Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt cze 07, 2024 21:44



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
 FORUM FRONDY 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 22, 2008 12:46
Posty: 1207
Post FORUM FRONDY
W związku z uwagą jot_tk(i) dotyczącą tematu: viewtopic.php?f=7&t=23711&p=491785#p491785 stwierdziłem że może ten dział jest dobrym do kontynuowania rozmowy na temat forum frondy.....



eu_geniusz napisał(a):
Odwiedziłem... i co? Bogów tam nie znalazłem, chociaż szukałem, bo czytając Twoje posty myslałem, żes jednym z Panteonu Nieśmiertelnych i Nieomylnych.
Zawiodłem sie :-(
Więcej tam nie wejdę, rozwolnienie miałem po ostatniej wizycie :lol:


to ty na forum bogów szukasz?:)

Alus napisał(a):
Około 50% wypowiedzi z frondy na forum wiara nie przeszłaby - tam chyba nikt nie moderuje wypowiedzi, albo moderatorzy mają tożsame poglądy co userzy.


nie ma cenzury dlatego, choć zdarzają się inkwizytorzy który próbują ja narzucić

_________________
.--- . --.. ..- ... // --..-. -.-- .--- . // .- -- . -. __1 Kor 13__
www.teologia.pl www.pro-life.pl
Pro dolorosa Eius passione, miserere nobis et totius mundi. Sanctus Deus,miserere nobis et totius mundi.


Wt sty 19, 2010 20:15
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): So sty 16, 2010 15:39
Posty: 165
Post Re: FORUM FRONDY
Caly portal i forum Frondy odwiedzam czasem z tego samego powodu co demotywatory, by sie troche posmiac i ponadziwiac nad tym co niektorzy potrafia nawymyslac. Za duzo betoniarstwa, nietolerancji i jakiejs takiej nienawisci do wszystkiego co niezgodne z ich pogladami. Ale moze trafilam tylko na takie tematy.


Wt sty 19, 2010 20:30
Zobacz profil
Post Re: FORUM FRONDY
Nie obgadujemy tu innych forów. Uwagi do funkcjonowania jakiegoś forum proszę kierować do jego administracji.


Wt sty 19, 2010 21:51
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 3 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL