roku bardzo chciałam iść, ale niestety jak zwykle wyszło, że nie mogłam ;(
Mam nadzieję, że uda mi się za rok. Oby.


So sie 01, 2009 12:19
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 01, 2009 9:31
Posty: 10
Post 
Ja tez chcialabym isc, niestety, moj obecny stan zdrowia uniemozliwia mi to w tym roku :-( Moze w przyszlym.....
Moja pielgrzymka idzie 9 dni. Wspaniale 9 dni, 9 dni rekolekcji w drodze z Jezusem i Maryja.

_________________
"Wszystko mogę w Tym, Który mnie umacnia!"


So sie 01, 2009 12:23
Zobacz profil

Dołączył(a): N gru 07, 2008 18:12
Posty: 11
Post 
Moja idzie 15...
Za rok musi nam się udać ;)


So sie 01, 2009 13:34
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 01, 2009 9:31
Posty: 10
Post 
Za rok już koniecznie muszę iść...
W sumie to moja pielgrzymka jeszcze nie wyszła - mam jeszcze całe 16 dni, aby sie zapisac :-D także jeszcze nic straconego :) Ale boję się, bo zdrowie nie za bardzo mi pozwala :-|

_________________
"Wszystko mogę w Tym, Który mnie umacnia!"


So sie 01, 2009 13:36
Zobacz profil

Dołączył(a): N gru 07, 2008 18:12
Posty: 11
Post 
Ja to już nie mam szans niestety.
Ode mnie wyszli 28 lipca. Eh ;(


So sie 01, 2009 14:34
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 18, 2009 19:20
Posty: 111
Post 
Ja właśnie wczoraj wróciłem po 15 dniach wędrowania. Byłem po raz pierwszy ale na pewno nie ostatni. Co co spotkałem na pielgrzymim szlaku przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Niesamowici ludzie, pielgrzymkowy klimat i to uczucie, że Bóg jest i pomaga ci w trudzie pielgrzymowania. Każdemu gorąca polecam takie rekolekcje w drodze :D


Cz sie 13, 2009 14:47
Zobacz profil
Post 
Ja też wróciłam wczoraj. Byłam pierwszy raz. Trzynaście dni w drodze, ponad 400km i ciągłe łapanie się na mówieniu "a w przyszłym roku, to..." :)
Pielgrzymka jest niesamowitym przeżyciem. Szczególnie jeśli pielgrzymuje się z tak świetną grupą, jak moja. Czułam się już od pierwszych dni jednością z innymi pielgrzymami, mimo że byłam pierwszy raz, a sporo braci i sióstr już wcześniej się znało. Wspólne modlitwy, śpiewanie godzinek, różaniec, duuuuużo śpiewania, spanie na sianie w stodole... To wszystko bardzo wzbogaca. Zaczyna się też doceniać takie z pozoru małe rzeczy, jak to że można się wykąpać w gorącej wodzie czy napić się ciepłej herbaty. W domu mamy to przez cały czas i nie dostrzega się wartości takich 'drobnostek'. Wspaniała jest też życzliwość gospodarzy, którzy - jak mówił nasz ks. przewodnik - "otwierają przed nami swoje serca, domy i... lodówki". Zadziwiało mnie to, że ludzie wychodzą na ulice, żeby choćby nam pomachać czy też dać nam wodę lub coś do jedzenia. Często chciało mi się płakać ze wzruszenia. Poza tym, pielgrzymka jest świetnym rodzajem rekolekcji. I spotkaniem z Bogiem i samym sobą, zmierzeniem swoich sił i ograniczeń.
I...ani jednego odcisku przez dwa tygodnie! ;D


Cz sie 13, 2009 16:04

Dołączył(a): N lip 24, 2011 14:37
Posty: 440
Post Re: Piesza Pielgrzymka do Częstochowy!:)
idąc na pielgrzymkę powróciłem do życia. Wiele dobrego doświadczyłem ale ten powrót do życia wiele mnie umęczył psychicznie. Po pielgrzymce powróciłem do siebie i znowu pozostała tęsknota za tym życiem.


Śr sie 24, 2016 22:09
Zobacz profil

Dołączył(a): N lip 24, 2011 14:37
Posty: 440
Post Re: Piesza Pielgrzymka do Częstochowy!:)
Jestem bardzo niezrozumiany a druga sprawa stres wieloletni mnie umęczył i zmienił osobowość. Szukam tego życia na pielgrzymce i znajduję ale później wielka tęsknota


Śr sie 24, 2016 22:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL