Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 18:29



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 566 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38  Następna strona
 RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje 
Autor Wiadomość
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje
gita napisał(a):
Alus napisał(a):
gita napisał(a):
Alus:"Przy wskaźnikach oglądalności 0,08%" To faktycznie słaba oglądalność, ja też rzadziej oglądam, ponieważ w publicznej jest dobra zmiana.

Gdybym miała jedyny wybór publiczna lub TVTrwam, wybrałabym TVtrwam.....o 80% kłamstw mniej.

Ty masz trzeci wybór; wybierasz TVN24 - "cała prawda całą dobę".

Ja wybieram Telewizję Trwam, w tej chwili "Polski punkt widzenia", oglądam prawie codziennie.

Mam do wyboru jeszcze kupę innych.....kablówka dostarcza mi 161 kanałow.


Cz cze 09, 2016 7:53
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje
W tej chwili w Telewizji Trwam kardiolog prof. Kiesz, bardzo ciekawy program. "Rozmowy niedokończone":18.15-19.25.


Cz cze 09, 2016 17:48
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje
Dzisiaj jak każdego 10-tego miesiąca była msza w Archikatedrze św. Jana w intencji Ojczyzny i ofiar katastrofy smoleńskiej. Msza św. transmitowana była w Telewizji Trwam.


Pt cze 10, 2016 19:06

Dołączył(a): Pn maja 28, 2007 9:13
Posty: 545
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje
gita napisał(a):
Ratio! Jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził, (...)

A mnie - i znam kilka innych osób, które też tak reagują - od radia Maryja coraz bardziej odrzuca prymitywizm wypowiedzi ojca dyrektora. Dziś zawłaszczył znowu czas medytacji przedpołudniowej do 11:50 (choć powtarza jak mantrę: modlitwa, modlitwa, modlitwa), a w tym czasie w swojej wypowiedzi o niewłaściwym stroju kobiet w kościele, błysnął tekstem: "... wyrzucają swoje zwłoki na wierzch ..." :o


Wt cze 14, 2016 12:51
Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 12, 2016 17:58
Posty: 22
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje
Czasami ojciec dyrektor powinien się pohamować z takimi wypowiedziami. Też mi się to nie spodobało, coraz rzadziej słucham tego radia, wolę poczytać katolickie strony.


Wt cze 14, 2016 14:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 30, 2007 13:48
Posty: 1268
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje
ratio napisał(a):
gita napisał(a):
Ratio! Jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził, (...)

A mnie - i znam kilka innych osób, które też tak reagują - od radia Maryja coraz bardziej odrzuca prymitywizm wypowiedzi ojca dyrektora. Dziś zawłaszczył znowu czas medytacji przedpołudniowej do 11:50 (choć powtarza jak mantrę: modlitwa, modlitwa, modlitwa), a w tym czasie w swojej wypowiedzi o niewłaściwym stroju kobiet w kościele, błysnął tekstem: "... wyrzucają swoje zwłoki na wierzch ..." :o

Czasem odnoszę wrażenie ze księża chcieliby aby kobiety przychodziły w burkach do kościoła.


Wt cze 14, 2016 16:04
Zobacz profil
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje
Vacarius napisał(a):
ratio napisał(a):
gita napisał(a):
Ratio! Jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził, (...)

A mnie - i znam kilka innych osób, które też tak reagują - od radia Maryja coraz bardziej odrzuca prymitywizm wypowiedzi ojca dyrektora. Dziś zawłaszczył znowu czas medytacji przedpołudniowej do 11:50 (choć powtarza jak mantrę: modlitwa, modlitwa, modlitwa), a w tym czasie w swojej wypowiedzi o niewłaściwym stroju kobiet w kościele, błysnął tekstem: "... wyrzucają swoje zwłoki na wierzch ..." :o

Czasem odnoszę wrażenie ze księża chcieliby aby kobiety przychodziły w burkach do kościoła.

Generalizujesz....o. Rydzyk jest unikatem.


Wt cze 14, 2016 16:26

Dołączył(a): Pn maja 28, 2007 9:13
Posty: 545
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje
Alus napisał(a):
Vacarius napisał(a):
(...)
Generalizujesz....o. Rydzyk jest unikatem.

Kolejny występ "unikata":
"Co dalej z Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. Św. Jana z Dukli? cz.II", "Rozmowy niedokończone" w Radio Maryja 11 czerwca 2016 / 21:30
Ojciec Azariasz Hess OFM, prof. dr hab. n.med. Elżbieta Starosławska - konsultant Wojewódzki w dziedzinie Onkologii Klinicznej, Marian Król - przewodniczący Regionu Środkowowschodniego NSZZ Solidarność, Józef Krupa - przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ Solidarność COZL
Rozmowy dotykały ważnego problemu i były wcześniej, po 18-ej w telewizji TRWAM, prowadzone na bardzo wysokim poziomie.
Jednak o 21:30 pojawił się w Radio Maryja o.Rydzyk i słuchacze musieli wysłuchać, co on miał do powiedzenia (znaczy się: do powtórzenia swoich monologów), nie pozwalając gościom dojść do głosu. I w ten sposób 25% czasu antenowego zostało zmarnowane.

Żeby ten wybryk był jedynym :?


Pt cze 17, 2016 10:37
Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 12, 2016 17:58
Posty: 22
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje
Żeby ten wybryk był jedynym :?

Chyba się nia da :)


Pt cze 17, 2016 11:53
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 28, 2007 9:13
Posty: 545
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje
Adela92 napisał(a):
Żeby ten wybryk był jedynym :?

Chyba się nia da :)

Wczoraj o.Rydzyk świętował 50. lecie święceń kapłańskich - znaczy jest już w wieku emerytalnym i czas, by go prowincjał wysłał na emeryturę? :brawo:
A może się mylę ;)


Wt cze 21, 2016 10:08
Zobacz profil
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje
ratio napisał(a):
Adela92 napisał(a):
Żeby ten wybryk był jedynym :?

Chyba się nia da :)

Wczoraj o.Rydzyk świętował 50. lecie święceń kapłańskich - znaczy jest już w wieku emerytalnym i czas, by go prowincjał wysłał na emeryturę? :brawo:
A może się mylę ;)

Raczej 45 rocznicę - świecenia kapłańskie przyjął 20.06.1971r.
Polski papież na emeryturę nie chodzi.


Wt cze 21, 2016 10:26

Dołączył(a): Pn maja 28, 2007 9:13
Posty: 545
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje
Alus napisał(a):
(...)
Raczej 45 rocznicę - świecenia kapłańskie przyjął 20.06.1971r.
Polski papież na emeryturę nie chodzi.

Dziękuję za wskazanie błędu i poprawienie :-)


Wt cze 21, 2016 16:14
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 28, 2007 9:13
Posty: 545
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje
"gita" reklamuje program mediów o.Rydzyka, a ja ich słucham i się dziwię miałkości tematycznej w niektórych momentach.
Np. 19 czerwca miały być od 21:30 "Rozmowy niedokończone" z europosłem prof.Mirosławem Piotrowskim w temacie "Unia europejska". Jednak jeszcze przed 21:30 antenę zajął ojciec dr.Rydzyk w temacie:
--- około 10 minut temat nie-wiadomo-co, jakieś przywitanie i powracanie do preferowanych przez autora myśli,
--- 10 minut o Centrum Onkologicznym Ziemi Lubelskiej, o którym już opowiadał 11 czerwca, też przez pół godziny nie dopuszczając gości do wypowiedzenia się w temacie,
--- 10 minut niby-pożegnanie.
Zajął ten występ pół godziny programu i gościom nie dane było rozwinąć tematu.

Więc jak korzystać z zapowiadanego programu, gdy "przyjdzie walec i wszystko wyrówna"?


Wt cze 21, 2016 16:44
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 29, 2016 19:51
Posty: 2
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje
Przez o.Rydzyka nie oglądam i nie lubię tej telewizji...


Śr cze 29, 2016 23:35
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 28, 2007 9:13
Posty: 545
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje
JoankaJ napisał(a):
Przez o.Rydzyka nie oglądam i nie lubię tej telewizji...

Myślę, że słusznie . . .
29 czerwca, w środę, na zakończenie Mszy św. w kościele pw. Świętych Piotra i Pawła w Krakowie podał tak infantylny tekst, że ks.Piotr Skarga chyba rzeczywiście przekręcił się w trumnie.


Pt lip 01, 2016 10:14
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 566 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL