Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 2:18



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Ksiądz podejrzany o pedofilię dokonał samospalenia 
Autor Wiadomość
Post Re: Ksiądz podejrzany o pedofilię dokonał samospalenia
homo_homini_canis_est napisał(a):
piok333 napisał(a):
Tylko prawdziwa chrześcijańska miłość bliźniego jest w stanie pomóc finalnie ludzkości. Dobrze, że księża nadal głoszą taką miłość i że dają o niej świadectwo. Bez tego ludzkość już dawno pogrążyłaby się w amoku wzajemnego wyrzynania... :(

Chwała Bogu, że to piszesz.
Tak mało ludzi wciąż to rozumie i usiłują ciągle ludzi uśmiercać, katować, kastrować, jak za czasów ludów dzikich, zaczynających dopiero budzić swą świadomość: Oko za oko, ząb za ząb...
A przecież Chrystus już ponad 2 tysiące lat temu wytłumaczył nam jak to jest.
I długo czeka, byśmy w końcu zaczęli się miłować, jak bracia i siostry, jakimi jesteśmy.
Jeśli nie doczeka, to część z nas, tych którzy nie chcą kochać ludzi, odejdzie na zawsze od ludzkości. Zostaną odcięci. Jak kąkol, który się wyrzuca i pali.

Członkami społeczności ludzkiej są i pedofile i dzieci - ich ofiary i my - cała reszta.
Za to, co robimy z tymi ludźmi i jakie tego są owoce - odpowiadamy - my.

A wyborcy SLD, RP, PO już nie są za bardzo umiłowanymi braćmi i siostrami? :)

Johnny - nagonka na księży i Kosciół, jest potężna. Niemniej nie potrafię zrozumieć sensu zadania sobie tak okrutnej śmierci, jaką wybrał duchowny.


Ostatnio edytowano N sie 12, 2012 12:49 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



N sie 12, 2012 12:19
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Ksiądz podejrzany o pedofilię dokonał samospalenia
Alus czy tobie naprawdę wszystko kojarzy się z polityką??

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


N sie 12, 2012 12:22
Zobacz profil
Post Re: Ksiądz podejrzany o pedofilię dokonał samospalenia
Johnny99 napisał(a):
Alus czy tobie naprawdę wszystko kojarzy się z polityką??

W wątki o aborcji homo_homini_canis_est dokonał precyzyjnego rozgraniczenia kto załuguje w Polsce na miano katolika. Więc dopytuję czy wyborcy tych partii zasługują na miano braci i sióstr.
Bo tak szczerze wolę mieć za brata wyborcę każdej partii - nawet tych, które nie lubię - niż jakiegokolwiek pedofila....choćby w sutannie.


N sie 12, 2012 12:26
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 30, 2010 9:03
Posty: 1020
Post Re: Ksiądz podejrzany o pedofilię dokonał samospalenia
Johnny99 napisał(a):
Na księdza dzisiaj można powiedzieć wszystko i natychmiast wszyscy będą to powtarzać, nie interesując się w ogóle tym, czy to jest prawda (jak w przypadku Jajko i tego jego wielce oburzonego: "księdza UNIEWINNIONO" - bo, oczywiście, sam fakt, że jakiegoś księdza uniewinniono jest sam w sobie skandalem, ksiądz powoli staje się winny tylko z tego powodu, że jest księdzem i ślubował ten okropny celibat, a na dodatek ośmiela się pouczać innych, jak należy żyć). Niewiele jest już dzisiaj w Polsce grup społecznych bardziej znienawidzonych, niż księża

Oj, co prawda, to prawda :(

_________________
http://img407.imageshack.us/img407/7421/mjdomtowieczno1.jpg


N sie 12, 2012 12:39
Zobacz profil
Post Re: Ksiądz podejrzany o pedofilię dokonał samospalenia
Capslock napisał(a):
Wszystko dlatego że księża udają takich świętych, a z pewnością nie są dlatego się o nich często mówi co to złego robią. :)


w/g mnie, oni wcale nie udają świętych.
nigdy tak o nich nie myślałam.
wykonują swoja prace polegająca na głoszeniu Ewangelii, odprawianiu Mszy sw.,
dawaniu rozgrzeszenia grzesznikom (jakimi oni sami są) itp.
pewnie, ze jest lepiej jak ksiądz jest dobry, a nie zły..
ale w każdej profesji są dobrzy i źli ludzie.


N sie 12, 2012 12:50
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2012 12:36
Posty: 963
Post Re: Ksiądz podejrzany o pedofilię dokonał samospalenia
Alus napisał(a):
W wątki o aborcji homo_homini_canis_est dokonał precyzyjnego rozgraniczenia kto załuguje w Polsce na miano katolika.

Nic takiego nie zrobiłem, bo to byłoby głupie, Alus.

Napisałem za to, gdzieś w innym miejscu na forum, że katolikiem jest ten, kto się za katolika uważa, a Kościół - w osobie jego proboszcza, nie twierdzi czegoś odwrotnego. Konieczne jest więc według tego podejścia, by katolik nie wstydził się przyznać, że jest katolikiem.

Trudno mi sobie wyobrazić by katolikiem rzeczywiście była osoba, która na trzykrotne wezwanie by powiedziała czy jest katolikiem - ani razu nie odpowiedziała tylko przypierana do muru, wyślizgiwała się jak śliska ryba od odpowiedzi.

_________________
Jezus Chrystus jest Panem Świata i Wszechświata, jest Królem Polski, mojej ukochanej Ojczyzny.
Króluj nam, Chryste !!


N sie 12, 2012 12:50
Zobacz profil
Post Re: Ksiądz podejrzany o pedofilię dokonał samospalenia
homo_homini_canis_est napisał(a):
Alus napisał(a):
W wątki o aborcji homo_homini_canis_est dokonał precyzyjnego rozgraniczenia kto załuguje w Polsce na miano katolika.

Nic takiego nie zrobiłem, bo to byłoby głupie, Alus.

Napisałem za to, gdzieś w innym miejscu na forum, że katolikiem jest ten, kto się za katolika uważa, a Kościół - w osobie jego proboszcza, nie twierdzi czegoś odwrotnego. Konieczne jest więc według tego podejścia, by katolik nie wstydził się przyznać, że jest katolikiem.

Trudno mi sobie wyobrazić by katolikiem rzeczywiście była osoba, która na trzykrotne wezwanie by powiedziała czy jest katolikiem - ani razu nie odpowiedziała tylko przypierana do muru, wyślizgiwała się jak śliska ryba od odpowiedzi.

A Tówj wpis w temacie "czy taka aborcja to zabójstwo" z godz. 10,47, nie klasyfikuje katolików?.....ja go tak odczytałam.


N sie 12, 2012 13:03
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2012 12:36
Posty: 963
Post Re: Ksiądz podejrzany o pedofilię dokonał samospalenia
Alus napisał(a):
A Tówj wpis w temacie "czy taka aborcja to zabójstwo" z godz. 10,47, nie klasyfikuje katolików?.....ja go tak odczytałam.

Sprawdziłem, według mojego zegara, o 10:47 nie miałem wpisów w tamtym temacie. Może chodzi Ci o ten z 8:47:
viewtopic.php?p=696688#p696688

Przy okazji, zamiast pisać godziny, które u każdego mogą różnie wyglądać stosownie do zegarów i ich ustawień forumowych, wygodniej jest cytować wzmiankowane posty przez wejście na maleńki znaczek w lewym górnym rogu i kliknięcie tam, a następnie skopiowanie adresu linka do postu, który pojawi się w pasku adresów.

Nie zauważyłem tam ani śladu klasyfikacji katolików, ani nawet takiego zamiaru. Jest odniesienie się do kondycji polskich katolików, którzy po uszy nieraz siedzą w różnego rodzaju grzechach i to na stałe i w ciężkich i uważają, że nic się nie dzieje, że są katolikami, a Polska przez nich już prawie nie może oddychać, o Kościele nie wspominając.

_________________
Jezus Chrystus jest Panem Świata i Wszechświata, jest Królem Polski, mojej ukochanej Ojczyzny.
Króluj nam, Chryste !!


N sie 12, 2012 13:21
Zobacz profil
Post Re: Ksiądz podejrzany o pedofilię dokonał samospalenia
@homo_homini no to nieporozumienie stąd, że również @piok333 opacznie zrozumiał posta, że sam stosujesz podział na :
piok333 napisał(a):
To, co piszesz potwierdza, że są katolicy i niby-katolicy. Niestety... :(


A chodziło o tego posta @pioka333: tutaj


N sie 12, 2012 13:31
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2012 12:36
Posty: 963
Post Re: Ksiądz podejrzany o pedofilię dokonał samospalenia
Na litość Boską, przecież to nie jest mój post!!!

_________________
Jezus Chrystus jest Panem Świata i Wszechświata, jest Królem Polski, mojej ukochanej Ojczyzny.
Króluj nam, Chryste !!


N sie 12, 2012 13:34
Zobacz profil
Post Re: Ksiądz podejrzany o pedofilię dokonał samospalenia
Proszę czytać ze zrozumieniem: mowa o poście @pioka333


N sie 12, 2012 13:35
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2012 12:36
Posty: 963
Post Re: Ksiądz podejrzany o pedofilię dokonał samospalenia
No właśnie, a Alus ciąga mnie po dwóch tematach, że ja coś takiego napisałem.

_________________
Jezus Chrystus jest Panem Świata i Wszechświata, jest Królem Polski, mojej ukochanej Ojczyzny.
Króluj nam, Chryste !!


N sie 12, 2012 13:39
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lip 13, 2012 10:36
Posty: 155
Post Re: Ksiądz podejrzany o pedofilię dokonał samospalenia
homo_homini_canis_est napisał(a):
Proszę odejść od syndromu kata - ofiary i roli ofiary w jakiej pan się najwyraźniej sytuuje.

Proszę nie projektować na innych swoich pomysłów i nie wmawiać innym czegoś co jest wyłącznie Pańskim wymysłem. Pańska diagnoza na mój temat o ,,syndromie kata-ofiary" jest po prostu wyssana z palca. Cóż Pan może na ten temat wiedzieć?
Pozdrawiam


N sie 12, 2012 14:04
Zobacz profil
Post Re: Ksiądz podejrzany o pedofilię dokonał samospalenia
homo_homini_canis_est napisał(a):
No właśnie, a Alus ciąga mnie po dwóch tematach, że ja coś takiego napisałem.

Nie będę Ci wrzucała całego Twojego postu......wystarczy kilka zdań:Dlatego ja nie mam szacunku ani do Polaków, ani do polskich katolików. to oni są odpowiedzialni za uzywanie pigułek wczesnoporonnych i udawanie, że to "zwykłe lekarstwa". To oni używają w nocy na masową skalę prezerwatyw, a rani i w dzień "bronią praw katolickich'. W szczególności, to oni popełniają aborcję, oczywiscie nie w naszym kraju, ale na wyjeździe do krajów aborcyjnych. Wielu z tych katolików pisze tu na tym forum.


N sie 12, 2012 14:06
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2012 12:36
Posty: 963
Post Re: Ksiądz podejrzany o pedofilię dokonał samospalenia
freeghost napisał(a):
Cóż Pan może na ten temat wiedzieć? Pozdrawiam

Nic poza tym, co Pan sam napisał. Również pozdrawiam.
Jeśli doszło do insynuacji nieprawdy - przepraszam.

_________________
Jezus Chrystus jest Panem Świata i Wszechświata, jest Królem Polski, mojej ukochanej Ojczyzny.
Króluj nam, Chryste !!


N sie 12, 2012 14:08
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL