Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:20



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
 Jestem homofobem, czy was to dziwi? 

Czy was to dziwi?
Tak 33%  33%  [ 12 ]
Nie 67%  67%  [ 24 ]
Liczba głosów : 36

 Jestem homofobem, czy was to dziwi? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 26, 2007 17:46
Posty: 2030
Post 
Homoideologia, zgnilizna moralna, sodomia i gomoria, ruja i porubstwo... niektórzy chyba są nieszczęśliwi kiedy nie mają z kim i z czym walczyć.

_________________
Jestem panteistką.
"Nasze ciała są zbudowane z pyłu pochodzącego z gwiazd (...) Jesteśmy dziećmi gwiazd, a gwiazdy są naszym domem. Może właśnie dlatego zachwycamy się gwiazdami i Drogą Mleczną."
(Carl Sagan)


Śr wrz 16, 2009 22:54
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lut 20, 2006 9:05
Posty: 818
Post 
_zv napisał(a):
Oczywiście ta definicja dotyczy psychologii A ponieważ mozna leczyć homoseksualizm za pomocą psychoterapii to wynika stąd, że jest to choroba psychiczna właśnie.
To nie jest choroba psychiczna tylko forma nerwicy, zaburzenie emocjonalne.

Co do formalnego wykreślenia homoseksualizmu z listy zaburzeń psychicznych, wielu psychiatrów nie zgadzało się tą decyzją. Tym bardziej, że podjęto ją pod silnym naciskiem lobby homoseksualnego, a jeden z głównych inicjatorów tej decyzji prof. Robert Spitzer zmienił póżniej zdanie. Niedawno czołowy hiszpański psychiatra Enrique Rojas określił homoseksualizm jako proces chorobowy, który ma swoją etiologię, patologię i sposób leczenia.

A co do homofobii, to opierając się na najczęstszych przypadkach używania tego określenia można by ją zdefiniować jako: krytycyzm wobec homoseksualnych zachowań i ich propagowania.


Cz wrz 17, 2009 7:53
Zobacz profil

Dołączył(a): N paź 25, 2009 21:19
Posty: 28
Post 
Mnie to nie dziwi. Cała ta agresywna propaganda homo.... poprostu wszędzie o tym pełno. Wmawia się na siłę ludziom że wszystko jest ok.

Czasy się zmieniają, część społeczeństwa odchodzi od wiary. To i poparcie dla tych "idei" będzie wzrastało. Przeciwstawiajmy się temu.


N lis 01, 2009 16:53
Zobacz profil
Post 
Właśnie tak trzeba, dlatego ja to robię i oficjalnie ogłaszam sprzeciw wobec abortofilom, pedofilom, homoseksualistom, i wszelkim zboczeńcom. To nienaturalne aby ludzie tej samej płci na siebie lecieli to jest niewłaściwie ukierunkowany popęd seksualny, tego należy się wstydzić a nie tym chwalić.


Pn lis 02, 2009 0:19
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 22, 2009 9:34
Posty: 49
Post 
Ja tez jestem, choć nie potępiam ludzi tlyko ich czyny uznaje za grzeszne. U mnie na uczelni ks. od etyki powiedział: "z natury wynika, że nigdy 2 facetów, albo 2 kobiety nie będą w stanie zrobić nic co miało by ręce i nogi" I ja go w tym popieram :D Kochana teologia :)


Śr lis 11, 2009 21:56
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt mar 30, 2010 21:43
Posty: 9
Post Re: Jestem homofobem, czy was to dziwi?
Homoseksualizm to zboczenie. Normalność do kobieta i mężczyzna. Uprawianie homoseksualizmu jest ciężkim grzechem.


Śr mar 31, 2010 8:16
Zobacz profil
Post Re: Jestem homofobem, czy was to dziwi?
A ja na homoseksualizm patrze trochę inaczej.

W każdym społeczeństwie występuje od 4% - 10% osób o skłonnościach homoseksualnych. Czy te "skłonności" są nabyte czy też wrodzone... tego nie wiem. Ale takie są liczby.

Miłość jest piękna. Każdy ma do niej prawo. Ja jako "normalna", heteroseksualna dziewczyna może i nie rozumiem miłości miedzy osobami tej samej płci. Ale w jakiś sposób oni tez mają do tego prawo.

Uważam się za osobę tolerancyjną, ale dla mnie osoby homoseksualne to zdecydowana mniejszość społeczeństwa, która nie może być traktowana na równi z resztą - z większością. Dlatego nigdy nie uznam małżeństw między osobami tej samej płci, bo dla mnie małżeństwo to związek między kobietą, a mężczyzną i żaden inny związek nie wchodzi w grę. Taki sam stosunek mam do wychowywania dzieci. Rodzice to mama i tata, a nie dwie mamy czy dwóch tatusiów.


Pn kwi 05, 2010 12:48
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL