Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 5:10



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 566 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 38  Następna strona
 RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
To po co zakładasz wątek?

Cytuj:
Proponuję adwersarzom tych katolickich stacji, chociaż od czasu do czasu włączyć RM, lub Telewizję Trwam, aby się o tym przekonać.


...a gdy ktoś poszedł za Twoja radą i dzieli się wrażeniami - uznajesz temat za jałowy.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


So sie 30, 2014 11:25
Zobacz profil
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
Oczywiście polityka i publicystyka też jest w Telewizji Trwam:


http://tv-trwam.pl/film/polski-punkt-wi ... ierewicz-2


So sie 30, 2014 11:31
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
Dzisiaj jak w każdą niedzielę w TVTrwam transmitowana jest msza św. z Jasnej Góry. Zwykle słucham tylko homilii z transmitowanych mszy, tak było też dzisiaj.
Kapłan przypomniał co mówił Jezus, nigdy nie mówił:MUSISZ, zawsze mówił:JEŚLI CHCESZ...
Jeśli chcesz idź za mną, jeśli chcesz słuchaj mnie, jeśli chcesz przyjdę do twego dom....itd.Wprowadzając ten wątek ja też mówię:jeśli chcesz możesz zgadzać się ze mną..., jeśli chcesz możesz oglądać TVTrwam i słuchać Radia Maryja, nie pisałam:musisz zgadzać się ze mną, musisz słuchać RM, czy musisz włączyć TVTrwam.
Wiem, że każdy powinien kierować się wyborami o dokonywaniu wyborów pisałam niejednokrotnie w różnych kontekstach.
A więc jeśli chcesz słuchaj RM i oglądaj Telewizję Trwam, JEŚLI CHCESZ.


N sie 31, 2014 9:11
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
gita napisał(a):
Dzisiaj jak w każdą niedzielę w TVTrwam transmitowana jest msza św. z Jasnej Góry. Zwykle słucham tylko homilii z transmitowanych mszy, tak było też dzisiaj.
Kapłan przypomniał co mówił Jezus, nigdy nie mówił:MUSISZ, zawsze mówił:JEŚLI CHCESZ...
Jeśli chcesz idź za mną, jeśli chcesz słuchaj mnie, jeśli chcesz przyjdę do twego dom....itd.Wprowadzając ten wątek ja też mówię:jeśli chcesz możesz zgadzać się ze mną..., jeśli chcesz możesz oglądać TVTrwam i słuchać Radia Maryja, nie pisałam:musisz zgadzać się ze mną, musisz słuchać RM, czy musisz włączyć TVTrwam.
Wiem, że każdy powinien kierować się wyborami o dokonywaniu wyborów pisałam niejednokrotnie w różnych kontekstach.
A więc jeśli chcesz słuchaj RM i oglądaj Telewizję Trwam, JEŚLI CHCESZ.

I właśnie i oto chodzi - JEŚLI CHCESZ - a jeśli nie chcesz i nie korzystasz z toruńskich mediów, nie stajesz się poprzez to gorszym katolikiem, katolewicą, obywatelem polskojęzycznym...etc.
Jednemu potrzebne jest RM, inny woli literaturę chrześcijańską, jeden potrzebuje modlitwy we wspólnocie, inny w samotności w kontakcie jedynie z Bogiem.
Wreszcie doszłyśmy do konsensusu.....i to dzięki mądremu kapłanowi w RM.

Ps. na marginesie - o. Rydzyk jest jednak oderwany od rzeczywistości, w apelu o zwiększenie pomocy finansowej, mówi o milionach słuchaczy i widzów TV Trwam, przy słuchalności 2-2,5%.
http://www.fronda.pl/a/o-rydzyk-apeluje ... 41137.html


N sie 31, 2014 9:24
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
Nie wiem, czy te 2,5% można zrównać z milionami słuchaczy, wiem, że koszty są bardzo duże, wpływy z reklam bardzo małe i jeśli nie będzie większego wsparcia finansowego od słuchaczy i widzów tym jedynym ogólno-światowym mediom katolickim grozi zamknięcie.
Czy o to Ci chodzi, aby do tego doszło?


N sie 31, 2014 10:38
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
gita napisał(a):
Nie wiem, czy te 2,5% można zrównać z milionami słuchaczy, wiem, że koszty są bardzo duże, wpływy z reklam bardzo małe i jeśli nie będzie większego wsparcia finansowego od słuchaczy i widzów tym jedynym ogólno-światowym mediom katolickim grozi zamknięcie.
Czy o to Ci chodzi, aby do tego doszło?

Chodzi i realia.
Skoro RM aby uniknąć kosztów zabiegało o status nadawcy społecznego kosztem zakazu nadawania reklam, to trudno ubolewać na ich brak, bo i owszem mogłoby być więcej reklam zrzekając sie uzyskanego statusu, ale wtedy doszłyby koszty, które ponoszą inne media.
Trudno 2,5% mienić milionami, skoro przy całej populacji ok 38 milionów, stanowi to mniej niż 1 milion.
TV Trwam ma znikomą oglądalność, a co za tym idzie znikomą ilość reklam, a za obecność na multipleksie trzeba słono płacić.
Pozostaje zatem wiernym słuchaczom ponosić wyższe koszty.
Mnie ani ziębi, ani grzeje, od lat mam określoną opinie i nie sądzę abym ją zmieniała.
Medium, które wyznacza komu wolno, a kto jest intruzem przed ołtarzem, dla mnie nie reprezentuje nauki Chrystusa.


N sie 31, 2014 11:14
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
Alus napisał(a):
gita napisał(a):
Nie wiem, czy te 2,5% można zrównać z milionami słuchaczy, wiem, że koszty są bardzo duże, wpływy z reklam bardzo małe i jeśli nie będzie większego wsparcia finansowego od słuchaczy i widzów tym jedynym ogólno-światowym mediom katolickim grozi zamknięcie.
Czy o to Ci chodzi, aby do tego doszło?

Chodzi i realia.
Skoro RM aby uniknąć kosztów zabiegało o status nadawcy społecznego kosztem zakazu nadawania reklam, to trudno ubolewać na ich brak, bo i owszem mogłoby być więcej reklam zrzekając sie uzyskanego statusu, ale wtedy doszłyby koszty, które ponoszą inne media.
Trudno 2,5% mienić milionami, skoro przy całej populacji ok 38 milionów, stanowi to mniej niż 1 milion.
TV Trwam ma znikomą oglądalność, a co za tym idzie znikomą ilość reklam, a za obecność na multipleksie trzeba słono płacić.
Pozostaje zatem wiernym słuchaczom ponosić wyższe koszty.
Mnie ani ziębi, ani grzeje, od lat mam określoną opinie i nie sądzę abym ją zmieniała.
Medium, które wyznacza komu wolno, a kto jest intruzem przed ołtarzem, dla mnie nie reprezentuje nauki Chrystusa.

RM nadal nie może nadawać reklam, chodzi o reklamy w Telewizji Trwam. Komunikat zachęcający ewentualnych reklamodawców był emitowany na antenie TVTrwam.
Z wypowiedzi o. Rydzyka wynika, że odbiorców jest ponad dwa miliony i to jest realna liczba, chociaż w tej liczbie są podsłuchujący i podglądający oraz tak biedni, których nie stać na pomoc finansową i od tych osób nie napływają żadne wpłaty.
Co do ostatniego zdania, to dobrze, że napisałaś:"dla mnie"


N sie 31, 2014 13:05
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
Cytuj:
RM nadal nie może nadawać reklam, chodzi o reklamy w Telewizji Trwam. Komunikat zachęcający ewentualnych reklamodawców był emitowany na antenie TVTrwam.
Z wypowiedzi o. Rydzyka wynika, że odbiorców jest ponad dwa miliony i to jest realna liczba, chociaż w tej liczbie są podsłuchujący i podglądający oraz tak biedni, których nie stać na pomoc finansową i od tych osób nie napływają żadne wpłaty.
Co do ostatniego zdania, to dobrze, że napisałaś:"dla mnie"

Z wypowiedzi o. Rydzyka wynika, że Polska jest już w całości wykupiona przez Niemców i 300 tys Żydów :D
TV Trwam nikt nie podgląda, bo poza mszami, filmami dokumentalnymi, to tylko wizja audycji RM.
Gdyby TV Trwam rzeczywiście miała oglądalność rzędu 2 miliony, i niezależnie podglądający czy wierni toruńskim mediom, reklamodawcy nie odpuściliby takiej liczby potencjonalnych klientów.


N sie 31, 2014 16:35
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
Alus napisał(a):
Cytuj:
RM nadal nie może nadawać reklam, chodzi o reklamy w Telewizji Trwam. Komunikat zachęcający ewentualnych reklamodawców był emitowany na antenie TVTrwam.
Z wypowiedzi o. Rydzyka wynika, że odbiorców jest ponad dwa miliony i to jest realna liczba, chociaż w tej liczbie są podsłuchujący i podglądający oraz tak biedni, których nie stać na pomoc finansową i od tych osób nie napływają żadne wpłaty.
Co do ostatniego zdania, to dobrze, że napisałaś:"dla mnie"

Z wypowiedzi o. Rydzyka wynika, że Polska jest już w całości wykupiona przez Niemców i 300 tys Żydów :D
TV Trwam nikt nie podgląda, bo poza mszami, filmami dokumentalnymi, to tylko wizja audycji RM.
Gdyby TV Trwam rzeczywiście miała oglądalność rzędu 2 miliony, i niezależnie podglądający czy wierni toruńskim mediom, reklamodawcy nie odpuściliby takiej liczby potencjonalnych klientów.

Media te maja PONAD dwa miliony słuchaczy i widzów, to po pierwsze.
Po drugie:"TV Tram nikt nie podgląda", jeśli Ty włączysz to podglądasz, a więc nie mów, że nikt.
Po trzecie z tego co piszesz wynika, że bardzo rzadko podglądasz.


Pn wrz 01, 2014 10:08
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
Za wikipedią:
Średnia oglądalność minutowa w 2006 wynosiła 9 tysięcy, a w marcu 2012 - 6 tysięcy osób (odpowiednio 0,15% i 0,10% udziału w rynku)


Pn wrz 01, 2014 10:13
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
Teraz mamy rok 2014, a w lutym tego roku TVTrwam otrzymała miejsce na multipleksie, czyli może być dostępna w każdym domu.
Podaj wyniki oglądalności po lutym b.r.

http://tv-trwam.pl/artykul/reklama


Pn wrz 01, 2014 10:19
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
85% widzów ma 60+ lat, 87% widzów to emeryci, 63% widzów ze wsi i bardzo małych miasteczek (<50tys ) o niewielkim dochodzie (20% < 1000, 33% 1000-1400, 20% 1400- 2000).

Nie jest to szczególnie interesujący rynek dla reklamodawców.

Źródło: Od lat topnieje oglądalność TV Trwam

Takie fakty.


Pn wrz 01, 2014 10:41
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
Dostępność, a oglądalność to dwie różne sprawy.
Ja mam dostęp, a w przeciągu kilku lat oglądałem : 0 minut. I tak jest z większością.
Multipleks nie zwiększy znacząco oglądalności. Po prostu TvTrwam nie jest atrakcyjna dla nowych widzów, a starzy ... wymierają.


Pn wrz 01, 2014 10:44
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
Kozioł napisał(a):
85% widzów ma 60+ lat, 87% widzów to emeryci, 63% widzów ze wsi i bardzo małych miasteczek (<50tys ) o niewielkim dochodzie (20% < 1000, 33% 1000-1400, 20% 1400- 2000).

Nie jest to szczególnie interesujący rynek dla reklamodawców.

Źródło: Od lat topnieje oglądalność TV Trwam

Takie fakty.

Kupić Ci kalendarz, dzisiaj jest 1 .09.4014 r, a nie 2012.
Poza tym przypominam Ci temat wątku:"RM i TVTrwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje", kto na oglądanie i słuchanie poświęca 0 czasu, tak jak Ty nie może mieć nic do powiedzenia na ten temat.


Pn wrz 01, 2014 10:49
Post Re: RM i TV Trwam nie tylko pogłębia wiarę, ale i edukuje.
gita napisał(a):
Teraz mamy rok 2014, a w lutym tego roku TVTrwam otrzymała miejsce na multipleksie, czyli może być dostępna w każdym domu.
Podaj wyniki oglądalności po lutym b.r.

http://tv-trwam.pl/artykul/reklama

I dlatego o. Rydzyk narzeka, że TV Republika osiągnęła wyższą oglądalność niż Tv Trwam?
Oglądalność TV Republik w okresie 1-8 lipca 2014r wynosi 0,09, co przekłada się na średnią widownie 4 755 osób.


Pn wrz 01, 2014 10:51
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 566 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 38  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL