Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So maja 18, 2024 22:45



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Kojarzy ktos osobę ksiedza Cieleckiego 
Autor Wiadomość
Post Re: Kojarzy ktos osobę ksiedza Cieleckiego
Pozostaje czekać na jednoznaczną wypowiedź którejś ze stron. Dobrze byłoby gdyby ks. Cielecki sam rozwiał wątpliwości, podobnie jak to zrobił wcześniej gdy były jakieś wątpliwości co do tego czy jest egzorcystą.

"Proszę nie nazywać mnie egzorcystą – mówi ksiądz Cielecki, chociaż ma za sobą wiele odprawionych egzorcyzmów. – Egzorcysta to jest ktoś, kto z ramienia biskupa jest naznaczony do tego na terenie diecezji. Ja natomiast odprawiałem egzorcyzmy za pozwoleniem biskupa diecezji, gdzie głosiłem rekolekcje."
http://www.epiotrkow.pl/artykul/W-Bujna ... tana,13133


N lis 24, 2013 11:17
Post Re: Kojarzy ktos osobę ksiedza Cieleckiego
Alus napisał(a):
Nie widać, że wędrownego, skoro GN pisze na stałe pracującego w Watykanie..


@Alus nie wiem skad GN to WIE. Moze z tych samych zrodel co inne media: od samego ksiedza Cieleckiego.
Watykan jest na tyle maly, ze to zaden problem udowodnic. A w dzisiejszych czasach, kiedy wszyscy wolaja o przejrzystosc w Kosciele, nie zaszkodzi zapytac i dostac odpowiedz.

To, ze przyjda tlumy, a na koncu okaze sie, ze ksiadz np w ogole ksiedzem nie jest (w przesadzie oczywiscie)... Nie uwazasz, ze byloby to znacznie gorsze rozczarowanie dla tych ludzi?
I znowu byloby: a mysmy wierzyli, ze proboszcz wiedzial kto to jest.
Po to jest sie biskupem/proboszczem/odpowiedzialnym, zeby wiedziec co sie robi i kto co robi.


N lis 24, 2013 11:25
Post Re: Kojarzy ktos osobę ksiedza Cieleckiego
Nie przesądzam, ale czytając wypowiedzi, informacje można odnieść wrażenie, że w Kościele dział system nie wie lewica, co czyni prawica.
Kolejna informacja
http://gdansk.gosc.pl/doc/1360780.Gosc- ... u-Gdanskim


N lis 24, 2013 11:52
Post Re: Kojarzy ktos osobę ksiedza Cieleckiego
Ks Cielecki pisze artykuły w Naszym Dzienniku - o. Rydzyk nie wie kogo dopuszcza do swoich mediów? :o


N lis 24, 2013 12:05
Post Re: Kojarzy ktos osobę ksiedza Cieleckiego
Cytuj:
Nie widać, że wędrownego, skoro GN pisze na stałe pracującego w Watykanie

Bp Kiernikowski piszę, że nie pracuje, więc? Czyje zdanie ma większy autorytet?
Wiem, że cenisz sobie prace ks. Cieleckiego, ale ratowanie sytuacji półzdaniem z GN i innymi nagłówkami róznych serwisów jako kontra na miażdżącą ocene bp Kiernikowskiego (który spełnia po prostu swoje obowiązki) jest niepoważne.
Wasza obopólna symatia do JPII nie powinna mieć wpływu to twoją trzeźwość oceny sytuacji.
A jak narazie zegar tyka, a ks. Cielecki zamieszania nie wyjaśnia... .


N lis 24, 2013 12:09
Post Re: Kojarzy ktos osobę ksiedza Cieleckiego
sharp7 napisał(a):
Cytuj:
Nie widać, że wędrownego, skoro GN pisze na stałe pracującego w Watykanie

Bp Kiernikowski piszę, że nie pracuje, więc? Czyje zdanie ma większy autorytet?
Wiem, że cenisz sobie prace ks. Cieleckiego, ale ratowanie sytuacji półzdaniem z GN i innymi nagłówkami róznych serwisów jako kontra na miażdżącą ocene bp Kiernikowskiego (który spełnia po prostu swoje obowiązki) jest niepoważne.
Wasza obopólna symatia do JPII nie powinna mieć wpływu to twoją trzeźwość oceny sytuacji.
A jak narazie zegar tyka, a ks. Cielecki zamieszania nie wyjaśnia... .

Nie szukam - ukazuję dwie różne informacje.
Faktem jest kapłaństwo J. Cieleckiego, faktem, że pracuje w Watykanie (o czym informuje bp Kiernikowski) w instytucji ponoć powołanej przez siebie, faktem jest, że zrealizował film o bł Janie Pawle II.
Tyle wiemy, reszta należy do ks. J. Cieleckiego.


N lis 24, 2013 12:17
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL