Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:58



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Pozytywne akcje, które warto promować (i włączać się) 
Autor Wiadomość
Post Re: Pozytywne akcje, które warto promować (i włączać się)
Chcialbym dodac tu swoja odpowiedz na prosbe pomocy finansowej, ktora dzis na tym forum otrzymalem w PM.
Nie bede pisal od kogo, bo to niepotrzebne, wazne ze takie prosby pewnie wielu otrzymuje, a tekst mojej na taka prosbe odpowiedzi chyba da troche do myslenia.

"Chetnie bym pomogl, ale nie mogac zweryfikowac prawdziwosci Twojej sytuacji nie zrobie tego, a przy najmniej nie przed zweryfikowaniem prawdy.
Nie jest to moja zla wola, a jedynie uniemozliwienie oszustom podszywania sie pod osoby chore i potrzebujace i zagarniania przez nich datkow przeznaczonych dla potrzebujacych.
Jesli twoja sytuacja wyglada tak jak opisujesz, zwroc sie do ksiedza z twojej parafii o potwierdzenie tego co piszesz, tak abym mogl sprawdzic czy w twojej parafii taki ksiadz jest i ewentualnie skontaktowac sie z nim, czy tez przeslanie datku na konto-adres ksiedza, lub parafii.

Tymczasem Pozdrawiam i Zycze szybkiego powrotu do zdrowia i poprawy sytuacji."


Wt paź 13, 2015 10:35

Dołączył(a): Śr lut 17, 2016 23:32
Posty: 2
Post Re: Pozytywne akcje, które warto promować (i włączać się)
Myślę, że zawsze warto dwa razy się zastanowić, ponieważ ja kiedyś na takiej pomocy się przejechałem, bo okazało się, że właśnie był to naciągacz. Tak czy inaczej, nie waham się przed pomocą.


Śr lut 17, 2016 23:42
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL