Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 10:31



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 507 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34
 adopcja dzieci przez pary homoseksualne? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn maja 18, 2009 14:53
Posty: 6
Post Adopcja dzieci przez pary homoseksualne?
No cóż... Jeśli chodzi o homoseksualizm, to nie mam zamiaru i przede wszystkim prawa, żeby krytykować jego przedstawicieli. Skoro pary homoseksualne chcą dać jakiemuś dziecku dom i szczęście, to niech to robią. Nie jest powiedziane, że takie dziecko będzie do cna zdemoralizowane i przyjmie orientację identyczną jak jego opiekunowie. To, że będzie miało dwie mamusie bądź dwóch tatusiów nie ma znaczenia, a moim zdaniem może przynieść wiele korzyści, np. dziecko nauczy się tak rzadkiej dzisiaj tolerancji. Uważam, że homoseksualizm to coś naturalnego, więc dziecko nie nauczy się tego i nie wyniesie tego z nowego domu. Jeśli nie będzie czuło pociągu do osób tej samej płci, to po prostu nie będzie się z takimi osobami umawiało, a poszuka sobie partnera przeciwnej płci.
Na czym ten świat stoi???


Pn maja 18, 2009 17:11
Zobacz profil
zbanowany na stałe

Dołączył(a): Cz paź 02, 2008 11:06
Posty: 561
Post 
Cytuj:
Uważam, że homoseksualizm to coś naturalnego, więc dziecko nie nauczy się tego i nie wyniesie tego z nowego domu.


Jedzenie to sprawa jeszcze bardziej naturalna, a jednak dzieci wynosza z domów nawyki żywieniowe (poziąg lub niechęć do pokarmów).

Wiadome jest także, że dzieci z rodzin patologicznych zazwyczaj powielaja patologię w swoich rodzinach (biją żony, dzieci, piją itp.).

Rodzina to podstawa wszystkiego. Nie pomogą nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy, czy czasem wychowawcy więzienni. Jeżeli z rodziny nie wyniesie się prawidłowych wzorców to trudno egzystować w normalnym społeczeństwie.

Prosze więc nie powtarzać totalnych bzdur promowanych przez homoseksualistów i niedorobione "autorytety" psychologiczne (takie to barany wymyśliły kiedyś "bezstresowe wychowanie"), że model dwóch "tatusiów" lub dwie "mamusie" , nie ma żadnego wpływu na dziecko!!
To robienie ludziom wody z mózgu i zwykłe oszustwo. Trzeba być albo wyjątkowym cynikiem, albo niespełna rozumu by coś takiego promować.

_________________
Właściciele agencji towarzyskiej tym się różnią od polityków, że posiadają
umiejętność ogarnięcia bur..lu.


Pn maja 18, 2009 21:37
Zobacz profil
Post Re: Adopcja dzieci przez pary homoseksualne?
Nincia napisał(a):
No cóż... Jeśli chodzi o homoseksualizm, to nie mam zamiaru i przede wszystkim prawa, żeby krytykować jego przedstawicieli. Skoro pary homoseksualne chcą dać jakiemuś dziecku dom i szczęście, to niech to robią. Nie jest powiedziane, że takie dziecko będzie do cna zdemoralizowane i przyjmie orientację identyczną jak jego opiekunowie. To, że będzie miało dwie mamusie bądź dwóch tatusiów nie ma znaczenia, a moim zdaniem może przynieść wiele korzyści, np. dziecko nauczy się tak rzadkiej dzisiaj tolerancji. Uważam, że homoseksualizm to coś naturalnego, więc dziecko nie nauczy się tego i nie wyniesie tego z nowego domu. Jeśli nie będzie czuło pociągu do osób tej samej płci, to po prostu nie będzie się z takimi osobami umawiało, a poszuka sobie partnera przeciwnej płci.
Na czym ten świat stoi???

Podzielam twoje zdanie w 90%, przy czym nie rozumiem tej ostożności odnośnie niby przejmowania u dzieci orientacji po rodzicach. Oczywiście nie uważam, aby była taka możliwość, ponieważ sam jestem gejem, a wychowali mnie rodzice heteroseksualni i orientacji seksualnej wyuczyć się nie można, ani przejąć, jakimikolwiek sposobami, natomiast jeśli już się godzimy z wychowywaniem dzieci przez pary homoseksualne to nie powinniśmy dywagować i się bać nt, czy dziecko też będzie gejem, czy nie. Jak będzie to się nic nie stanie i nie będzie to oznaczało, że się "nauczyło od rodziców", a jak nie będzie to sie też nic nie stanie.

Jeśli zaś chodzi o moje osobiste pragnienia to póki co nie mam potrzeby posiadania dziecka, natomiast jeśli kiedyś obudzi się we mnie instynkt ojcowski to żaden kościół, ani katolik mi nie przeszkodzi i to dziecko mieć będę. Co prawda prawo stanowione nie jest przychylne w tym względzie, ale nie jest to niemożliwe, nawet w naszym kraju są pary homo, nie tylko lesbijskie, które wychowują dzieci.


pzdr :)


N maja 24, 2009 14:31

Dołączył(a): Pn lut 20, 2006 9:05
Posty: 818
Post Re: Adopcja dzieci przez pary homoseksualne?
Nincia napisał(a):
Skoro pary homoseksualne chcą dać jakiemuś dziecku dom i szczęście, to niech to robią.
Większosć par homoseksualnych nie potrafi dać szcześcia samym sobie i szybko zmieniają partnerów- tak mówią statystyki. Ale co najważniejsze: dziecko potrzebuje ojca i matki, każde z nich odgrywa odmienną i istotną dla jego przyszlego życia rolę. Praktyka pokazuje, że dzieci wychowywane np przez lesbijki przytulają się do sąsiada, bo brak im tatusia.
Cytuj:
Uważam, że homoseksualizm to coś naturalnego
Nie stwierdzono u zwierząt wrodzonych i stałych zachowań homoseksualnych, więc jest to teza bez pokrycia. Zwierzęta w odróżnieniu od ludzi, kierują się jedynie instynktem, a ten jest podporządkowany potrzebie płodności, którą uniemożliwia homoseksualizm.
Cytuj:
orientacji seksualnej wyuczyć się nie można, ani przejąć, jakimikolwiek sposobami
Znów nieprawda, bardzo wiele badań wykazało konkretne przyczyny pojawiania się skłonności homoseksualnych i przepracowanie tych przyczyn pomogło wielu osobom uwolnić się od tego problemu. Nie ignorujmy faktów.


Pn cze 08, 2009 5:39
Zobacz profil
zbanowany na stałe

Dołączył(a): Cz paź 02, 2008 11:06
Posty: 561
Post 
micked

Homoseksualne lobby zrobi wszystko by zmienic naturalne zjawisko jakim jest rodzina w coś sprzecznego z naturą, czym są pseudorodziny złożone z dwóch tatusiów lub dwie mamusie.

Oczywiscie za chwile zostane (zgodnie z polityczna poprawnoscią) nazwany homofobem. Ok, moge byc homofobem i mozna mnie tak zwać, ale pod warunkiem, ze bede mógł głośno okreslac dewiację - dewiacją.


Pn cze 08, 2009 8:36
Zobacz profil

Dołączył(a): So sie 18, 2007 13:38
Posty: 1656
Post 
Jak przewidywałem "postęp" kroczy.W USA organizacja Pro Polygamy domaga się zalegalizowania małżeństw poligamicznych powołując się na legalizację małżeństw homoseksualnych w New Hampshire.Kto będzie następny?


Pn cze 08, 2009 12:47
Zobacz profil
zbanowany na stałe

Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 7:05
Posty: 1600
Post 
No i co w związku z tym? To nie tyle postęp, co powrót do źródeł , w końcu małzeństwa poligamiczne świetnie funcjonowały w Ameryce Północnej na długo przed wynalazkiem pt. 'USA' roszczącym sobie prawo do legitymizowania małżeństw na swoim terytorium. Instytucja o wiele bardziej przecież naturalna od małzeństw homoseksualnych i do tego sprawdzona.

_________________
O ile Roland się orientował, religia krzyża jako kolejna nauczała, że miłość i morderstwo są ze sobą nierozerwalnie związane, a koniec końców Bóg i tak zawsze pije krew.


Pn cze 08, 2009 19:53
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 23, 2009 8:43
Posty: 8
Post 
Powinniśmy wyciągać wnioski z tego co się dzieje w państwach gdzie zlegalizowano homoseksualizm.

SZOKUJE choćby przykład Szwecji !!
http://video.google.com/videoplay?docid ... 5608734184

Wg. mnie homoseksualizm jest przyczyną fałszywej świadomości tożsamożci danej osoby. Wymaga uzdrowienia wewnętrznego, często jego przyczyną jest nie akceptacja ze strony rodziców i poczucie braku godności własnego ciała. A uzdrowienia tak głębokich zranień może dokonać jedynie Miłosierdzie samego Boga, potrzeba aby te osoby odkryły prawde o swojej torzsamości jaką otrzymali od Boga i która jest niezmienna.

Homoseksualizm jest grzechem i nie mówi o tym tylko i wyłącznie Kościół, ale mówi to sam Jezus!
"Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy, ani wszelcy kłamcy nie odziedziczą królestwa Bożego."


Wt sie 18, 2009 18:32
Zobacz profil
Post 
Przykład pozytywnych przemian społecznych i faktu, że geje też potrafią wychowywać dzieci:
http://www.pudelek.pl/artykul/19177/ric ... _z_synami/

zaufany napisał(a):
Homoseksualizm jest grzechem i nie mówi o tym tylko i wyłącznie Kościół, ale mówi to sam Jezus!

To co mówi twój kościół i Jezus ma znikome znaczenie w Państwie świeckim jakim jest Polska i nie dotyczy nikogo poza gorliwymi wyznawcami tejże religii.


Cz sie 20, 2009 21:35

Dołączył(a): N sie 17, 2008 8:20
Posty: 71
Post 
Czyli Swiadkowie Jechowy mają racje .


Cz sie 27, 2009 12:36
Zobacz profil
Post 
Wszyscy ją mają. Zwłaszcza w swoim subiektywnym rozumieniu.

Crosis


Cz sie 27, 2009 21:58
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 31, 2009 4:54
Posty: 1993
Post 
O nie wiedziałem że tu macie taki temat. To od razu powiem i niech mi moderacja wybaczy... Prędzej mi uj z jajami na dłoni wyrośnie niż poprę adopcje dzieci przez homoseksualistów.


So sie 29, 2009 22:16
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 507 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL