Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N cze 09, 2024 1:56



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 Ku przestrodze 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr maja 21, 2003 16:12
Posty: 656
Post Ku przestrodze
"Przegrała swoje dzieci w komputerze"

Sąd w Krakowie odebrał czwórkę dzieci matce, która wpadła w nietypowy nałóg. Prokurator uznał, że kobieta swój cały czas poświęcała na Internet.

Aleksandra L. walczy o swoje dzieci, które decyzją sądu umieszczono w placówce opiekuńczo- wychowawczej. Internet wciągnął ją kilka lat temu, gdy rozstała się z Grzegorzem, partnerem, z którym ma dwoje najmłodszych dzieci.

- Nie zachowywał się w porządku w stosunku do mnie. W Internecie szukałam pocieszenia, rozwiązania problemu depresji - opowiada naszemu reporterowi. - Tak, potrafiłam całe noce przesiedzieć na gadu-gadu lub czacie - przyznaje.

Mężczyzna twierdzi inaczej: - Rozstaliśmy się, bo Ola bardziej zajmowała się komputerem niż mną.


Wt lis 02, 2004 21:50
Zobacz profil
Post 
Serafinie

Nie podano ile łapowy i kto, wreczyl owemu "sadowi" ?
.....przypuszczam, ze nie........a szkoda.

Serafinie......czytasz "Fakty" ??

buhahahhahahahahahhaha


Wt lis 02, 2004 23:06
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 23, 2003 15:46
Posty: 358
Post 
Gdyby zagladała na czat Wiary na pewno nie doszłoby do rozpadu małzeństwa

pozdrawiam awe

_________________
.. „Szatan w ciemnościach łowi. Jest to nocne zwierzę.
Kryj się przed nim w światło, tam cię nie dostrzeże.” A. Mickiewicz


Śr lis 03, 2004 18:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
awe to ze czat nazywa sie "wiara.pl" wcale nie oznacza, ze nie mozna sie uzalzenic od przebywania na nim. Nasz czat nie jest odpowiedzia na wszystkie bolaczki swiata ;)

Pozdrawiam :)

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


Śr lis 03, 2004 19:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:37
Posty: 883
Post 
green - święte słowa!

_________________
Obrazek
d(~_~)b Psałterz wrześniowy
www.polskastacja.pl


Śr lis 03, 2004 19:40
Zobacz profil WWW
Post 
Cytuj:
Gdyby zagladała na czat Wiary na pewno nie doszłoby do rozpadu małzeństwa


buhahahahahahahahahahahhahahahahahahahhaha
Wiekszego dowcipu to juz dawno nie slyszalem......to sie nadaje do topicu "Czy Bog sie usmiecha"

ale JAJA!!!
buhahahahahahahha


Śr lis 03, 2004 19:45
Post 
Podobno najciemniej jest pod latarnią. Uzależnić można się od każdego czata ... tego z wiarą w tytule także.
Tak na marginesie, nie wiem, czy Fakty o ty pisały, ale podawali w dziennikach TV i Gazecie Wyborczej.
Jednym z warunków odzyskania dzieci przez matkę jeest poddanie się terapii. Była też wypowiedź specjalisty od uzależniń, który stwierdził, że w tej chwili tego typu odwyk nie jest prowadzony w żadnym krakowskim ośrodku.
Pozostawię to bez komentarza.


So gru 04, 2004 21:55
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 03, 2004 11:16
Posty: 192
Post 
Awe - strzeliłaś jak psu w mordę :P
Cóz za niedorzeczności wypisujesz....
Cóz to czat wiara.pl jest miejscem magicznym i tak boskim, że nalogowi netowcy i samotne matki zaniedbujące dzieci przez net od razu doznają olśnienia i wracaja na drogę prawego postępowania ?
Śmiem zaryzykowac, że po trafieniu na "nasz" czat jej zły stan znacznie by się pogorszył... - wielu domorosłych mędrców zaprowadziloby ją niechybnie pod rozpędzony pociąg względnie inne niemniej ciekawe miejsce...
Oj awe... czas zdjąc klapki z oczu..


So gru 04, 2004 22:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 11:27
Posty: 556
Post 
odwołując się do początku, znaczy do postu Serafina.. moim zdaniem słusznie zrobili z tą kobietą.. człowiek uzależniony od netu nie myśli w ogóle o otaczającym świecie.. jego świat kręci się wokół ludzi spotykanych na czacie, na gadulcu.. ich problemy, ich sprawy..
siada do kompa tylko na chwilę, żeby sprawdzić pocztę.. zobaczyć czy ktoś się nie odezwał na gg.. na wszelki wypadek się udostępni.. i potem jak lista kontaktów sięga kilkudziesięciu osób.. na pewno znajdzie się ktoś do rozmowy.. i z usiąścia na kilka minut robi się kilkadziesiąt.. kilkaset..
to nie jest przypadek skrajny.. to po prostu uzależnienie.. coś co mam nadzieję, zacznie w końcu istnieć realnie w psychologii

A co do zagrożeń na wiara.pl - jeśli chodzi o uzależnienie od czatu, forum itp. to chyba nie ma co mówić że jest niemożliwe, wystarczy ludków popytać ;)
natomiast co do realnych zagrożeń co do ludzi jakich się tu spotyka.. ja spotkałam zakonnika, który w realnym spotkaniu okazał się być dziewczyną, innego księdza, który rzucił kapłaństwo i umawiał się na seks sm, gwałciciela..
po prostu trzeba cholernie uważać..

Pozdrawiam

_________________
Jeśli chcesz zrozumieć drugiego człowieka..
nie słuchaj tego co mówi..
wsłuchuj się raczej w to, co przemilcza..
Khalil Gibran


So gru 04, 2004 23:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 9 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL