Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 3:01



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 792 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53  Następna strona
 Media o Kościele - wątek zbiorczy 
Autor Wiadomość
Post Re: Media o Kościele - wątek zbiorczy
Jajko napisał(a):
Ja absolutnie nie kłamię.

Wykazałem, że kłamiesz. Możesz albo brnąć w kłamstwo, albo przeprosić.

Cytuj:
Według kościelnych statystyk można bez trudu określić odsetek regularnie praktykujących (po katolicku) Polaków.

To, co sobie ty prywatnie określisz, to jest Twoja sprawa. Istotny jest fakt, że kłamliwie stwierdziłeś, że statystyki kościelne podają liczbę Polaków uczęszczających na Msze Święte.
Rozumiem, że nie masz dość honoru, aby przeprosić za tę fałszywą informację?


Pn gru 22, 2014 14:27
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Media o Kościele - wątek zbiorczy
Yarpen, masz wyraźne problemy z rozumieniem słowa pisanego, za co zostałeś już nie raz zmiażdżony.

Mogę prosić o cytat (a nie link fałszywie opisany) gdzie i co stwierdziłem, bo manipulujesz.

I przy okazji napisz na jakiej podstawie stwierdziłeś, że 39% katolików praktykuje? Oto stosowny cytacik:

Jajko najwyraźniej nie dopuszcza do siebie myśli, że ktoś może popełnić błąd w opracowaniu i z rozpędu napisać, że praktykuje 39% Polaków, a nie, jak powinno być, 39% katolików.

Powyższe jest niezgodne z prawdą, co wykazałem tu: viewtopic.php?p=820893#p820893

Masz honor by przeprosić? Nie sądze....

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Pn gru 22, 2014 14:35
Zobacz profil
Post Re: Media o Kościele - wątek zbiorczy
Jajko napisał(a):
Mogę prosić o cytat (a nie link fałszywie opisany) gdzie i co stwierdziłem, bo manipulujesz.

Twoje kłamstwo, wraz z odpowiednim cytatem Twojej zafałszowanej wypowiedzi, wykazałem w tym postcie.
Masz do wyboru: Brnąć w kłamstwo albo przeprosić.

EOT


Pn gru 22, 2014 14:52
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Media o Kościele - wątek zbiorczy
Hehe, myślisz, że jak napisesz magiczne EOT to to zamyka sprawę??? Prawda jest taka, że ja nie manipuluję, nie uciekam od dyskusji, wykazuję skąd biorę dane, Ty zaś głównie krzyczysz, że to ja kłamię. Ale udowodnić nie potrfisz. Ani źródeł swoich "danych" też podać nie chcesz.
Na podstawie statystyk kościelnych można bez większego trudu wyznaczyć odsetek regularnie praktykujących Polaków. I wynosi on około 30%. I to jest FAKT. Ty zaś podajesz, że regularnie praktykuje 39% katolików. I to jest FAŁSZ. Oba na "f", ale jednak znaczą co innego. Miej odwagę przyjąć fakty na klatę, a nie uciekasz od niewygodnej dyskusji.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Pn gru 22, 2014 15:02
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 31, 2013 16:35
Posty: 143
Post Re: Media o Kościele - wątek zbiorczy
Alus napisał(a):
Jesteś niedoinformowany -.......wartośc oceniana jest na ok 5,5 miliona złotych.


Masz rację, media podają o zamożności i luksusach nieżyjącego już duchownego. Miał zaledwie 55 lat. Zdaje się, że ten kapłan to właśnie budował.... najbardziej swój majątek.
A nasz proboszcz były profesor KUL ma 69 lat, tym co miał i ma to wspiera biednych w parafii.

Cytuj:
Drogocenne dzieła sztuki, bogato zdobione dewocjonalia, zabytkowe meble, ogromny dom i oszczędności łącznej wartości nawet kilku milionów złotych – taki majątek zgromadził zmarły ksiądz Waldemar Irek (†55 l.) z Wrocławia.
http://www.fakt.pl/wroclaw/wroclaw-sad- ... 20003.html


Śr sty 28, 2015 6:05
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 31, 2013 16:35
Posty: 143
Post Re: Media o Kościele - wątek zbiorczy
Cytuj:
W Watykanie znaleziono łącznie dodatkowe aktywa w wysokości 1,4 miliarda euro, o których wcześniej nie wiedziano. Znalezienie tych aktywów oznacza zatem, podkreślił kard. Pell , że sytuacja finansowa Stolicy Apostolskiej i Państwa Watykańskiego jest lepsza niż uważano.


prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/finanse-watykanu-minister-finansow-znalazl,198,0,1713350.html

To jest raj! I to wcale nie podatkowy, skoro można tak po prostu sobie znaleźć 1.4 mld euro, o których "nikt nie wiedział".


N lut 15, 2015 6:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 4:33
Posty: 1633
Post Re: Media o Kościele - wątek zbiorczy
Zadam takie pytanie ogolne.
Wiele sie czyta o atakach na Kosciol. Chcialbym sie dowiedziec od osob zainteresowanych czym taki atak sie wyraza?
Zalinkowaniem sprawy ksiedza pedofila, biskupa kupujacego zlota wanne, moze tego wtracajacego sie w sprawy panstwa?
Gdzie konczy sie krytyka, atak zaczyna?


So lut 28, 2015 21:37
Zobacz profil
Post Re: Media o Kościele - wątek zbiorczy
Dość zaskakujący tytuł na onet.pl
"Gazeta Wyborcza": prymas obraził się na wiernych

Poszło o pieniądze.
Dług 100 tys zło prymas pobrał przepisując na kurię (bezprawnie wg sądu) część ziem parafii o wartości 1,5 mln.
Protestującego księdza odwołał, radę ekonomiczna parafii rozwiązał i nie przyjechał udzielic bierzmowania młodzieży.

Hmmm, ugryzę się w język :evil:
Inaczej postrzegam Kościół i hierarchię (a właściwie braterstwo) niz katolicy, więc moze mi byc trudno te wydarzenia zrozumieć.

Jak wy je postrzegacie?


Ostatnio edytowano Cz maja 14, 2015 19:47 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Cz maja 14, 2015 19:41
Post Re: Media o Kościele - wątek zbiorczy
Cytuj:
Dług 100 tys zło prymas pobrał przepisując na siebie (bezprawnie wg sądu) część ziem parafii.

Nie przeinaczaj. Było "nieco" inaczej.


Cz maja 14, 2015 19:47
Post Re: Media o Kościele - wątek zbiorczy
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Cytuj:
Dług 100 tys zło prymas pobrał przepisując na siebie (bezprawnie wg sądu) część ziem parafii.

Nie przeinaczaj. Było "nieco" inaczej.

Poprawiłem: przepisał na kurię. Taki był sens i tak jest doslownie.

Pomijając to potknięcie: jak to oceniasz?
co było inaczej?


Cz maja 14, 2015 19:48
Post Re: Media o Kościele - wątek zbiorczy
Kozioł napisał(a):
Pomijając to potknięcie: jak to oceniasz?

Nie oceniam takich wydarzeń przez pryzmat artykułów z Gazety Wybió..., przepraszam, Wyborczej.


Cz maja 14, 2015 19:51
Post Re: Media o Kościele - wątek zbiorczy
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Kozioł napisał(a):
Pomijając to potknięcie: jak to oceniasz?

Nie oceniam takich wydarzeń przez pryzmat artykułów z Gazety Wybió..., przepraszam, Wyborczej.


To bardzo prymitywne. Nie podoba ci się gazeta, więc nie przyjmujesz sprawy do wiadomości.
Cóż, "Przewodnik katolicki" pewnie tego nie opublikuje.

Jednak dziękuję. Taki głos w dyskusji takze czegoś uczy.


Cz maja 14, 2015 19:54
Post Re: Media o Kościele - wątek zbiorczy
Po prostu nie mam zaufania do tej gazety, więc wybitnie ostrożnie podchodzę do jej publikacji na temat Kościoła. Poczekam na potwierdzenie przebiegu wydarzeń z innych źródeł.


Pt maja 15, 2015 7:48
Post Re: Media o Kościele - wątek zbiorczy
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Po prostu nie mam zaufania do tej gazety, więc wybitnie ostrożnie podchodzę do jej publikacji na temat Kościoła. Poczekam na potwierdzenie przebiegu wydarzeń z innych źródeł.

Informację o zachowaniu prymasa powtórzyły niemal wszystkie polskie media (za wyjątkiem katolickich, ale to zrozumiałe).
Spawa nie jest nowa, ciągnie się parę lat, nowe to gest prymasa .....na pewno przyciągnie młodych do Kościoła :( :(


Pt maja 15, 2015 9:29
Post Re: Media o Kościele - wątek zbiorczy
Alus napisał(a):
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Po prostu nie mam zaufania do tej gazety, więc wybitnie ostrożnie podchodzę do jej publikacji na temat Kościoła. Poczekam na potwierdzenie przebiegu wydarzeń z innych źródeł.

Informację o zachowaniu prymasa powtórzyły niemal wszystkie polskie media (za wyjątkiem katolickich, ale to zrozumiałe).

Zaś każde, do którego zaglądałem, jako źródło podawało Gazetę Wyborczą. Dziękuję, postoję.


Pt maja 15, 2015 9:37
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 792 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL