Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 11:34



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 580 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39  Następna strona
 Nagonka na Chazana - czy lekarz ma obowiązek zabijać? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
Kozioł napisał(a):
RM kłamie.


Nie, to Kozioł kłamie. Bezwstydnie.

Kael napisał(a):
A skad @Johnny99 wie, ze jego informacje sa bezbledne?


Główną przesłanką ich prawdziwości jest to, że pochodzą ze źródła, które ukarało Chazana.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt wrz 05, 2014 10:33
Zobacz profil
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
Taak? A skad pochodza informacje, na ktore powoluje sie Koziol? Nie z tego samego zrodla?


Pt wrz 05, 2014 10:37
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
Z tego samego. Po prostu decyzja źródła jest niezgodna z uzyskanymi przez nie informacjami. Wszystko jest w odpowiednim wątku, skończmy może ten offtop.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt wrz 05, 2014 10:39
Zobacz profil
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
Kozioł napisał(a):
@Yarpen_Zirgin
Moze przeczytasz tą informację. Jest tam wszystko krok po kroku, bez mataczenia.(...)
Czyli kobieta wykazała wolę kilka tygodni wcześniej. Chazan nie poinformował jej o terminie granicznym i zlecił badania niepotrzebne z punktu widzenia wydania opinii ale za to odkładające termin opinii poza dopuszczalny prawem termin aborcji.

Szkoda, że mataczą:

Primo:
O możliwości zgodnego z ustawą o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży, przeprowadzenia aborcji pacjentka została w Szpitalu św. Rodziny poinformowana przez lekarza prowadzącego już 27.03.2014 r., a zatem przed skierowaniem jej na badania w IMiDz, które wg Krajowego Konsultanta miały być zbędne i rzekomo nadmiernie wydłużyć postępowanie diagnostyczne. W świetle dostępnych danych, pacjentka wówczas nie wyrażała woli poddania się aborcji i po hospitalizacji w IMiDz miała oświadczyć doktorowi Maciejowi Gawlakowi, że będzie dopiero rozważać tę ewentualność wspólnie z mężem po wypisaniu jej ze szpitala, co nastąpiło w dniu 3 kwietnia. Tym samym podjęty wówczas proces diagnostyczny miał na celu zagwarantowanie należytej opieki obojgu pacjentów (matce i dziecku).
I dalej:
W świetle ustaleń poczynionych przez Rzecznika Praw Pacjenta, pacjentka po raz pierwszy zakomunikowała wolę poddania się aborcji prof. Chazanowi w dniu 14.04.2014 r.

Lekarz ze Szpitala św. Rodziny dopełnił formalności i kobieta dwa tygodnie przed 13 kwietnia wiedziała jakie są warunki zabicia jej dziecka przed narodzeniem. Ponieważ, jak wiemy z ustaleń, przed 14 kwietnia, czyli także w czasie pobytu w IMiD nie mówiła o chęci jego zabicia, to badania zalecone przez ten szpital były absolutnie zasadne ponieważ były częścią procesu diagnostycznego matki i dziecka.


Pt wrz 05, 2014 10:40
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
Jest takie powiedzenie: uparty jak kozioł i to w rozmowie Johnny, Kozioł widać.
Poza tym trzeba rozumieć, że to prof. Chazan mówił w RM i Telewizji Trwam, a nie redaktor tych mediów.
Kozioł udaje, że nie rozumie tego twierdząc, że RM kłamie.
Jeśli Tusk wypowiada się w telewizji publicznej, czy TVNie, nie mówię:telewizja kłamie, a Tusk kłamie.
Telewizja kłamie, mówię wówczas, gdy redaktorzy danej telewizji kłamią. Czy to takie trudne do zrozumienia?
P.S. Oczywiście w tym wypadku i prof. Chazan mówi prawdę, a RM przekazuję tę prawdę.


Pt wrz 05, 2014 10:42
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
@Yarpen_Zirgin
Przecież kobieta została skierowana do Chazana własnie dla okreslenia, czy może prawnie przwrwac ciaże. A Chazan świadomie przedłużał opinię poza dopuszczalny termin aborcji

Przeczytaj raport.


Pt wrz 05, 2014 10:44
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
Kael napisał(a):
Taak? A skad pochodza informacje, na ktore powoluje sie Koziol? Nie z tego samego zrodla?

Raport kontroli.


Pt wrz 05, 2014 10:45
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
Kozioł napisał(a):
@Yarpen_Zirgin
Przecież kobieta została skierowana do Chazana własnie dla okreslenia, czy może prawnie przwrwac ciaże. A Chazan świadomie przedłużał opinię poza dopuszczalny termin aborcji

Przeczytaj raport.

Kozioł, nie trolluj!!! Przeczytaj temat wątku!!!


Pt wrz 05, 2014 10:47
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
Kozioł napisał(a):
Przecież kobieta została skierowana do Chazana własnie dla okreslenia, czy może prawnie przwrwac ciaże.


Nieprawda.

Cytuj:
A Chazan świadomie przedłużał opinię poza dopuszczalny termin aborcji


Nieprawda.

Po co kontynuujesz wątek, skoro wyraźnie widać, że jesteś ignorantem w tej sprawie?? :o

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt wrz 05, 2014 11:06
Zobacz profil
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
Kozioł napisał(a):
@Yarpen_Zirgin
Przecież kobieta została skierowana do Chazana własnie dla okreslenia, czy może prawnie przwrwac ciaże. A Chazan świadomie przedłużał opinię poza dopuszczalny termin aborcji

G... prawda. Prof. Chazan nie mógł jej tam kierować na takie badania w tym celu, bo po pierwsze nie był jej lekarzem prowadzącym, a po drugie, jak ustalił Rzecznik Praw Pacjenta, ta kobieta przez 14 kwietnia nie mówiła mu o podjęciu decyzji zabicia swego dziecka (nie mówiła też tego swojemu lekarzowi prowadzącemu - jemu przekazała info, że podejmie decyzję po wyjściu z IMiD). Po trzecie zaś, a równie istotne, prof. Chazan nie mógł "przedłużyć" wydania opinii poza termin, ponieważ opóźnienie w dostarczeniu wyników badań spowodował IMiD.

Cytuj:
Przeczytaj raport.

Jaki raport? Masz na myśli tekst, który nie zawierają istotnych faktów, zamieszczony na stronie Urzędu Miasta Warszawy?


Pt wrz 05, 2014 11:23
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
Cytuj:
Nieprawda, ale nawet gdyby, to słusznie się chełpi.

Gdyby odmawiał aborcji w czasach PRL- u ponosząc wtedy restrykcje, i przez cały okres III RP to może mówić o czystym sumieniu.....ale czy brak grzechu skutkuje chełpieniem się?.....już odebrali chwałę.


Pt wrz 05, 2014 11:39
Post Re: Nagonka na Chazana - czy lekarz ma obowiązek zabijać?
Powielamy te same informacje. Jest chyba za dużo dezinformacji w sieci. Moze się pomyliłem.

Prawdy dowiemy się chyba dopiero po zakończeniu śledztwa przez prokuraturę ew. po zakończeniu sprawy cywilnej.


Pt wrz 05, 2014 11:50
Post Re: Nagonka na Chazana - czy lekarz ma obowiązek zabijać?
Prawdy szukasz? Prawda jest taka, że mamy do czynienia z nagonką na prof. Chazana. Tak się bowiem dziwnie składa, że chociaż podobno pacjentka (jak sama twierdzi) w IMiD poprosiła o zabicie jej dziecka i jej podobno odmówiono (a na pewno odmówiono lekarzowi prowadzącemu), to na tamten szpital nikt nie najeżdża ani nie zwolniono jego dyrektora.


Pt wrz 05, 2014 11:55
Post Re: Nagonka na Chazana - czy lekarz ma obowiązek zabijać?
Chazan jak na razie robi z siebie męczennika i wspaniale w tym spektaklu medialnym uczestniczy, świetnie się wkomponował, gwiazdorzy.

A ja jednak poczekam ...


Pt wrz 05, 2014 11:57
Post Re: Nagonka na Chazana - czy lekarz ma obowiązek zabijać?
Kozioł napisał(a):
Chazan jak na razie robi z siebie męczennika i wspaniale w tym spektaklu medialnym uczestniczy, świetnie się wkomponował, gwiazdorzy.

To teraz poproszę o jakieś wypowiedzi prof. Chazana, w których "robi z siebie męczennika".

Cytuj:
A ja jednak poczekam ...

Fascynujące. Jak zacząłeś jechać po prof. Chazanie, to nie miałeś wątpliwości i nie musiałeś czekać na wyroki sądów. Teraz dopiero, kiedy pokazaliśmy jak wygląda rzeczywistość, to nagle nabierasz wody w usta i piszesz o "poczekaniu" na wyniki śledztwa.


Pt wrz 05, 2014 12:15
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 580 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL