Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 10:12



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 Piesza Pielgrzymka do Częstochowy!:) 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz maja 24, 2007 16:10
Posty: 530
Post 
kamilaa, ja też poszłam na moją pierwszą Pielgrzymkę zupełnie sama :) Byłam pełna obaw i strachu, ale poszłam. Nie żałowałam ani chwili :) poznałam wspaniałych ludzi, przyjaciela i przyszłego chłopaka. A teraz, gdybym miała iść sama, nie zawahałabym się ani chwili ;-)


N cze 28, 2009 19:34
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr mar 25, 2009 18:01
Posty: 65
Post 
szuba i niech to będzie zachęta dla tych ktorzy jeszcze nie byli a wahaja się isc sami!!:) :-D :-D


N cze 28, 2009 20:45
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 04, 2007 13:36
Posty: 110
Post 
ja wyruszam już pojutrze z Poznańską. :)

_________________
Jesteśmy dziećmi Boga,
a jezeli dziećmi,
to i dziedzicami.
Współdziedzicami Chrystusa,
dziedzicami Boga.


N lip 05, 2009 20:19
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr mar 25, 2009 18:01
Posty: 65
Post 
Weronika to świetnie:) Ja wlasnie wrocilam z Saletynskiego spotkania mlodych w Dębowcu koło Jasła i było naprawde naprawde super,wylał sie desz łask i bylo to namacalne,Bóg jest Miłoscią i w słabości moc sie doskonali!!:) zapraszam do obejrzenia filmkow ze spotkania ,jego fragmentów a tegoroczne haslo bylo"czy znasz swój PIN?" Chodzilo o PIN do swojego serca,moim PINEM jest JEZUS CHRYSTUS,i niech tak zostanie a filmiki są na www.spotkania.saletyni.pl warto bylo pojechac:) CO do Pielgrzymki to 4 sierpnia wyruszam z Rzeszowa z koleżanką znajomą SIostrą druga SIostrą i dwiema postulantkami


N lip 05, 2009 22:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 04, 2007 13:36
Posty: 110
Post 
Ja wróciłam już dzisiaj w nocy..Cała,zmęczona,ale jakże szczęśliwa. :) Życzę dobrych owoców pielgrzymki jeszcze tym,którzy się wybierają w tym roku. ;)

_________________
Jesteśmy dziećmi Boga,
a jezeli dziećmi,
to i dziedzicami.
Współdziedzicami Chrystusa,
dziedzicami Boga.


Cz lip 16, 2009 21:02
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr mar 25, 2009 18:01
Posty: 65
Post 
Dzięki Weronika.Wspomne o Tobie na modlitwie.:)


Cz lip 16, 2009 23:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 18, 2009 19:20
Posty: 111
Post 
Ja natomiast wyruszam 30.07 ;) Idę po po raz pierwszy więc nie mogę się doczekać a jednocześnie jestem pełen obaw (mam nadzieję, że niesłusznych) gdyż pielgrzymuję sam ;)


Pt lip 17, 2009 9:00
Zobacz profil
Post 
też postanowiłam w tym roku wyruszyć na Jasną Górę. wychodzimy 31 lipca. przyznam, że miałam (i mam) sporo obaw, przede wszystkim większości osób z grupy nie znam, no ale mam nadzieję, że szybko poznam. ;) ogólnie trochę się boję, że nie dam rady fizycznie. ale buty już kupione, musi się udać! ;p


Pt lip 17, 2009 9:55
Post 
talitha_ napisał(a):
ale buty już kupione

Mam nadzieje, że także już rozchodzone. Nie idzie się na dłuższe wędrówki w nowych butach.


Pt lip 17, 2009 10:20

Dołączył(a): Śr mar 25, 2009 18:01
Posty: 65
Post 
Paul1205 Jestem przekonana,że nie będziesz żalowal tej decyzji....:)Ja jak szlam każdy dzien,pątniczej wędrówki do Pani Jasnogórskiej ofiarowalam za inną osobe i w róznych intencjach i warto,bo częsc jak nie większosc moich modlitw zostala wysluchana...na Pielrzymce byl przelomowy moment w moim życiu bo zaczelam odkrywac swoje powolanie...jak jeden z misjonarzy opowiadal o swoim powolaniu i życiu Jezus dotknal mojego serca i nie zapomne tego do konca ...:)


Pt lip 17, 2009 10:32
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr mar 25, 2009 18:01
Posty: 65
Post 
talitha zgadzam sie z Monią ,co do butów,ja biore na pielgrzymke sandaly juz rozchodzone;)ale polecam też wygodne adidasy...:)


Pt lip 17, 2009 10:35
Zobacz profil
Post 
właśnie pracuję nad tym, żeby je rozchodzić. maszeruję w nich wszędzie. ;) kupiłam właśnie takie fajne sportowe sandały, ale nad adidasami się też zastanawiam, jakby deszcz padał, itd. to chyba byłyby lepsze...


Pt lip 17, 2009 10:57
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 18, 2009 19:20
Posty: 111
Post 
Ja mam fajne, rozchodzone adidasy... bardzo dobrze się w nich maszeruje ;) Mam nadzieję, że zdadzą egzamin w warunkach ekstremalnych :D


Pt lip 17, 2009 11:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 04, 2007 13:36
Posty: 110
Post 
mnie adidasy się rozwaliły kiedy drugiego dnia pielgrzymki lało ciągle i grad padał także musiałam je wyrzucić na noclegu,bo się do niczego nie nadawały. :P osobiście polecam sandały :) chodziłam w nich praktycznie przez kolejne 8 dni i było dobrze. :)
Też modliłam się każdego dnia o coś innego i mimo,że czasami czułam mega zmęczenie i myślałam,że już nie ujdę ani 1 km to ta ofiarowana modlitwa za coś,kogoś dawała mi motywację także przeszłam całą pielgrzymkę. Też szłam w sumie sama w tym roku,ale nie żałuje ani trochę,bo była to moja najlepsza pielgrzymka do tej pory! [a szłam 3 raz]
Wszystkim życzę wytrwałości. :)

_________________
Jesteśmy dziećmi Boga,
a jezeli dziećmi,
to i dziedzicami.
Współdziedzicami Chrystusa,
dziedzicami Boga.


Pt lip 17, 2009 20:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 18, 2009 19:20
Posty: 111
Post 
No i przesądzone ;) Wyruszam w czwartek 30.07 z Lubska (część pielgrzymki głogowskiej). To będzie moja pierwsza pielgrzymka ale mam nadzieję, że nie ostatnia :D


Pt lip 24, 2009 15:13
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL