Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 18:41



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Dekalog internauty 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz sty 20, 2005 9:55
Posty: 91
Lokalizacja: Ateista Materialistyczny
Post 
Post powinen wyglądac tak(jako ze nie ma funkcji edytuj i nie moge go poprawic )to tu napisze:
Ale czy to oznacza ,że mozna te programy kraśc?Ja np potrzbuje Encyklopedie Pwn 12 tomową za tysiąc złotcyh.Ale że mnie na nia nie stać -to znaczy że mam ją ukraśc z ksieagrni?Przeciez sciaganie programów z p2p czy kupowanie piratów to taka sama kradziez jak napad na ksiegarnie.Pozdrawiam


Wt mar 08, 2005 20:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 20, 2005 11:30
Posty: 114
Post 
To zupełnie inna kradzież.
Zresztą, samo ściągnięcie i przesłuchanie/krótkie przetestowanie, a potem usunięcie lub kupienie w moim odczuciu jest ok.
Czy jeśli potrzebuję zrobić jakąś pie.rdółkę (dlaczego włącza się cenzura? :-D), a nie da się nigdzie dowiedzieć, który program mi w tym pomoże, powinienem kupić 10 robiących prawie to samo? A potem mam używać jednego, a 9 mieć na półce? Dla mnie ściągnięcie tych 10 programów, a potem kupienie jednego, który mi jest potrzebny, jest w porządku. Nie porównywałbym tego do kradzieży 10 samochodów, odstawienia 9 i zapłacenia za jeden, który się najlepiej prowadzi ;)
A czy mam sprowadzać płytę z muzyką z Węgier za ciężką kasę, kiedy recenzje w Internecie są po węgiersku, a mi się tylko obiła o uszy nazwa kapeli i nie wiem, czy mi się spodoba? Takie mp3 może w tej sytuacji tylko pomóc nieznanej grupie...

No ale... Drogie programy prawie zawsze da się zastąpić darmowymi, więc tu się muszę zgodzić, że nieładnie ściągać piraty z sieci ;)

<I> "Briadel -wiesz, tylko obsługa niektórych programów jest potrzebna np w pracy, na studiach, w szkole... a wygodne autko? Chyba niekoniecznie... kaszlak wystarczy"</I>

Jeśli musisz pisać w pracy teksty na komputerze, instalujesz Linuxa + Star Office czy Open Office i piszesz. Instalowanie pirackiego Windowsa z pirackim Wordem to właśnie wygodne autko, kiedy masz bez problemu kaszlaczka (przy okazji - dużo w rzeczywistości lepszego ;))


Wt mar 08, 2005 21:56
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL