Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 19:04



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
 Media o Kościele - wątek zbiorczy 
Autor Wiadomość
Post Media o Kościele - wątek zbiorczy
Tomek44 napisał(a):
Tobie ani nie muszę, ani nie chcę nic wykazywać.

Masz obowiązek wykazać to każdemu, kto zarząda od Ciebie przedstawienia dowodów potwierdzających twoje tezy o "bezprawnej dotacji". Inaczej każdy ma pełne prawo stwierdzić, że jesteś oszczercą.

Cytuj:
I nie masz prawa nic twierdzić pod moim adresem

Oczywiście, że mam. Skoro ty dajesz sobie prawo do pisania gołosłownych oskarżeń pod adresem Ministerstwa Kultury, to ja mam pełne prawo stwierdzić, że te skoro nie przedstawiłeś dowodów, to te oskarżenia są zwykłym pomówieniem, a Ty jesteś oszczercą.

Cytuj:
bo wszystko zostało wyjaśnione w zawiadomieniu o popełnieniu przestępstwa.

Skoro wiesz, co tam zapisano w uzasadnieniu, to możesz nam to tutaj przedstawić. :)

Cytuj:
Na razie prokurator nie stwierdził, że "Minister Finansów został pomówiony".

Od tego jest sąd, a nie prokurator.

Cytuj:
Więc nie masz żadnego prawa tak o mnie pisać.

Mam pełne prawo tak pisać, bo dopóki nie przedstawisz dowodów, które potwierdzą Twoja tezę o "bezprawnej dotacji", dopóty mamy jedynie gołosłowne oskarżenie z Twojej strony, czyli po prostu pomówienie.

Cytuj:
Poza tym celowo zbaczasz z tematu - aby zakryć istotę problemu: zauważoną przez T. Terlikowskiego sprzedajność Kościoła Katolickiego, ściślej: sprzedaż milczenia....

Ta teza jest również pomówieniem z Twojej strony, bo T. Terlikowski niczego takiego nie napisał, że da się kupić milczenie Kościoła.


Pt lut 07, 2014 21:05
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2010 20:18
Posty: 1593
Post Re: Media o Kościele - wątek zbiorczy
Cytuj:
Ta teza jest również pomówieniem z Twojej strony, bo T. Terlikowski niczego takiego nie napisał, że da się kupić milczenie Kościoła.

No i ostatnie Twoje zdanie jak najbardziej potwierdza, że Ty kłamiesz w żywe oczy i jesteś oszczercą.
Komentarze pod artykułem Frondy jednoznacznie dowodzą, że tak właśnie zrozumiano zarówno tytuł artykułu, jak i cały artykuł.
To, że Ty piszesz: "T. Terlikowski niczego takiego nie napisał" - nic nie zmienia, gdyż jest kłamstwem w żywe oczy.
Wszak tytuł artykułu wyraźnie twierdzi: "zapewne" - na postawione pytanie o kupnie przez PO milczenia KK. Jest to więc stwierdzenie faktu kupienia przez PO milczenia KK. Reszta artykułu wcale nie przeczy temu tytułowi.
Choćbyś nie wiem jak się zapluwał w swym oszczerstwie - to tego faktu nie zmienisz.

Więc sam widzisz, że nie ma sensu z Tobą dyskutować.


Pt lut 07, 2014 22:17
Zobacz profil
Post Re: Media o Kościele - wątek zbiorczy
Tomek44 napisał(a):
Cytuj:
Ta teza jest również pomówieniem z Twojej strony, bo T. Terlikowski niczego takiego nie napisał, że da się kupić milczenie Kościoła.

No i ostatnie Twoje zdanie jak najbardziej potwierdza, że Ty kłamiesz w żywe oczy i jesteś oszczercą.
Komentarze pod artykułem Frondy(...)

Komentarze pod artykułem Terlikowskiego nie mają najmniejszego znaczenia dla tego, co rzeczywiście napisał ten redaktor. Przypisując mu stwierdzenie "za pieniądze można kupić milczenie Kościoła Katolickiego" zwyczajnie skłamałeś, bo niczego takiego w jego artykule nie ma.
Palnąłeś bzdurę, ale zamiast się do niej przyznać i przeprosić, dalej brniesz w kłamstwa.

Cytuj:
To, że Ty piszesz: "T. Terlikowski niczego takiego nie napisał" - nic nie zmienia, gdyż jest kłamstwem w żywe oczy. Wszak tytuł artykułu wyraźnie twierdzi: "zapewne" - na postawione pytanie o kupnie przez PO milczenia KK.

Po pierwsze, to z drugiego zdania tytuły zostawiłeś zaledwie jedno słowo, co jest już manipulacją. Po drugie w tekście artykułu znajduje się rozwinięcie tezy z tematu, które jednoznacznie zaprzecza Twojej wyssanej z palca tezie, jakoby Terlikowski stwierdził, że "za pieniądze można kupić milczenie Kościoła Katolickiego". No, ale ponieważ fakty przeczą głoszonym przez Ciebie bzdurom, to wolisz zamykać na nie oczy i oskarżać o kłamstwa i oszczerstwa tych, którzy pokazują, że zmyślasz.

[/i]
Tomek44 napisał(a):
Reszta artykułu wcale nie przeczy temu tytułowi.

Wróć jak wreszcie przeczytasz, a nie jedynie przelecisz wzrokiem, resztę artykułu. Z tego bowiem co piszesz wyraźnie widać, że go nie przeczytałeś skoro nie zrozumiałeś tytułu. Co zresztą nie dziwi skoro większe znaczenie przykładasz do komentarzy pod artykułem, a nie do wypowiedzi Terlikowskiego w artykule.

Cytuj:
Choćbyś nie wiem jak się zapluwał w swym oszczerstwie - to tego faktu nie zmienisz.

Kultura wypowiedzi, jak widzę, ci się wyłączyła. Typowe dla osób takich jak ty w momencie, kiedy zostały przyłapane na przeinaczaniu wypowiedzi pod wymyślone przez siebie tezy. :D


Aha... Przypominam, że ciągle czeka na wykazanie zasadność tezy o "bezprawnej dotacji".


Pt lut 07, 2014 22:45
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Media o Kościele - wątek zbiorczy
Tomek44 napisał(a):
Poza tym celowo zbaczasz z tematu - aby zakryć istotę problemu: zauważoną przez T. Terlikowskiego sprzedajność Kościoła Katolickiego, ściślej: sprzedaż milczenia....


Żartujesz sobie? To, że Terlikowski stwierdził, iż PO chce kupić milczenie KK nie oznacza ani tego, że rzeczywiście chce, ani tego, że rzeczywiście to zrobiła, ani tego, że KK to milczenie sprzedał, ani tego, że KK jest sprzedajny.. niektórym fanatyczny antyklerykalizm naprawdę rozum odbiera :shock:

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt lut 07, 2014 23:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 4:33
Posty: 1633
Post Re: Media o Kościele - wątek zbiorczy
@Yarpen_Zirgin
Zachowales w sobie pojecie niemodnego juz slowa - uczciwosc? Czy uwazasz przeznaczenie polowy funduszy za uczciwe posuniecie?
Nie znam planow tego "muzeum". Zastanawia mnie co to bedzie za kolos, no i co w nim pokaza? Dlugopis JPII, zdjecia kardynala z Jaruzelskim? Ciekawe co.


Pt lut 07, 2014 23:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Media o Kościele - wątek zbiorczy
Co tam będzie, ma znaczenie trzeciorzędne. Na razie trzeba to-to wybudować, wyposażyć i oddać do użytku. A to kosztuje. I na to są te pieniądze. A potem będą wyciągali łapę na dotacje na utrzymanie pustego gmachu, w którym pojawiać się będą wycieczki szkolne organizowane przez katechetki na rozkaz biskupów, ewentualnie delegacje służb mundurowych. Jak za starych dobrych czasów...

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


So lut 08, 2014 0:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2010 20:18
Posty: 1593
Post Re: Media o Kościele - wątek zbiorczy
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Tomek44 napisał(a):
Cytuj:
Ta teza jest również pomówieniem z Twojej strony, bo T. Terlikowski niczego takiego nie napisał, że da się kupić milczenie Kościoła.

No i ostatnie Twoje zdanie jak najbardziej potwierdza, że Ty kłamiesz w żywe oczy i jesteś oszczercą.
Komentarze pod artykułem Frondy(...)

Komentarze pod artykułem Terlikowskiego nie mają najmniejszego znaczenia dla tego, co rzeczywiście napisał ten redaktor.

Komentarze pod artykułem są dowodem na to jak ten artykuł jest rozumiany przez innych. Co ciekawe: nie ma ani jednego komentarza, który by potwierdzał twoje oszczerstwa, że "nic takiego Terlikowski nie napisał".
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Przypisując mu stwierdzenie "za pieniądze można kupić milczenie Kościoła Katolickiego" zwyczajnie skłamałeś, bo niczego takiego w jego artykule nie ma.
Palnąłeś bzdurę, ale zamiast się do niej przyznać i przeprosić, dalej brniesz w kłamstwa.

To Ty kłamiesz i brniesz w tym kłamstwie.
Sam tytuł jest właśnie tym stwierdzeniem.
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Tomek44 napisał(a):
To, że Ty piszesz: "T. Terlikowski niczego takiego nie napisał" - nic nie zmienia, gdyż jest kłamstwem w żywe oczy. Wszak tytuł artykułu wyraźnie twierdzi: "zapewne" - na postawione pytanie o kupnie przez PO milczenia KK.

Po pierwsze, to z drugiego zdania tytuły zostawiłeś zaledwie jedno słowo, co jest już manipulacją.

Doprawdy? Czyżby słowo: "zapewne" oznaczało ZAPRZECZENIE a nie POTWIERDZENIE postawionego pytania???

Yarpen_Zirgin napisał(a):
Po drugie w tekście artykułu znajduje się rozwinięcie tezy z tematu, które jednoznacznie zaprzecza Twojej wyssanej z palca tezie, jakoby Terlikowski stwierdził, że "za pieniądze można kupić milczenie Kościoła Katolickiego".

Tak???
No to gdzie są te tezy, które przeczą "mej tezie"?????
Nie podałeś ich bo ich NIE MA!!!!
Po drugie: w tym artykule pisze m. in.
Cytuj:
Tej konstatacji nie zmienia zaś fakt, że mam pełną świadomość, że Platforma Obywatelska przyznając te pieniądze nie kierowała się potrzebą upamiętnienia czegokolwiek, a raczej chciała kupić sobie przychylność lub przynajmniej milczenie Kościoła. Mam bowiem nadzieję, że ludzie wierzący, nawet jeśli biskupi nie będą o tym mówić głośno (list o gender pokazał jednak, że mogą jednak mówić o pewnych sprawach jasno i głośno), są wystarczająco świadomi tego, że rewolucja obyczajowa w Polsce, niszczenie tradycji dokonuje się w Polsce rękoma platformersów, których trzeba odsunąć od władzy. Im szybciej tym lepiej.

Jak byk Terlikowski pisze o "nie mównieniu głośno" - czyli o milczeniu.
Yarpen_Zirgin napisał(a):
No, ale ponieważ fakty przeczą głoszonym przez Ciebie bzdurom, to wolisz zamykać na nie oczy i oskarżać o kłamstwa i oszczerstwa tych, którzy pokazują, że zmyślasz.

Jak widzisz tylko Ty piszesz oszczerstwa i bzdury, których nawet nie potrafisz niczym potwierdzić. Zapluwasz się w fanatycznym oszczerstwie i zamykasz oczy na prawdę ignorując tytuł, cały artykuł, jak i komentarze pod artykułem wskazujące jak naprawdę ten artykuł jest rozumiany przez wszystkich (pewnie uważasz innych za idiotów) byleby tylko pluć jadem oszczerstwa bo tak wypada fanatycznemu katolikowi, któremu nie wolno myśleć źle o KK.

Cytuj:
Aha... Przypominam, że ciągle czeka na wykazanie zasadność tezy o "bezprawnej dotacji".

Uzasadnienie tej tezy masz w zawiadomieniu o popełnieniu przestepstwa, której min. Zdrojewski w żaden sposób nie podważył.
Z niczego innego Tobie jako oszczercy, który zamyka oczy na prawdę, nie ma sensu się tłumaczyć.


So lut 08, 2014 7:30
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Media o Kościele - wątek zbiorczy
@Tomek44 - proszę o nie rzucanie gołosłownych oskarżeń. Ich kontynuowanie będzie skutkowało ostrzeżeniem, albo banem

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


So lut 08, 2014 9:50
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Media o Kościele - wątek zbiorczy
Tomek44 napisał(a):
byleby tylko pluć jadem oszczerstwa bo tak wypada fanatycznemu katolikowi, któremu nie wolno myśleć źle o KK.


Są fanatyczni katolicy i są też fanatyczni antyklerykałowie, którzy nie przepuszczą żadnej okazji, żeby dowalić Kościołowi, nawet jeśli jest ona tak wydumana, jak ta, o której jest rozmowa. W czym niby ci drudzy są lepsi od tych pierwszych?

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


So lut 08, 2014 9:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2010 20:18
Posty: 1593
Post Re: Media o Kościele - wątek zbiorczy
medieval_man napisał(a):
@Tomek44 - proszę o nie rzucanie gołosłownych oskarżeń. Ich kontynuowanie będzie skutkowało ostrzeżeniem, albo banem

Gołosłowny - to znaczy niczym nie poparty.
Tymczasem artykuł Terlikowskiego, którym PODPARŁEM moją tezę. jest jasny jak drut - mimo, iż @Yarpen_Zirgin fałszywie twierdzi, że z niego nie wynika to - co w rzeczywistości z niego wynika.
To Yarpen_Zirgin rzucił gołosłowne oskarżenie, jakoby artykuł Terlikowskiego przeczył mojej tezie - ale WCALE TEGO NIE UDOWODNIŁ. Nie zapodał żadnego fragmentu z artykułu, z którego by wynikało, że wg Terlikowskiego "KK nie sprzedał milczenia". Ja natomiast zapodałem zarówno tytuł artykułu, jak i jednoznaczne zdanie z którego wynika potwierdzenie mojego stanowiska.

Po drugie: zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa to jest fakt, a nie "gołosłowne oskarżenie".

Dlaczego więc użytkownik Yarpen_Zirgin może bezkarnie kłamać posługując się całkowicie gołosłownymi oskarżeniami? Przecież poza "pobożnożyczeniowym" swym stanowiskiem nie przedstawił on żadnych dowodów na poparcie swych gołosłownych oskarżeń.


So lut 08, 2014 10:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Media o Kościele - wątek zbiorczy
Tomek44 napisał(a):
Ja natomiast zapodałem zarówno tytuł artykułu, jak i jednoznaczne zdanie z którego wynika potwierdzenie mojego stanowiska.


Bzdura. Twoja teza brzmi "Kościół sprzedaje milczenie, więc jest sprzedajny". Terlikowski natomiast twierdzi, że Platforma chciała kupić milczenie Kościoła. To są dwie różne tezy. Z artykułu nijak nie wynika ani, że Kościół sprzedał milczenie, ani też, że generalnie jest "sprzedajny". Na dodatek piszesz, że "Terlikowskiego ruszyło sumienie" - podczas gdy w artykule krytykowana jest Platforma, a nie Kościół. Jeśli więc coś w tej sprawie "przeraża" to raczej skala twojego bezmyślnego antyklerykalizmu.

Cytuj:
Po drugie: zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa to jest fakt, a nie "gołosłowne oskarżenie".


Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa też może być gołosłowne.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


So lut 08, 2014 10:59
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 11 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL