Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 10:29



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 507 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Następna strona
 adopcja dzieci przez pary homoseksualne? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N sty 16, 2005 17:31
Posty: 844
Post 
Tylko uważaj. Niebawem będzie przeważać opinia tak zwanej "dobrej pedofilii", czyli takiej, która będzie oparta o zgodę dziecka. Będzie dobra i zła pedofilia.

_________________
"Kto kark do ziemi zgina, nie ma prawa dziwić się, gdy po nim depczą"

"Możesz upaść siedem razy, byłeś powstał osiem".


Cz sty 08, 2009 19:25
Zobacz profil

Dołączył(a): N sty 18, 2009 15:49
Posty: 57
Post 
Jestem nieco obeznana w temacie orientacji seksualnej jako, że eden z moich przedmiotów to Queer theory. Badania naukowe wykazały, że dzieci wychowane w rodzinach homoseksualnych mają taką samą możliwość posiadania zaburzeń osobowościowych jak dzieci wychowane w rodzinach heteroseksualnych. Prawdopodobieństwo, że dzieci z rodzin homoseksualnych będą homoseksualne jest identyczne jak prawdopodobieństwo w przypadku rodzin heteroseksualnych. Poza tym w naturze homoseksualizm jest normą. Zdarzają się np homoseksualne pająki. Poza tym homoseksualizm jest ewolucyjnie dobry, kontroluje przyrost naturalny np.
Jestem jak najbardziej za adopcją dzieci przez pary homoseksualne- uważam, że jako ludzie homoseksualiści maja takie same prawa jak każdy inny człowiek. Jeżeli badania wykazałyby, że rzeczywiście jakieś mentalne szkody mogą wystąpic u dzieci par homoeksualnych byłabym sceptyczna, ale skoro wszystko przebiega "w normie", to jestem jak najbardziej za.
Poza tym, co do jakiś tam problemów, że niby w formularzach trzeba by wpisywać męskie imię w rubryce imię matki. W Polsce tak jest, w Anglii są opcje:
mam ojca i matkę, matkę i matkę/ ojca i ojca, tylko ojca lub tylko matkę i problem znika.
Poza tym będę się kłócic o to, że niby obraz rodziny homoseksualnej jest spaczony i że homoseksualna osoba naśladuje zachowania przeciwnej płci. Związek homoseksualny jak sama nazwa wskazuje to związek osób tej samej płci, pociąg homoseksualne to pociąg do ludzi tej samej płci- dlateczego więc logicznie rzecz biorąc taka osoba miałaby udawać inną płeć? Raczej wtedy byłaby niepociągająca dla partnera.
Nie cierpię jak osoby,którze w życiu homoseksualisty nie widziały wypowaidają się na takie tematy


Pn lut 09, 2009 12:37
Zobacz profil

Dołączył(a): So sie 18, 2007 13:38
Posty: 1656
Post 
A gdzie to niby takie badania robiono?Na jakim materiale dzieci wychowywanych przez homoseksualistów?Pewnie w Anglii?Jak się chce to można "naukowo" wszytko udowodnić.Nie wiem jak Ty ale ja miałem szczęscie wychowywac się w normalnej rodzinie jakoś sobie nie wyobrażam posiadania dwóch tatusiów ani obu mamuś.Ale czemu nie może byc jeszcze bardziej liberalnie -np. wychowująca dzieci para :pan z owieczką?


Pn lut 09, 2009 14:54
Zobacz profil
Post 
pani_dawkins napisał(a):
Poza tym w naturze homoseksualizm jest normą. Zdarzają się np homoseksualne pająki.

To jest wyjątkowo debilny argument (do moderacji - obrażam argument, nie użytkownika). Norma - to jest to, co dotyczy większości. Normą wśród ssaków jest heteroseksualizm. Normą wsród much jest jedzenie g..na. O muchach się nie uczysz? Czy może stosujesz już ich zwyczaje?


Pn lut 09, 2009 15:03

Dołączył(a): N sty 18, 2009 15:49
Posty: 57
Post 
To tylko kontrargument dla tych, co twierdzą, że homoseksualizm w naturze nie występuje. Pan z owieczką nie jest dobrym pomysłem, bo owieczka to nie człowiek, a jej brak umiejętności językowych i intelektualnych pewnie będzie miał negatywny wpływ na dziecko. Badania robiono we Francji- był o tym cały artykuł w Wyborczej jakieś 5 lat temu. To, że Ty sobie nie wyobrażasz to nie zmienia faktu, że niektórzy sobie wyobrażają, mają mozliwości i chcą.


Pn lut 09, 2009 19:21
Zobacz profil

Dołączył(a): So sie 18, 2007 13:38
Posty: 1656
Post 
Opisywane były przypadki wychowywania dzieci przez zwierzęta.Przyładem legendarni załozyciele Rzymu jak Romulus i Remus.
Ja nie wiem co jest gorsze,być wychowywany przez wilki czy też parę pederastów.Dla mnie wyborcza nie jest żadnym autorytetem,a na czyje zamówienie były te badania,towarzystw gejowskich?


Pn lut 09, 2009 20:38
Zobacz profil

Dołączył(a): So sie 18, 2007 13:38
Posty: 1656
Post 
A wracając do tych homoseksualnych pająków,to chętnie zobaczyłbym jakiś filmik przyrodniczy, jak one to robią?


Pn lut 09, 2009 20:43
Zobacz profil
zbanowany na stałe

Dołączył(a): Cz paź 02, 2008 11:06
Posty: 561
Post 
Cyryl napisał(a):
A wracając do tych homoseksualnych pająków,to chętnie zobaczyłbym jakiś filmik przyrodniczy, jak one to robią?


Normalnie! Łączą się w SIECI :) (Jakies internałty, cy cuś) :D

Tak na poważnie to najgłupszy argument jaki słyszałem.
Cytuj:
Badania naukowe wykazały, że dzieci wychowane w rodzinach homoseksualnych mają taką samą możliwość posiadania zaburzeń osobowościowych jak dzieci wychowane w rodzinach heteroseksualnych.


Poprosze o konkrety, a nie wydumane z obłoków bzdury, zwichrowanych seksualnie organizacji gejowsko-lesbijskich.
Takich badań nie było i nie ma. Mogą one co najwyżej być w fazie embrionalnej. Dlatego, ze tendencja do wychowywania dzieci w seksualnie nienormalnych "rodzinach" ma zbyt mały staż. Nie jest więc realne by ocenic wpływ gejowskiego (lesbijskiego) pseudomałżeństwa na psychikę dziecka.
Propaganda gejowsko-lesbijskiego lobby opanowała normalne umysły, które nie potrafią już rozróżnić normalności od odchyłów.

P.S.
Już rozumiem pająków-gejów. Lepiej ulżyć sobie seksualnie z kumplem, niźli z kumpelą, która w trakcie kopulacji może odgryźć głowę, albo i zeżreć w całości (typowe zachowanie wśród pająków). Gratuluję Gejom idolów :D


Pn lut 09, 2009 21:03
Zobacz profil

Dołączył(a): So sie 18, 2007 13:38
Posty: 1656
Post 
Gejowskie pająki!A,przepraszam co to za dyskryminacja?A pajęczyce lesbijki to co?Pozostaje pytanie,która którą zżera?


Pn lut 09, 2009 22:02
Zobacz profil

Dołączył(a): So sie 18, 2007 13:38
Posty: 1656
Post 
Mam jeszcze pytanie do uczonej autorki tych rewelacji z życia pająków.
Jak rozpoznać,czy mieszkający w mojej komórce pająk jest gejem?


Pn lut 09, 2009 22:13
Zobacz profil

Dołączył(a): N sty 18, 2009 15:49
Posty: 57
Post 
Nie wiem jak poznać, nie zagłębiałam się w temat. Powiem tak, pojęcie "normy" nie jest jednoznaczne z pojęciem "lepsze". Poza tym w takim kraju jak Polska homoseksualizm rzeczywiście nie ma prawa być traktowany na równi z heteroseksualizmem, bo delikatnie powiedziawszy nie macie możliwoście poznania czym jest homoseksualizm. Jedynym źródłem są heteroseksualiści, a oni jednak nie mają dokładnego obrazu.


Wt lut 10, 2009 1:46
Zobacz profil
Post 
pani_dawkins napisał(a):
Poza tym w takim kraju jak Polska homoseksualizm rzeczywiście nie ma prawa być traktowany na równi z heteroseksualizmem, bo delikatnie powiedziawszy nie macie możliwoście poznania czym jest homoseksualizm. Jedynym źródłem są heteroseksualiści, a oni jednak nie mają dokładnego obrazu.

Znowu jakiś argument paranormalny. Co ma trudność poznania do równego traktowania? Osobiście nie mam też możliwości praktycznego poznania kanibalizmu - i wcale nie czuję takiej potrzeby - pełny obraz nie jest mi potrzebny do podjęcia decyzji.
I czy są jakieś wyrocznie w sprawach homoseksualistów, do których Ty masz dostęp, a my Polacy biedacy już nie?


Wt lut 10, 2009 7:41

Dołączył(a): N sty 18, 2009 15:49
Posty: 57
Post 
Tak, jestem homoseksualna i dzięki temu wiem więcej o swojej orientacji niż biedni heteroseksualiści. Poz tym studiuję przedmiot Queer Theory, który pozwala mi poznać spojrzenie na kwestie płci i orientacji z etsorny krytycznej. JAka jest relacja między brakiem równości czy też bardziej dyskryminacją a nieumiejętnością poznania- tłumienie homoseksualizmu powoduje, że niewielu homoseksualistów się ujawnia, przy okazji nie rozmawia się na tematy orientacji i homoseksualizm jak też biseksualizm i transseksualizm są w Polsce tematem tabu.


Wt lut 10, 2009 9:01
Zobacz profil
Post 
pani_dawkins napisał(a):
Tak, jestem homoseksualna i dzięki temu wiem więcej o swojej orientacji niż biedni heteroseksualiści. Poz tym studiuję przedmiot Queer Theory, który pozwala mi poznać spojrzenie na kwestie płci i orientacji z etsorny krytycznej.

Nie zrozum mnie źle - ja nie jestem przeciwko homoseksualistom generalnie.
Po prostu uważam, że Twoje argumenty są chwilami "trochę" nietrafione. Oczywiście, teraz, podane wprost mają większą wagę - ale nadal można z nimi dyskutować.

Np. ja uważam się za heteroseksualnego - to nie daje mi jakiejś dogłębnej wiedzy o heteroseksualnych osobach w ogóle. Wiem "co nieco" o sobie, i dużo mniej o innych.

Studiowanie - może to co powiem będzie oklepane - ale studia z życiem mają dość mało wspólnego. Tak, tam są fajne teorie, niektórzy nawet twierdzą, że prawdziwe, ale te teorie są ograniczone, i czasowo (ze względu na cykl badawczy i wydawniczy) i treściowo / zakresowo. Część teorii, które poznajesz na studiach, jest już przestarzała, część będzie, kiedy skończysz studia, a część po prostu do niczego się nie nadaje.


Wt lut 10, 2009 12:38

Dołączył(a): So sie 18, 2007 13:38
Posty: 1656
Post 
queer theory -pseudonauka wprowadzona w latach 90-tych pod wpływem środowisk gejowsko-lesbijskich oraz feministycznych.Celem jest zniszczenie tradycyjnego pojęcia płci .Używają pojęcia gender zamiast tradycyjnego sex .Na naszych uniwersytetach można również znależć "naukowców" parających się tą dziedziną.Większośc podatników nawet nie zdaje sobie sprawy na jakie bzdury marnowane są ich pieniądze.Ale moim zdaniem chodzi o planowe działanie dotyczace zniszczenia tradycyjnych wartości rodzinnych i propagację zboczeń.


Wt lut 10, 2009 14:48
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 507 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL