Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 9:33



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Refleksja ze spotkania z o. Johnem Bashoborą 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 4:33
Posty: 1633
Post Re: Refleksja ze spotkania z o. Johnem Bashoborą
Cytuj:
Ale rozumiem że bilety nie są na spotkanie w szczerym polu, lecz w jakimś konkretnym miejscu typu stadion, a ten niestety nie jest darmowy.

Fakt! Jezus w koloseum nie przemawial. Napisz czemu. Moze zasugeruj, ktory bardziej doswiadczony, rozumie PR. :P


Wt kwi 29, 2014 18:54
Zobacz profil
Post Re: Refleksja ze spotkania z o. Johnem Bashoborą
Pan Jezus mogl wykorzystac naturalne uksztaltowanie terenu: Kazanie na gorze np...
W Polsce nieco trudniej o takie warunki z dobrym dostepem, no i sluchaczy bywa wiecej.


Wt kwi 29, 2014 18:57
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 4:33
Posty: 1633
Post Re: Refleksja ze spotkania z o. Johnem Bashoborą
Cytuj:
Pan Jezus mogl wykorzystac naturalne uksztaltowanie terenu:

Hahaha! Udalo ci sie!
Chyba, ze na powaznie? W taki razie jestem lepszy od Jezusa. Ja nawet pogode wykorzystuje. Nigdy pod wiatr nie siusiam! :)


Wt kwi 29, 2014 19:12
Zobacz profil
Post Re: Refleksja ze spotkania z o. Johnem Bashoborą
Baardzo dowcipne.
Wsrod niedzwiedzi na pewno robisz furore.


Wt kwi 29, 2014 19:19
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 4:33
Posty: 1633
Post Re: Refleksja ze spotkania z o. Johnem Bashoborą
Jesli nie sprostujesz, niedzwiedzi nie zmienisz na niedzwiedzice, zyc ci nie dam! :)
Co do wpisu, jestes w bledzie.
http://www.youtube.com/watch?v=LcRElS3voaw
Mozna, jak sie chce. :)


Wt kwi 29, 2014 19:36
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Refleksja ze spotkania z o. Johnem Bashoborą
Lokis napisał(a):
Fakt! Jezus w koloseum nie przemawial. Napisz czemu. Moze zasugeruj, ktory bardziej doswiadczony, rozumie PR.

Czemu Jezus nie przemawiał w koloseum? Pewnie dlatego że w jego czasach nie istniało.

Natomiast jak sobie przypominam nauczał w Świątyni, gościł w domach, prawda Niedzwiedziu? Opłat nie było, ale to nie zmienia faktu że nie stronił od konkretnych miejsc. Maił też na tyle mocy, aby karmić tłumy. My dziś bardziej opieramy się na gospodarce rolnej, na budynkach, za której jednak płacimy, a nie cudem je dostajemy. Nie widze w tym nic dziwnego i jeśli jakieś opłaty są, jeśli tylko po to aby zapewnić niezbędne lokum i np wyżywienie, to uznaję że czepianie się tego jest niepoważne.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Wt kwi 29, 2014 22:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 4:33
Posty: 1633
Post Re: Refleksja ze spotkania z o. Johnem Bashoborą
W dzisiejszym czasie zarabianie pieniedzy jest wazniejsze od religii. Nie masz ich, nie jesz, umierasz. Bog ci nie pomoze. Ale to zarabianie powinno byc oparte na uczciwych zasadach. W tym wypadku, Bog cie kiedys osadzi. :)
Wynajem stadionu, powiedzmy 500 000 zl. Bilety 40 i 20(dla dzieci), srednio niech bedzie 35. 60 000 uczestnikow. Do tego sprzedaz koszulek, brelokow itp. .
Teraz zapytam; uczciwie czy nie? Czy celem bylo "rozsianie wiary", czy interes?


Cz maja 01, 2014 14:31
Zobacz profil
Post Re: Refleksja ze spotkania z o. Johnem Bashoborą
lokis napisał(a):
W dzisiejszym czasie zarabianie pieniedzy jest wazniejsze od religii. Nie masz ich, nie jesz, umierasz. Bog ci nie pomoze. Ale to zarabianie powinno byc oparte na uczciwych zasadach. W tym wypadku, Bog cie kiedys osadzi. :)
Wynajem stadionu, powiedzmy 500 000 zl. Bilety 40 i 20(dla dzieci), srednio niech bedzie 35. 60 000 uczestnikow. Do tego sprzedaz koszulek, brelokow itp. .
Teraz zapytam; uczciwie czy nie? Czy celem bylo "rozsianie wiary", czy interes?

Kto sprzedaje owe koszulki, breloki - organizatorzy czy kupcy na straganach?


Cz maja 01, 2014 14:37
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 4:33
Posty: 1633
Post Re: Refleksja ze spotkania z o. Johnem Bashoborą
Czy mozna, bez zgody ksiedza, sprzedawac cokolwiek w obrebie podlegajacym jego wladzy? Czy na zrobienie chocby zdjecia w kosciele, nawet przez katolika, potrzebna zgoda?


Cz maja 01, 2014 14:45
Zobacz profil
Post Re: Refleksja ze spotkania z o. Johnem Bashoborą
lokis napisał(a):
Czy mozna, bez zgody ksiedza, sprzedawac cokolwiek w obrebie podlegajacym jego wladzy? Czy na zrobienie chocby zdjecia w kosciele, nawet przez katolika, potrzebna zgoda?

I można sprzedawać i robić zdjęcia.
Nota bene - skąd Ty czerpiesz tego typu informacje w żaden sposób nie przystające do rzeczywistości?


Cz maja 01, 2014 15:34
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 4:33
Posty: 1633
Post Re: Refleksja ze spotkania z o. Johnem Bashoborą
Mam znajoma - fotografa. Musiala uzyskac pozwolenie na robienie zdjec slubow i innych "tego typu". Czego dokladnie, nie odpisze, bo sie nie znam, a wstyd mi pytac. :)


Cz maja 01, 2014 17:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Refleksja ze spotkania z o. Johnem Bashoborą
Lokis napisał(a):
W dzisiejszym czasie zarabianie pieniedzy jest wazniejsze od religii. Nie masz ich, nie jesz, umierasz. Bog ci nie pomoze. Ale to zarabianie powinno byc oparte na uczciwych zasadach. W tym wypadku, Bog cie kiedys osadzi. :)
Wynajem stadionu, powiedzmy 500 000 zl. Bilety 40 i 20(dla dzieci), srednio niech bedzie 35. 60 000 uczestnikow. Do tego sprzedaz koszulek, brelokow itp. .
Teraz zapytam; uczciwie czy nie? Czy celem bylo "rozsianie wiary", czy interes?

Ale to pytasz mnie o ocenę czwgoś czsgo nie widziałem? Napisałem jedynie prosta informację - nie musi nic złego być w sprzedawaniu biletów. Czy tu konkretnie było, to już zupełnie inna sprawa. Trzymamy się kontekstu czy skaczemy po zagadnieniach?

_________________
Pozdrawiam
WIST


Cz maja 01, 2014 17:44
Zobacz profil
Post Re: Refleksja ze spotkania z o. Johnem Bashoborą
lokis napisał(a):
Mam znajoma - fotografa. Musiala uzyskac pozwolenie na robienie zdjec slubow i innych "tego typu". Czego dokladnie, nie odpisze, bo sie nie znam, a wstyd mi pytac. :)

Ale nie płaciła za zezwolenie.
Czego dokładnie - ano chodzi o to aby fotografowie/kamerzyści uszanowali Przeistoczenie i nie ganiali w tym momencie po stopniach ołtarza.


Pt maja 02, 2014 8:12
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Refleksja ze spotkania z o. Johnem Bashoborą
Może chodzi o specjalny kurs dla fotografa/kamerzysty?

_________________
Pozdrawiam
WIST


Pt maja 02, 2014 19:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 4:33
Posty: 1633
Post Re: Refleksja ze spotkania z o. Johnem Bashoborą
Zeby nie byc uznanym za goloslownego, przemoglem sie i zadzwonilem. Otoz WIST ma racje. Przeszla kurs za pare stowek. Nawet musiala jechac do innego miasta by go zaliczyc. Chyba mocno wazny. :)
Ale jak to bywa, pytalem o jedno, dowiedzialem sie drugiego. Podobno na te zdjecia sa organizowane przetargi. Kto je wygrywa, jaka role ma w tym ksiadz, nie wiem. Nie wypadalo mi drazyc tematu.
Moze przy nastepnej imprezie spije ja i wszystko wyspiewa! Moj swiatopoglad sie rozwinie. :)

Swoja droga zacofanie Kosciola sie potwierdza. :P
Kupisz Google Glass i ksiadz kapota. Chyba, ze na drzwiach wywiesi kartke :" Osoby w okularach wpuszczone nie beda!"


So maja 03, 2014 21:33
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL