Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 20:12



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Cenzura na WP 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 16, 2007 10:44
Posty: 34
Post Cenzura na WP
W newsie na WP (tutaj)

Napisałem komentarz pt. "prawda..." w którym napisałem coś takiego: "WTC zawaliło się jak przy kontrolowanym wyburzeniu. Zostały tam zdetonowane ładunki wybuchowe. Tylko głupiec może pomyśleć, że WTC zostało zniszczone przy użyciu samolotów (budynki wtc były tak budowane, aby wytrzymać uderzenie samolotu). Być może te dzieci rodziły się mniejsze przez różne szkodliwe związki zawarte w materiałach wybuchowych...

podpisałem się nickiem: Stefan, Post wysłałem o: 2007.10.11 18:07

A poniżej prezentuje ocenzurowany komentarz... również napisany przeze "mnie" (Stefana) w 2007.10.11 o godz. 18:07, ale....

Tytuł mojego ocenzurowanego komentarza wygląda tak: "To azbest a nie stres"

Natomiast treść tak: "który wypełnił powietrze, po wysadzeniu przez rząd USA wież WTC. Azbest był stosowany jako oizolacja termiczna w tych budowlach."


Wy Chrześcijanie jeśli czasem przy wieczornej modlitwie nie wiecie jakie prośby kierować do Boga. Proszę... wspomnijcie o tych milionach ludzi, którzy nie znają prawdy i są ciągle wprowadzane w błąd...


Cz paź 11, 2007 18:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 16, 2007 10:44
Posty: 34
Post Re: Cenzura na WP
Luke6 napisał(a):
W newsie na WP (tutaj)

Napisałem komentarz pt. "prawda..." w którym napisałem coś takiego: "WTC zawaliło się jak przy kontrolowanym wyburzeniu. Zostały tam zdetonowane ładunki wybuchowe. Tylko głupiec może pomyśleć, że WTC zostało zniszczone przy użyciu samolotów (budynki wtc były tak budowane, aby wytrzymać uderzenie samolotu). Być może te dzieci rodziły się mniejsze przez różne szkodliwe związki zawarte w materiałach wybuchowych...

podpisałem się nickiem: Stefan, Post wysłałem o: 2007.10.11 18:07

A poniżej prezentuje ocenzurowany komentarz... również napisany przeze "mnie" (Stefana) w 2007.10.11 o godz. 18:07, ale....

Tytuł mojego ocenzurowanego komentarza wygląda tak: "To azbest a nie stres"

Natomiast treść tak: "który wypełnił powietrze, po wysadzeniu przez rząd USA wież WTC. Azbest był stosowany jako oizolacja termiczna w tych budowlach."


Wy Chrześcijanie jeśli czasem przy wieczornej modlitwie nie wiecie jakie prośby kierować do Boga. Proszę... wspomnijcie o tych milionach ludzi, którzy nie znają prawdy i są ciągle wprowadzane w błąd...



Upps... trochę mi się pochrzaniło :P (bez sensu ze nie ma edytacji posta)

tak czy siak.... ktoś pozytywnie z edytował mojego posta, a boleje nad
ludźmi ktorzy tego i wiele innych osób nie wiedzą...


Cz paź 11, 2007 18:27
Zobacz profil
Post 
Oprócz tego, że Twoje stwierdzenia to bzdura, to chciałem się dołączyć do Twojej modlitwy:

"Boże, jeśli istniejesz, daj dość rozumu Twoim wyznawcom, żeby Twoim imieniem nie podpisywali totanych bzdur. Kwestie PR.".***



Crosis

*** - moja modlitwa nie jest prowokacją. Jeśli wierzyłbym w Boga, po przeczytaniu wielu postów na tym forum, właśnie taką modlitwę bym wzniósł.


Cz paź 11, 2007 23:06
Post 
Cytuj:
Upps... trochę mi się pochrzaniło


Nie trochę, ale totalnie!

Mam prośbę, weź głęboki oddech, policz do dziesięciu i napisz ten post wolniej. Nie spiesz się, bo znów ci wyjdą jakieś bzdury w rodzaju:
Cytuj:
"który wypełnił powietrze, po wysadzeniu przez rząd USA wież WTC. Azbest był stosowany jako oizolacja termiczna w tych budowlach."


Hmmm, jak to rozgryźć? Masz dys...coś tam? :D


Cz paź 11, 2007 23:23
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 16, 2007 10:44
Posty: 34
Post 
Nie to nie ja.... to moderator WP :D


Pt paź 12, 2007 16:26
Zobacz profil

Dołączył(a): N paź 14, 2007 16:41
Posty: 7
Post 
Ma racje i nie trzeba się za niego modlić !

Oczywistą oczywistością jest to, że tak właśnie przecież było to jest oczywiste i nie ma tu nawet co o takiej oczywistej oczywistości rozmawiać. Nie ma się co modlić o rozum dla naszych współbraci przecież nasz Pasterz co jak co ale stan umysłu kontroluje i sam napawa mądrością.

Ja od dziś aż do niedzieli 6 rano będę żarliwie modlił się za rozbiciem brudnego układu.


N paź 14, 2007 19:06
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL