Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt cze 04, 2024 23:32



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Podpisz się:Międzynarodowy Apel na rzecz Praw Osoby Ludzkiej 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 9:16
Posty: 3755
Post Podpisz się:Międzynarodowy Apel na rzecz Praw Osoby Ludzkiej
Wklejam:

W dniu 10 grudnia 2008 r ONZ będzie obchodzić 60-tą rocznicę Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka. Przy tej okazji radykalne grupy pro-aborcyjne mają zamiar zgłosić Zgromadzeniu Generalnemu ONZ petycję w sprawie powszechnego prawa do aborcji.

Największe, najbogatsze i najbardziej wpływowe grupy pro-aborcyjne planują atak na nienarodzone dzieci już przed Zgromadzeniem Generalnym.
Kampanie są prowadzone przez Federację Międzynarodowego Planowania
Rodzicielstwa oraz "Maire Stopes International", dwie grupy odpowiedzialne za więcej aborcji niż wszystkie inne w świecie. Obydwie są ulubieńcami sił obecnymi w ONZ, a ich wysiłki aby promować międzynarodowe prawo do aborcji są mile widziane przez wiele państw członkowskich ONZ, a chyba jeszcze bardziej przez urzędników ONZ i wpływowe fundacje w USA, które dają miliony na promocję aborcji poprzez ONZ i na całym świecie.

Musimy ich zatrzymać w grudniu.

Piszę aby prosić o podpis pod petycją nawołującą państwa członkowskie ONZ do takiej interpretacji Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka aby chronić nienarodzone dziecko przed aborcją.

Czy wiesz, że Powszechna Deklaracja nawołuje do prawa do życia ?

Czy wiesz, że Komisje ONZ obecnie interpretują ją jako prawo do aborcji ?

My możemy to zatrzymać.

Proszę otworzyć stronę < http://www.c-fam.org/publications/id.102/default.asp > w celu podpisania petycji, którą zaprezentujemy w ONZ 10 grudnia, podczas obchodów 60 rocznicy ustanowienia Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka. Przynajmniej musimy wiedzieć co zwolennicy aborcji zaprezentują ONZ w tym dniu. Przedstawią zapewne tysiące nazwisk. MUSIMY IM DORÓWNAĆ.

Po podpisaniu petycji prześlij ten email do znajomych i przyjaciół. Naszym
celem jest zebranie i przedstawienie na Zgromadzeniu Ogólnym 50.000
podpisów. Potrzebujemy twojej pomocy teraz aby zablokować możliwości
zwiększania wpływów pro-aborcjonistów na forum ONZ.

Będziemy prowadzić te kampanię przez następne 6 tygodni. Jest sporo czasu aby rozesłać te petycję do wszystkich znajomych na całym świecie. To jest prawo międzynarodowe. Wyobraź sobie ich miny gdy przedstawimy 50.000 nazwisk. Bądź uczestnikiem tej akcji. Pomóż nam teraz.

Z poważaniem

Austin Ruse

Prezydent

C-FAM

(jedyna grupa pro-life działająca w ONZ w zakresie polityki społecznej)

Instytut Rodziny Katolickiej i Praw Człowieka

(pogrubienie - moje - dodane)


Ostatnio edytowano Śr sty 07, 2009 18:39 przez jumik, łącznie edytowano 2 razy



Cz lis 06, 2008 21:17
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 9:16
Posty: 3755
Post 
Usunąłem posty nie odnoszące się do tematu i/lub nic nie wnoszące.

Proszę o pisanie na temat.

_________________
Piotr Milewski


Pt lis 07, 2008 11:21
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
Ok, podpisane. Btw. jest już >65 000 podpisów.


Pt lis 07, 2008 23:03
Zobacz profil
Post 
Podpisałam- dzięki jumik, gdyby nie ty, to nie wiedziałabym o tej inicjatywie...;)

Gratuluję awansu na modka... :)


So lis 08, 2008 11:43
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 9:16
Posty: 3755
Post 
Dzięki za podpisy (i za gratulacje Teresse) :)


Muszę się przyznać do błędu (który zauważyłem dzięki Zencognito) - niechcący wkleiłem link do manifestu po angielsku, a jest po polsku :) (przecież Polacy nie gęsi!) - ale to już poprawione. Zencognito, tak jest >65 000 podpisów, ale im więcej tym lepiej! :)

I tak na marginesie - jest dużo więcej niż 65 tyś. bo tyle to jest tylko w języku angielskim - każdy język jest liczony oddzielnie, więc przez mój błąd wpisaliście się na listę angielską (ale to oczywiście nic nie przeszkadza i z całą pewnością będą policzone i te wpisy!). Link już poprawiony i odsyła na wersję polską.

Bardzo gorąco zachęcam wszystkich, którzy jeszcze się nie wpisali, do wpisów!

PS. Ja dostałem informacje o tej akcji z różnych źródeł (brat, newsletter strony http://szansaspotkania.net/ , grupa dyskusyjna Odnowy, itd), więc miejmy nadzieję, że jak najwięcej osób się dowie o niej! :) Zachęcam do promowania tej pozytywnej akcji! :)

_________________
Piotr Milewski


So lis 08, 2008 13:26
Zobacz profil WWW
Post 
Według mnie akcja byłaby sukcesem, gdyby zebrano 1 milion podpisów...z tylu krajów to chyba nie dużo ??

Nie wiem ile mają aborterzy... :?


So lis 08, 2008 13:58
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 9:16
Posty: 3755
Post 
Na razie, jak policzyłem, jest 145 765 podpisów (łącznie z różnych języków). Jest jeszcze trochę czasu, więc może dobije np. do 500 000. To by było całkiem nieźle. Ale żeby tak się stało trzeba promować ten apel/manifest: na gg, na dobrych forach (w postach i podpisie na dole postów), i jak się tylko da.

_________________
Piotr Milewski


N lis 09, 2008 1:16
Zobacz profil WWW
Post 
Dobra jumik, skoro rozmawiasz ze mną na poziomie postów nie odnoszących się do tematu, to:


"Rodzicielstwa oraz "Maire Stopes International", dwie grupy odpowiedzialne za więcej aborcji niż wszystkie inne w świecie. Obydwie są ulubieńcami sił obecnymi w ONZ, a ich wysiłki aby promować międzynarodowe prawo do aborcji są mile widziane przez wiele państw członkowskich ONZ, a chyba jeszcze bardziej przez urzędników ONZ i wpływowe fundacje w USA, które dają miliony na promocję aborcji poprzez ONZ i na całym świecie. " - ŹRÓDŁO!

w przypadku braku źródła wklejony przez Ciebie post jest kalumnią, a więc jako taki to Ty łamiesz regulamin. Czekam więc na podanie wiarygodnego źródła takiej informacji

Crosis


Pn lis 10, 2008 8:44
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 9:16
Posty: 3755
Post 
Źródło podałem.

_________________
Piotr Milewski


Pn lis 10, 2008 13:22
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 9:16
Posty: 3755
Post 
Jest już 151 992 podpisów, czyli przez 36,5 h doszło 6227 nazwisk. To nie jest tak dużo, ale i tak nieźle. Jeśliby utrzymało się to tempo wzrostu liczby podpisów, to za 20 dni byłoby ich około 230 tyś.

Zobaczymy co będzie dalej...


Pn lis 10, 2008 13:51
Zobacz profil WWW
Post 
Ciągle nie widzę źrodła potwierdzającego, to co napisałeś. Grasz w kotka i myszkę, czy jak?

Crosis


Pn lis 10, 2008 14:41
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 9:16
Posty: 3755
Post 
Napisałem źródło tej informacji. Jeżeli im nie wierzysz, to możesz do nich napisać albo sam sobie poszukać. Dla mnie to źródło jest wystarczająco wiarygodne.

_________________
Piotr Milewski


Pn lis 10, 2008 14:46
Zobacz profil WWW
Post 
Crosis- jumik tylko cytował. To nie jest Jego prywatny sąd. A jeśli chodzi o źródło, to pewnie będzie gdzieś na stronie organizacji, której prezes się pod tym podpisał :)

jumik- podałeś linka tylko do strony z petycją. Myślę, że Crosisowi chodzi o bezpośredniego linka do strony z cytowaną wypowiedzią.


Pn lis 10, 2008 14:52
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 9:16
Posty: 3755
Post 
Ten list z prośbą o podpisy na petycji był rozsyłany drogą mailową, więc pewnie nie ma go na stronie.


Pn lis 10, 2008 15:59
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 9:16
Posty: 3755
Post 
Aktualnie jest 187 826 podpisów, więc od ostatniego policzenia - przez 5 dni doszło 35 834.


So lis 15, 2008 16:26
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL