Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 15:16



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
 Azyl chrzescijanom z Syrii 
Autor Wiadomość
Post Re: Azyl chrzescijanom z Syrii
@jo_tka ty MI to przypominasz?


Wt cze 16, 2015 12:01
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 15, 2015 22:14
Posty: 96
Post Re: Azyl chrzescijanom z Syrii
A widzieliście tego chama?
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... aid=115256
Źle mu w Polce? Do niech do swojej ojczyzny wypieprza! Albo do Anglii gdzie sam chce

_________________
Ein Reich, ein Volk, ein Ticket


Śr lip 01, 2015 22:06
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Azyl chrzescijanom z Syrii
Apad napisał(a):

Na czym polega jego chamstwo?


Cytuj:
Źle mu w Polce? Do niech do swojej ojczyzny wypieprza! Albo do Anglii gdzie sam chce

"...zaznaczył, że mieszka w naszym kraju tylko dlatego, że nie ma dokąd wyjechać."

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Śr lip 01, 2015 22:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 15, 2015 22:14
Posty: 96
Post Re: Azyl chrzescijanom z Syrii
Soul33 napisał(a):
Apad napisał(a):

Na czym polega jego chamstwo?



że bruździ przeciwko krajowi,który udzielił mu azylu. Ja mu proponuję żeby jechał na Ukrainę. Panowie z Prawego Sektora dadzą mu opiekę

_________________
Ein Reich, ein Volk, ein Ticket


Śr lip 01, 2015 22:38
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Azyl chrzescijanom z Syrii
Zupełnie nie widzę powodu, aby wyrażenie negatywnego zdania na temat jakiegoś aspektu kraju, w którym udzielono komuś azylu, miałoby być czymś złym lub niekulturalnym.

A Prawy Sektor to margines.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Śr lip 01, 2015 22:58
Zobacz profil
Post Re: Azyl chrzescijanom z Syrii
@Soul33, to przeciez jasne: my tu ostatni kawalek chleba oddajemy azylantom, a ci niewdziecznicy nie bija nam poklonow, tylko mowia wprost, ze Polska to nie jest kraj ich marzen.

Polacy, ktorzy uciekali jako "azylanci" do Niemiec w latach oseimdziesiatych z pocalowaniem reki przyjmowali wszystko co dostali i ... chcieli wiecej. Znam rodzine, ktora czekajac na uzananie, badz nie, azylu, dostala zasilek na wyprawke dla dziecka przed jego urodzeniem, kupila sobie za to wypasiony telewizor i inne gadzety, a po urodzeniu dziecka poszla po kolejny, "no bo oni nie maja w co dziecka ubrac". Wredni Niemcy z Sozialamtu nic im wiecej nie dali i pouczyli, ze pieniadze juz raz dostali i wiecej nie bedzie.


Cz lip 02, 2015 8:02
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 15, 2015 22:14
Posty: 96
Post Re: Azyl chrzescijanom z Syrii
Soul33 napisał(a):
.

A Prawy Sektor to margines.

No nie taki margines. Na Majdanie oni byli motorem napędowym
Tylko dziwię się POlitycznie poprawnym mediom że nie potępiają tego ugrupowania. Wszak liderzy sa na liście czołowych antysemitów Świata (według Centrum Szymona Wiesenthala). Czyżby W.Cz. Michnik spał?

_________________
Ein Reich, ein Volk, ein Ticket


Cz lip 02, 2015 22:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Azyl chrzescijanom z Syrii
Cytuj:
Źle mu w Polce? Do niech do swojej ojczyzny wypieprza! Albo do Anglii gdzie sam chce

OK, zgoda że skoro jest się gościem i ma się tu lepiej, choć pewnie i tak ciężko to warto to docenić. Warto docenić że wielu Polaków ma szacunek do obcokrajowców i odnosi się do nich z życzliwością.

Ale z drugiej strony jeśli widzi mankamenty to myślę że ma prawo o nich mówić. My Polacy powinniśmy nauczyć się przyjmować krytykę dojrzale. Badać i jeśli coś jest prawdą to brać sobie tą prawdę głęboko do serca. Jeśli krytyka jest bzdurna, to powinni umieć się bronić.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Cz lip 02, 2015 23:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 12, 2009 7:42
Posty: 22
Post Re: azyl chrzescijanom
andej napisał(a):
A może po prostu otworzyć konto bankowe, jakiś fundusz i głosować datkami?
Jestem za rozpoczęciem narodowej ściepy na pomoc dla syryjskich chrześcijan (muzułmanów się boję, bo między nimi można przyjąć żmije). A także dla osób polskiego pochodzenia z wszelkich krajów, nie tylko z ZSRR (ówczesnego, czy obecnego) i satelitów.
Koniecznie należy ich przyjmować. I znacznie lepiej jest przyjmować tych, którzy różnią się mniej i nie stanowią zagrożenia, niż narażonym być na imigrację elementów wybuchowych (dosłownie i w przenośni).

Gdy konto powstanie swoimi pieniędzmi zagłosujemy. Deklaruję głos (wpłatę).


To się nazywa po Polsku miłosierdzie w praktyce :)


N lip 05, 2015 22:31
Zobacz profil
Post Re: Azyl chrzescijanom z Syrii
Cytuj:
Wlochy ratuja i przyjmuja tonacych, choc malo kto moze naprawde im pomoc,


I naprawdę myślisz że to podoba się obywatelom tego kraju? Otóż nie.


N sie 23, 2015 10:59
Post Re: Azyl chrzescijanom z Syrii
A ty myslisz, ze obywatelom innych krajow podobaja sie Wlosi, ktorzy enigruja za praca?

Dopoki bedziemy miec lepiej niz 90% reszty swiata, bedziemy miec imigrantow, uciekinierow itp. Dlaczego Polacy wyjezdzaja z Polski i korzystaja z cudzego dobrobytu?
Zabronic im!


N sie 23, 2015 11:32
Post Re: Azyl chrzescijanom z Syrii
Kael napisał(a):
A ty myslisz, ze obywatelom innych krajow podobaja sie Wlosi, ktorzy enigruja za praca?

Dopoki bedziemy miec lepiej niz 90% reszty swiata, bedziemy miec imigrantow, uciekinierow itp. Dlaczego Polacy wyjezdzaja z Polski i korzystaja z cudzego dobrobytu?
Zabronic im!


Jest jednak zasadnicza różnica o czym pisałem w innym wątku tutaj o podobnej tematyce. Polacy wypracowują zyski, tak samo jak ci Włosi za granicą czy inni, w ramach migracji w Europie pomiędzy Europejczykami. Polak czy Włoch czy inny jadąc do innego kraju chce podjąć normalne życie, pracować, uczyć się języka w ramach możliwości, jakoś sobie radzić. Jeśli jest na zasiłku to tylko przez jakiś czas, na przykład szukając pracy.

Poza tym nie jest wcale tak łatwo na przykład dla mnie wyjechać do innego kraju aby tam pracować i żyć, a ja także jestem w realnej potrzebie, a kraj - Polska nie jest w stanie zapewnić normalnych i godnych warunków do życia, podczas kiedy Murzyni czy muzułmanie mają to podane na talerzu. Widziałem kiedyś socjalne mieszkania w Niemczech właśnie dla nich, no cóż, chciałbym tak mieszkać, ale w Polsce nie stać by mnie było na takie mieszkanie nawet do wynajęcia.

Podczas kiedy emigrancji spoza Europy narażają na straty te państwa które ich przyjmują, ponieważ nie chcą zbytnio pracować, sa dość często analfabetami, nie chcą się integrować, mają zupełnie inną mentalność, gwałcą kobiety, zwiększają przestępczość, robią zamieszki, domagając się uznania swoich praw dla ich kultury i religii. W dodatku chcą wporowadzać swoją obcą i nawet wrogą kulturę do Europy która zatraca swoje korzenie, chrześcijańskie korzenie na rzecz multikulti która obraca się przeciwko mieszkańcom.

Absolutnie nie jestem przeciwny migracji Europejczyków na terenie Europy, w tym celu są także otware granice i to jest dobre, dając nawet zyski i możliwośći, ale napływ obcej i wrogiej kultury spoza Europy jest dyskusyjna sprawą.


N sie 23, 2015 11:54
Post Re: Azyl chrzescijanom z Syrii
A dlaczego ty nie mozesz wyjechac? Jezyka nie znasz? Zawodu nie masz? Pracowac nie chcesz?
Wlasnie spotkalam Polaka, ktory 2 miesiace temu przyjechal tu pracowac i nie jako lekarz czy inzynier.

Nie kazdy imigrant dostaje wszystko podane na talerzu. Ty bys nie dostal, bo nikt by ci statusu uchodzcy nie dal. Turek tez by nie dostal. No i uchodzca dostaje cale 4,40 euro na dzien. Rzeczywiscie, kokosy!

No i nasi rodacy np w Anglii, co rusz trafiaja na czolowki gazet za gwalty, rozboje i morderstwa. Czyli co? Polacy won do Polski?


N sie 23, 2015 12:55
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2013 20:35
Posty: 2751
Post Re: Azyl chrzescijanom z Syrii
Pierwsza grupa syryjskich chrześcijan, sprowadzona zzrez orgainzaje prokoscielna, juz protestuje, nie pdobają im się warunki. Gdyby to byli ludzie, którzy istotnie uciekli pzred przesladowaniami czy wojną, byliby szczęśliw ze sie stamtad wydostali i wdzieczni za ratunek.
Najwyraźniej wiec chodziło (jak przypuszczałem) o skorzystanie z okazji by sie dostać do lepszego swiata.

_________________
Rozsądne, a nie pętające swej wolności umysły są lekkimi ciałami lotnymi, wybiegającymi zawsze naprzód i rozpoznającymi okolice, do których dostojnie kroczący, zwarty korpus ortodoksów w końcu także kiedyś dotrze.
G.C. Lichtenberg


N sie 23, 2015 17:38
Zobacz profil
Post Re: Azyl chrzescijanom z Syrii
Grupa protestuje? Moze jakis dowod?


N sie 23, 2015 17:42
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL