Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 21:01



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
 Panie, przymnóż nam wiary - rekolekcje z o. Bashoborą na żyw 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt sty 04, 2011 12:01
Posty: 1123
Post Panie, przymnóż nam wiary - rekolekcje z o. Bashoborą na żyw
na zywo http://tvodnowa.org/index.php/tv-online

Poniedziałek - 3 czerwca 2013 r.

8:30 – Różaniec (modlitwa uwielbienia i konferencja wstępna)
9:00 – I Konferencja
10:30 – Przerwa na kawę
11:00 – II Konferencja
12:30 – Przerwa na obiad
13:45 – III Konferencja
15:15 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św. zakończona wystawieniem Najświętszego Sakramentu i modlitwą o uzdrowienie

Wtorek - 4 czerwca 2013 r.

8:30 – Różaniec (modlitwa uwielbienia)
9:00 – I Konferencja
10:30 – Przerwa na kawę
11:00 – II Konferencja
12:30 – Przerwa na obiad
13:45 – III Konferencja
15:15 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św. zakończona wystawieniem Najświętszego Sakramentu i modlitwą o uzdrowienie

Środa - 5 czerwca 2013 r.

8:30 – Różaniec
9:00 – Modlitwa uwielbienia
9:15 – Konferencja (świadectwa)
11:00 - Przerwa na kawę, przygotowanie do Mszy św.
11:30 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św. zakończona adoracją Najświętszego Sakramentu i modlitwą o uzdrowienie


Pn cze 03, 2013 8:31
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 9:16
Posty: 3755
Post Re: Panie, przymnóż nam wiary - rekolekcje z o. Bashoborą na
Dzięki! Nie słyszałem wcześniej o tym.

A jakby ktoś chciał jeszcze więcej o. Bashobory, to 6 lipca będzie w Warszawie na Stadionie Narodowym :) i już 34,362 miejsc jest zarezerwowanych. Też zastanawiam się nad uczestnictwem razem z żoną.

_________________
Piotr Milewski


Pn cze 03, 2013 19:36
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz lip 11, 2013 9:32
Posty: 2
Post Re: Panie, przymnóż nam wiary - rekolekcje z o. Bashoborą na
Ktoś z forumowiczów był na Stadionie Narodowym w ostatnią sobotę? Może napisać o wrażeniach?


Cz lip 11, 2013 9:44
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 18, 2011 0:17
Posty: 139
Lokalizacja: Gotania, Lubelskie
Post Re: Panie, przymnóż nam wiary - rekolekcje z o. Bashoborą na
Byłam, sektor G 25, pod samym dachem...
Niesamowity widok, cały stadion zapełniony i dzieciaki baraszkujące na płycie stadionu...Ten las wzniesionych rąk podczas uwielbienia. Podium w kształcie serca i te dwa promienie - biały i czerwony. A z boku zespół ubrany w czerwone koszulki z nutką. :-)
Piękna wielka monstrancja podczas Adoracji...
Z góry dobrze widziałam cały stadion, a szczegóły na telebimie...Trochę słabe nagłośnienie, szum i huk. Trzeba było dobrze wsłuchiwać się aby zrozumieć co mówi tłumacz.
Ciekawe czy podczas koncertów też tak słychać.
Przyjechaliśmy busem , 20 osób nie tyle po uzdrowienie i sensację ale by modlić się za Ojczyznę, za siebie i rodziny, o ożywienie duchowe i nowe wylanie Ducha Świętego. Z mojej grupy nikt jakiś szczególnych doznań nie miał, ale byliśmy zadowoleni. Nie wiem jakie są owoce tego spotkania, bo na razie nie mam z nimi kontaktu.
Koleżanka siedząca obok mnie otwierała się na dar języków.
Doświadczyłam bliskości Jezusa podczas komunii świętej. To było nie do opisania. Myślałam " Panie, tutaj tak wysoko, jak Ty to robisz, jesteś przy mnie, nie przeszkadzają Ci barierki, strome schodki..." :-D Chciałam tę chwilę zatrzymać...
Zapamiętałam jedno zdanie, że: Jestem córką Boga i mogę chodzić w Jego mocy. Wrócę do nagrań ze spotkania i jeszcze raz to przeżyję. :-D


Cz lip 11, 2013 12:46
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 04, 2011 12:01
Posty: 1123
Post Re: Panie, przymnóż nam wiary - rekolekcje z o. Bashoborą na
15 tys było wejść na stronę dobre media które to transmitowały


Cz lip 11, 2013 15:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 9:16
Posty: 3755
Post Re: Panie, przymnóż nam wiary - rekolekcje z o. Bashoborą na
Byłem z żoną :). Jeśli dobrze pamiętam, to sektor G19 (wysoko, ale nie pod samym dachem) i wszystko bardzo dobrze słyszałem.

Kilkadziesiąt tysięcy ludzi śpiewających w uwielbieniu dla Boga, machających rękami i całym ciałem - falujący stadion na cześć Jezusa - piękny widok :). Już nie raz byłem na spotkaniu z o. Bashoborą (w Toruniu i w Warszawie parę razy). O. Bashobora jak zwykle mówił dużo o Piśmie Świętym i często z niego cytował. Jak zwykle w formie i charyzmatycznie.

Był różaniec, kilka konferencji, koronka do bożego miłosierdzia, Eucharystia, mnóstwo pieśni uwielbienia, itd. Oczywiście zdarzały się też te bardziej niezwykłe rzeczy, ale to nie był główny punkt programu.

Ogromne wrażenie na mnie też zrobił biskup pomocniczy - Marek Solarczyk - zarówno przyjaznym podejściem, jak i homilią podczas mszy. W ogóle obydwaj biskupi byli praktycznie przez cały czas.

Było fajnie :). Są też i pozytywne owoce duchowe.

_________________
Piotr Milewski


Cz lip 11, 2013 17:09
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 6 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL