Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 20:26



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Internet złem ? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 04, 2015 3:30
Posty: 273
Post Re: Internet złem ?
Internet złem? Bzdury, bzdury, bzdury. Pod każde pojęcie można "dopisać" zło. Nie wierz w żaden przepowiednie, większość ludzi którzy wieszczą jakieś tam "przepowiednie - farmazony". Zazwyczaj ma problemy z psychiką. Mieszkam pod numerem 66, też jestem zły? Na dodatek mój numer komórkowy jest ciągiem cyfr, który ma trzy szóstki: 666. Bzdury "wyssane z palca".

_________________
W CZASACH POWSZECHNEGO FAŁSZU, PISANIE PRAWDY JEST CZYNEM REWOLUCYJNYM. G.Orwell.


Wt paź 13, 2015 12:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 06, 2015 10:22
Posty: 630
Post Re: Internet złem ?
Internet jest o tyle dobry, że poprawia komunikację i o tyle zły, że ludzie za dużo na niego czasu tracą i zacierają się ludzkie więzi na rzecz sztucznej formy komunikacji, to na pewno nie jest dobre. Złe jest też to, że sporo tutaj niestety treści nieodpowiednich do oglądania, czy to dla dzieci, czy dorosłych, wszak to wtórna sprawa, bo też i sporo jest dobrych treści i możliwości wykorzystania ich dla celów ewangelizacji np. :)

_________________
Warto zerknąć: Egzorcyzmy | Mamre | Różaniec | Modlitwy i życiorysy świętych | Życie wieczne


Śr paź 14, 2015 23:24
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 12, 2016 9:55
Posty: 12
Post Re: Internet złem ?
Wszystko zależy od tego kto z niego korzysta. Jeśli coś dobrego trafi w niepowołane ręce to zawsze będzie czynić zło. Uważam, że nie można dać się zwariować. Jeśli ktoś będzie szukał czegoś złego to znajdzie to wszędzie. Ja uważam, że jest tu tyle samo dobra co zła.


Pt gru 08, 2017 18:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 12, 2018 22:23
Posty: 3
Post Re: Internet złem ?
Internet nie jest złem, tylko trzeba umieć z niego korzystać ;)


Pn mar 12, 2018 22:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Internet złem ?
dominikbartlomiej napisał(a):
Internet jest o tyle dobry, że poprawia komunikację i o tyle zły, że ludzie za dużo na niego czasu tracą i zacierają się ludzkie więzi na rzecz sztucznej formy komunikacji, to na pewno nie jest dobre. Złe jest też to, że sporo tutaj niestety treści nieodpowiednich do oglądania, czy to dla dzieci, czy dorosłych, wszak to wtórna sprawa, bo też i sporo jest dobrych treści i możliwości wykorzystania ich dla celów ewangelizacji np. :)


To co gadasz do mnie nie tarfia, bo mówisz zbyt ogólnie :biggrin:
U mnie sie nie zatarły ludzkie więzi, bo nigdy ich nie było :lol: pamietam jak jeszcze nie było u mnie inetrnetu, to taka była bieta!! jedyna rozrywka to było raz na tydzień przez godzine pograć gdzieś sobie z kimś tam w piłke, a w pozostały wolny czas, to co niby miałem robić?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Wt mar 13, 2018 7:47
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 16, 2018 11:50
Posty: 2
Post Re: Internet złem ?
Nic nie jest tylko złem i tylko dobrem, zależy jak na to spojrzymy.Czy Bóg był/jest złem gdy zabijał ludzi? A może tego do końca nie rozumiemy?
Wszystko ma swoje plusy i minusy...


Śr mar 28, 2018 18:47
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 06, 2018 13:05
Posty: 10
Post Re: Internet złem ?
kbfoto napisał(a):
Internet nie jest złem, tylko trzeba umieć z niego korzystać ;)


Bardzo dobrze powiedziane. Oprócz tego dodam też, że moim zdaniem wiele osób nie potrafi korzystać z internetu.


N maja 06, 2018 13:37
Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 05, 2015 19:48
Posty: 418
Post Re: Internet złem ?
Spotify i Netflix miały pełen dostęp do prywatnych rozmów z Facebooka
https://tweakers.net/nieuws/147054/new- ... chten.html
Każdy, kto zalogował się na swoje konto na Facebooku w aplikacji Spotify, mógł na pulpicie wysyłać i odbierać wiadomości bez opuszczania aplikacji. Interfejs aplikacji zapewniał dostęp do wiadomości innych osób.

:idea: Wszystkie dane, które udostępniamy Facebookowi, powinniśmy traktować jako publiczne.


Śr gru 19, 2018 13:18
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 22, 2019 12:02
Posty: 3
Post Re: Internet złem ?
Internet złem? To chyba największe dobrodziejstwo jakie nas spotkało w ostatnich czasach. Ogrom informacji z jakiego można korzystać. Oczywiście są też osoby które wykorzystują możliwości internetu w niecny sposób, dlatego jednocześnie trzeba być ostrożnym.


Wt sty 22, 2019 14:39
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Internet złem ?
erudyslaw napisał(a):
Internet złem? To chyba największe dobrodziejstwo jakie nas spotkało w ostatnich czasach. Ogrom informacji z jakiego można korzystać. Oczywiście są też osoby które wykorzystują możliwości internetu w niecny sposób, dlatego jednocześnie trzeba być ostrożnym.

Piszesz „największe dobrodziejstwo jakie nas spotkało”, może opisz w czym to dobrodziejstwo widzisz w sobie, jakie pozytywne zmiany zaobserwowałeś gdy zacząłeś korzystać z internetu?


Śr sty 23, 2019 9:09
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 18, 2018 14:22
Posty: 759
Post Re: Internet złem ?
erudyslaw napisał(a):
To chyba największe dobrodziejstwo jakie nas spotkało w ostatnich czasach.

Rzekłbym, że internet jest tak samo dobry jak dynamit, tylko niektórzy robią z niego zły użytek.

_________________
"Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą" (Lk 16,31)


Śr sty 23, 2019 10:55
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Internet złem ?
Padre77 napisał(a):
erudyslaw napisał(a):
To chyba największe dobrodziejstwo jakie nas spotkało w ostatnich czasach.

Rzekłbym, że internet jest tak samo dobry jak dynamit, tylko niektórzy robią z niego zły użytek.

No nie do końca tak.
Dynamit, jest odpowiednio zabezpieczony. Dostęp do niego posiadają nieliczni, posiadający odpowiednie przeszkolenie na temat jego właściwości, oraz skutków użycia. Natomiast Internet... .


Śr sty 23, 2019 11:09
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 18, 2018 14:22
Posty: 759
Post Re: Internet złem ?
Nie bierz tego dynamitu tak dosłownie. To tylko metafora. Chodziło mi o to, że wiele jest rzeczy w naszym życiu, które zostały wymyślone w dobrej wierze, tylko są wykorzystywane do czynienia zła.
A tak swoją drogą to materiały pirotechniczne da się wykonać sposobami domowymi. Nie są one tak mocne jak dynamit, ale i tak można nimi dużo szkody wyrządzić.

_________________
"Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą" (Lk 16,31)


Śr sty 23, 2019 11:40
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Internet złem ?
Padre77 napisał(a):
Chodziło mi o to, że wiele jest rzeczy w naszym życiu, które zostały wymyślone w dobrej wierze, tylko są wykorzystywane do czynienia zła.

Mówisz wiele, a znajdziesz jakieś rzeczy wymyślone, bądź stworzone, którymi nie można wyrządzić zła, krzywdy?


Śr sty 23, 2019 12:05
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 18, 2018 14:22
Posty: 759
Post Re: Internet złem ?
A dlaczego miałbym pisać nie na temat?

_________________
"Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą" (Lk 16,31)


Śr sty 23, 2019 12:25
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL