Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr cze 05, 2024 8:06



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 Mój blog. 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr maja 24, 2006 19:40
Posty: 27
Post Mój blog.
Zapraszam na mojego bloga :)

www.bezmitow.blog.interia.pl

_________________
Tak dalece powinniśmy być zgodni z Kościołem Katolickim, ażeby uznać za czarne to, co naszym oczom wydaje się białe, jeśliby Święty Kościół określił to jako czarne.


Pt lip 14, 2006 16:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 11, 2006 14:23
Posty: 3613
Post Re: Mój blog.
blimbo napisał(a):
Zapraszam na mojego bloga :)
www.bezmitow.blog.interia.pl

Fajnie !
Nie praktyczniej jednak tak ważne ogłoszenie upowszechnić wlepkami na słupach ?

_________________
Obrazek
Gdy rozum śpi, budzą się po.twory.


Pt lip 14, 2006 16:38
Zobacz profil WWW
Post 
Oto gdzie można tworzyć darmowe blogi:
blox.pl
blogs.ie

Można założyć bloga pod polskim lub irlandzkim adresem z każdego miejsca w Europie.


So gru 09, 2006 11:15
Post 
Już powstał blog: sebastiano.blogs.ie
Na razie nic nie napisałem.Oczywiście będzie po polsku a nie po angielsku.Proszę nie sugerować się końcówką.ie


So gru 09, 2006 11:27
Post 
Zgadzam się za Stasiem (!!!). Eire - powinieneś to conajmniej na słupach i bilboardach wywiesić ;)


Crosis


So gru 09, 2006 11:30
Post 
EIRE II napisał(a):
Już powstał blog: sebastiano.blogs.ie
Na razie nic nie napisałem.Oczywiście będzie po polsku a nie po angielsku.Proszę nie sugerować się końcówką.ie

Wiesz... miałem kiedyś swoją stronkę internetową. Było tam trochę artykułów, które -- jak się wówczas wydawało -- wnosiły coś do dyskusji, w których uczestniczyłem. Ale reklamę swojej stronie zrobiłem dopiero wówczas, gdy już jednak coś tam było i gdy mogłem się czymś pochwalić.
Po kiego grzyba robisz reklamę pustej stronie? No i co z tego, że założyłeś sobie bloga? Kogo to obchodzić może? Jak na razie wygląda na to -- biorąc pod uwagę, że niczego tam nie ma -- nawet Ciebie to za nadto nie interesuje.


So gru 09, 2006 13:10
Post 
Przybyło co nieco na blogu.W sumie to nie dziwi,że można założyć bloga pod irlandzkim adresem.W końcu zdjęcia też można trzymać na amerykańskim serwerze imageshack.us. To nic nowego.Nikogo nie zmuszam by zaglądał na bloga.Kto chce zajrzy a kto nie chce nie musi.Z drugiej strony intencją pisania bloga nie jest pisanie tylko dla siebie,bo nie miałoby to sensu,ale chodzi o dzielenie się przemyśleniami z innymi osobami.Nic nikomu nie narzucam.Lubię Irlandię więc blog jest na irlandzkiej stronie.


N gru 10, 2006 15:21
Post 
Jeśli ktoś lubi Irlandię polecam założenie bloga: na www.blogs.ie Serwer mieści się w Co.Kildare w Irlandii.Więcej szczegółów nie podaję.


Śr gru 13, 2006 18:57
Post 
Eire, ale powiedz - jaki jest sens reklamowania pustego sklepu? Pustego muzeum? Pustej galerii? Żaden. To chciał Ci przekazać PTR.

Ja ze swojej strony dodam, że znów nie wiem, o czym piszesz. NIKOGO, ale to nikogo tutaj nie dziwi, że można założyć bloga na domenie .ie. Tak samo jak na .de, .fr, .fm, i .<dowolna koncówka kraju>. Po to jest internet. I nie sądziłem, że ktokolwiek tutaj swoimi przemyśleniami na ten temat będzie się dzielił, ale Ty widać potrafisz przekroczyć wszelkie granice absurdu.

Poza tym - wiesz, ale jak wchodzę na bloga, którego budowa jest po angielsku, to liczę też na angielską zawartość. Po jakiego zakładać bloga na .ie jeśli sam blog jest po angielsku a wypełniające go treści po polsku?

Doh. Narazie jesteś moim królem absurdu.


Crosis


Śr gru 13, 2006 19:25
Post 
Sens jest takie, że sobie postów nabić może. nie wiedzieć czemu Eire kojarzysz mi się trochę z imć Mieszkiem. Co dziwne, Mieszek ostatnio jakoś mniej się udziela :D


Pn gru 25, 2006 3:41
Post 
A może to tajna polsko-irlandzka współpraca.Dopiero by była afera. :mrgreen:


Pn gru 25, 2006 17:09
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 22, 2005 23:45
Posty: 3638
Post 
imć Mieszek ciężko pracuje i dlatego tutaj nie pisuje 8)
poza tym są ciekawsze rozrywki jak siedzenie przed kompem, albo wchodzenie na strony wiara.pl

skuli mnie to jest to po prostu zwykła fascynacja netem skoro ktos daje namiar na stronke gdzie się chce udzielać
ale potrzebuje jak to niektórzy zachęty
założenie stronki to niewdzięczna i żmudna praca
niewielu daje rade
powiedzmy sobie szczerze na to po prostu trzeba mieć czas i pieniądze
jak pracujesz lekko i masz kase to masz czas a jak nie to... nie i tyle

_________________
Niech żyje cywilizacja łacińska !!!

więc śpiewaj duszo ma... BÓG JEST MIŁOŚCIĄ...


Pn gru 25, 2006 21:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 18, 2004 15:45
Posty: 1883
Post 
To nie tak...

Prowadzenie strony to, w zależności od podejścia, praca, misja, rozrywka, przyjemność. Zająłem się tym w ub. roku, spodobało mi się to i jakoś z różnymi efektami ciągnę to, owszem reklama pomaga, ale czasami - wydaje mi się że nawet w większości - tematyka którą się zajmujesz. Po roku prowadzenia dla mnie to pasja, radość tworzenia, ale macie rację do tego trzeba też mieć czas, aby móc poświęcić budowaniu trochę swojego życia....

W każdym bądź razie ja jestem zadowolony :)

_________________
Obrazek
"Przejmij mnie dreszczem Twojego Istnienia, dreszczem wiatru w dojrzałych kłosach..."
JP II


Pn gru 25, 2006 23:46
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
PTRqwerty napisał(a):
No dobra. Dałem się wkręcić w pisanie bloga. Coś już na nim jest. Zapraszam więc do odwiedzania Obrazek

Na chwilę obecną mam tam zamieszczony artykuł o chrześcijańskim, ukrytym Bogu: {Bóg ukryty}, oraz zebrane w jednym miejscu argumenty tramwajowego ateizmu: {Czas skończyć z tą kwestią}. Jest tu także seria o zmianach w myśleniu w ciągu ostatniego tysiąclecia w oparciu o Schaeffera: {Zmiany percepcji świata w ciągu ostatniego tysiąclecia}; kolejne części będą się pojawiać sukcesywnie co weekend.

Ponadto szereg moich komentarzy m.in. dotyczą spraw bieżących: {Komentarze}. Wśród nich wart polecenia komentarz o światopoglądach wewnętrznie spójnych: {światopoglądy}.

A ponadto linki: {Linki}, a także humor: {Humor} w którym póki co wisi Kolęda IT.

No to do miłego Obrazek


PTR nie mnożymy wątków jak Fibbonacci króliczków. Dziękuję :)

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


Pn sty 08, 2007 22:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
FAuStyŚka ;-) napisał(a):
Zapraszam do odwiedzania mojego bloga o tematyce religijnej
www.faustyna-92.blog.onet.pl
i zostawienia tam swoich opinii.

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


Śr sty 31, 2007 14:51
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL