Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt cze 04, 2024 17:52



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Forum ludzi z pasją tworzenia :) 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N lip 12, 2009 7:39
Posty: 3
Post Forum ludzi z pasją tworzenia :)
Witam wszystkich! :) Może krótko o sobie wpierw - Mianowicie jestem uczniem informatyki w technikum i zajmuję się grafiką komputerową - amatorsko ale i nie tylko komputerową :) Lubie sobie np. porysować coś ołówkiem i właśnie z tym wiąże się forum które założyłem. Chciałbym łączyć ludzi którzy też pasjonują się twórczością artystyczną na poziomie grafiki niekoniecznie komputerowej! :) Aby prezentowali swoje prace oraz służyli poradami jak może coś stworzyć bo na pewno nie jeden z nas chciał by się czegoś na ten temat dowiedzieć :) I sam coś stworzyć! :)

Osobiście sam służę pomocą i jeżeli będzie więcej osób dodam jakieś poradniki do photoshop jak wykonać ciekawe prace i nie koniecznie trzeba być nie wiadomo jak dobrym! Wystarczy zapał i chwila czasu i już mamy prace którą możemy pochwalić się znajomemu! Ale najważniejsze abyśmy sami mieli z tego satysfakcję :) A także jeżeli ktoś chciał by się czegoś na ten temat dowiedzieć chętnie pomogę :) Prowadziłem wiele stron, więc także mogę pomóc w poradach z zakresu skryptów stron ( Posiadam mojego dobrego kumpla który chętnie na pewno pomoże! :)

Tak czy inaczej spisałem się trochę ;p Jak na prezentacje strony - Trochę tego jest :) Ale zapraszam jak najbardziej i dlatego są pustki ponieważ nie reklamowałem jeszcze tego forum ;)

O ile jeszcze ktoś tu doczytał :P to przedstawię kilka szczegółów i konkretów:

Logo:
Obrazek

Tematyka: Prezentacja własnych prac artystycznych bez ograniczeń w tematyce oraz technice wykonania - Porady i pomoc - Ty też tak możesz! :)

Dlaczego warto?: Hmmm... Na to pytanie trudno odpowiedzieć :) Myślę że jeżeli kogoś interesuje twórczość w tym kierunku ( a być może nawet można by było rozwinąć tematykę )to myślę, po prostu dla znalezienia ludzi o podobnych zainteresowaniach i prezentacji swoich dzieł! Tych mniejszych jak i większych:)


Adres: http://www.karczma.boo.pl - Adres taki a nie inny z racji że miała być to całkowicie inna strona :P Ale i tak jakoś w miarę się z tym uporałem :)


Wt lut 01, 2011 17:48
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL