Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 17:48



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
 Moja chata z kraju 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N sty 15, 2012 20:52
Posty: 646
Post Re: Moja chata z kraju
andej
nie masz zadnych argumentow, to atak personalni? Ciekawych rze4czy tu sie dowiedzialam - ze jestem materialistka, ze wymagam leczenia..

Czy tak trudno zrozumiec, ze jak ktos wyjechal, to nie zyczy sobie zbierania adresow i sledzenia po domach? Jezeli bym chciala nawiazac kontakt z polska parafia to znajde ja w ciagu kilku sekund.
Tworzenie list adresowych (dane osobowe) jest niezgodne z prawem. Wiec moja uwaga o zawiadomieniu policji jest jak najbardziej zasadna.


N mar 30, 2014 20:03
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 4:33
Posty: 1633
Post Re: Moja chata z kraju
Cytuj:
Wiec moja uwaga o zawiadomieniu policji jest jak najbardziej zasadna.

Zasadna jesli sie jest wychowana na Cervantesie i przygodach pomylonego nieszczesnika. :)


N mar 30, 2014 20:38
Zobacz profil

Dołączył(a): N sty 15, 2012 20:52
Posty: 646
Post Re: Moja chata z kraju
Przeczytalam juz jako osoba dorosla. Ale jezeli kopenhaskie zoo jest wg, dyskutantow winne temu, ze sa zbierane adresy Polakow zyjacych za granica to faktycznie nie ma tu z kim dyskutowac.


Pn mar 31, 2014 7:49
Zobacz profil
Post Re: Moja chata z kraju
@tredje, widze, ze ciagniesz ten watek, zeby ciagnac.
Twoje wpisy sa coraz bardziej absurdalne. Jezeli widzisz takie powiazania Ale jezeli kopenhaskie zoo jest wg, dyskutantow winne temu, ze sa zbierane adresy Polakow zyjacych za granic w naszych wypowiedziach, to twoj problem jest znacznie glebszy niz tobie sie wydaje.

Masz obsesje na punkcie Kosciola. Sa dwie mozliwosci: albo Kosciol ci zrobil cos takiego, ze boisz sie go bardziej niz przestepcow (tak, tak w Danii tez bywaja), KGB i NSA razem, albo ty cos takiego zrobilas Kosciolowi, ze ciebie to przesladuje i jako projekcje wmawiasz sobie, ze to Kosciol jest twoim osobistym, najwiekszym wrogiem i cos (nie-wiadomo-dokladnie-co) chce ci zrobic.

Jest jeszcze trzecia mozliwosc, ale to wymaga pomocy specjalisty. Nie nas.


Pn mar 31, 2014 8:59
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Moja chata z kraju
Nie wiem, co tak naprawdę tredje chce przekazać.
Najprawdopodobniej jakiekś fobie, ale to można leczyć.
Obecność tredje na tym forum przynosi, jak na razie, głoszenie samych niezrozumiałych dla innych poglądów i brak jakiejkolwiek płaszczyny rozmowy.
Zamykam ten temat.
W oczekiwaniu na coś konstruktywnego.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Pn mar 31, 2014 13:15
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL