Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 11:24



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
 Strona nie dla gender 

Gender,tak czy nie.
Tak 24%  24%  [ 10 ]
Nie 52%  52%  [ 22 ]
Nie wiem 14%  14%  [ 6 ]
Nie slyszalem 10%  10%  [ 4 ]
Liczba głosów : 42

 Strona nie dla gender 
Autor Wiadomość
Post Re: Strona nie dla gender
Hosi napisał(a):
Kozioł napisał(a):
Opisał bzdurny projekt zatwierdzony przez jakiegoś ultralewaka lub zwyczajnie idiotę do korzystania w przedszkolu. A jest on pretekstem do ataku zarówno na gender studies, jak i gender mainstreaming i obwinianie o wszelkie zło na świecie.

Opisalem stan faktyczny.Tak sie dzieje.Przykłądów sa dziesiatki.Polecam z tego zakresu ksiązke "Pulapki poprawnosci politycznej"-tam znajdziesz jeszcze ciekawsze przyklady.
Ale:
Jak widać piekne zalożenia do ktorych sie odwołałeś, to de facto klasyczna przykrywka ktora nie ma zbyt wiele wspólnego z rzeczywistoscią.
O poprawności politycznej pisaliśmy juz nie raz. Znamy te błędy i z tego doświadczenia nalezy korzystać zamiast porzucić całość ze strachu przed nimi.

Hosi napisał(a):
Cytuj:
Chcesz wylać dziecko z kąpielą i zgadzac się na wszelkie formy nierówności i dyskryminacji,

Zapytam więc:
Jesteś za dawaniem przywilejów przez państwo (np:tanszych biletów) studentom,rencistom i emerytom itd?
Czy To według ciebie nie jest dyskryminacja "normalnych"ludzi?
oraz:
Czy potepiasz politykę panstw które nie dawały kiedys kobietom przywileju w zakresie glosowania?
Znizka na bilety nie rozróznia płci, spełnia całkowicie ideę równouprawnienia.
Co do parytetów w polityce (jezeli o to pytasz), to jestem przeciwny ich obowiązkowości. Ale nie tak dawno aby pokazac, ze prawica równiez jest za równouprawnieniem prezes PiS otaczał się kobietami, a w zeszłym wieku nie do pomyślenia było aby marszałkiem sejmu była kobieta. Nie jestem zwolennikiem rewolucji, a ewolucji.
I dla jasności: gender mainstreaming nie narzuca sztucznej równości (wszędzie wszystko po równo) ale równe traktowanie ze względu na płeć, równe szanse. Nie ma potrzeby aby 50% było pielęgniarzami ani aby 50% to były strażaczki. Ale jeżeli mężczyzna chce zostać pielęgniarzem, to na takich samych warunkach jak kobieta, a kobieta strażak po tych samych wymaganiach jak dla mężczyzn i za taką sama pensję.


Wt gru 17, 2013 14:29

Dołączył(a): Śr sty 11, 2012 19:17
Posty: 1188
Post Re: Strona nie dla gender
Kozioł napisał(a):
Znizka na bilety nie rozróznia płci, spełnia całkowicie ideę równouprawnienia.

Tu chodzi o samą zasadę!

Tak jak kiedyś nie dawano przywileju glosowania kobietom, tylko mezczyznom,teraz, na tej samej zasadzie, panstwa prowadza politykę uprzywilejowania pewnych grup społecznych nadając im okreslone przywileje.To jest klasyczna dyskryminacja "Innych", "normalnych" obywateli ze wzgledu na nieprzynalezność do okreslonej grupy społecznej.Definiowana jest ona jako "wyrownywanie szans"

Jak wiadać mozna dowolnie definiować terminy dostosowując je do okoreslonej wizji swiata.
Ale:
Jezeli kazdy obywatel mialbybyć traktowany rowno, panstwo nie powinno dawać jakiekolwiek grupie przywilejów w postaci o której wspomniałem.

Powiem więcej,nawet podatki powinny być równe dla wszystkich.Tak jednak nie jest,a to z kolei oznacza że polityka praktycznie rownosciowa jest równosciowa, ale jedynie z nazwy tzn;panstwo definiuje ja w okreslony dla siebie sposób.

Na podstwie tak skonstuowanej definicji mozna rozwniez powiedzieć ze brak przywilejów w postaci mozliowsci glosowania przez kobiety spelnia wsolczesne kryteria równosciowe.Co do samej zasady co oczywiste.


Wt gru 17, 2013 15:12
Zobacz profil
Post Re: Strona nie dla gender
Widzę, że próbujesz zejść na boczny tor i rozmyc sprawę i sprowadzic do absurdu.

W takim razie zapytam teraz ja wprost: czy jestes za nierównością ze względu na płeć ?

Są, także i w Polsce robione badania gender studies. W czym one komukolwiek zagrają?

Polska od wejścia do UE realizuje politykę gender mainstreaming. Co ma to wspólnego ze stekiem bzdur jakimi raczą niektórzy katoliccy duchowni i prawicowcy?


Wt gru 17, 2013 15:47

Dołączył(a): Śr sty 11, 2012 19:17
Posty: 1188
Post Re: Strona nie dla gender
Kozioł napisał(a):
Widzę, że próbujesz zejść na boczny tor i rozmyc sprawę i sprowadzic do absurdu.

W takim razie zapytam teraz ja wprost: czy jestes za nierównością ze względu na płeć ?



Kazdy z definicji jest za rownoscią.
Ale trzeba pamietac o tym, kto i jak definiuje to pojecie, azeby moc pozanć faktyczne intencje, albo inaczej: ideologiczny cel.

Jestem przeciwny z zasady wszelkim ingerencją w tradycyjny porządek społeczny czyli :inzynierii spolecznej ktorej celem jest budowa idealnego,rownosciowego spoleczenstwa w rozumineinu ideologow LGBT i gender.To klasyczna utopia.Tolerancja, mowa nienawisci, dyskryminacja to k slowa-klucze, które posiadaja okresloną wykladnię,a ta ma swoje odzwierciedlienie w stanowionym prawie UE.


Klasyczny przyklad:

Konwencja Rady Europy o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet oraz przemocy domowej.Po co ratyfikowac taki dokument?.Czyz w polskim prawie nie istnieja odpowiednie zapisy regulujące tę kwestię?

Uwzgledniajać lewicowy rodowod tych dokumentow nie jest sztuką odgadnac że celerm oczywiscie nie wyrażonym wprost jest walka ideologiczna przeciwko tradycji chrzesdcijanskiej której reprezentatem w skali globalnej jest KRK.To nie są po prostu "zwykłe studia" tak jak sugerujesz.To program ktory ma na celu przemodelowanie tradycyjnej mnetalnosci na nowa, do tej pory nie znaną.Klasyczny eksperyment na społeczenstwie.Kto nie akceptuje tej ideologi jest nietolerancyjnym homofobem albo szowinistą itp.Prwane zakazy dotyczące roznego rodzaju zachowan niezgodnych z wizją "oswioeceniową bedą" miały (i mają) swoje konsekwencje karne.A to z kolei bedzie oznaczać kolejny rodzaj dyskryminacji.

Jesteś za taką wizją?


Wt gru 17, 2013 16:27
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 12, 2013 18:59
Posty: 60
Post Re: Strona nie dla gender
Czyli gender jak marksizm,nauka tak sluszna i piekna,ze sama powinna sie obronic,a tymczasem przepisy,prawa dajace jednym przywilejea drugim represje,choc z zalozenia rownosc,braterstwo itd.Gender tez uchwala juz prawa,ktorych beda pilnowaly policje jawne,tajne i dwuplciowe.Poczatek zawsze dla wyznawcow jest piekny,gdy jednak zauwaza,ze ludzie wcale nie palaja do ich ideologii miloscia bezinteresowna,beda zmuszac do jej przyjecia nie slowem,a batem.Pojda droga ,jaka szli poprzednicy.


Wt gru 17, 2013 19:30
Zobacz profil
Post Re: Strona nie dla gender
Już zaczynasz skręcac w boczna uliczkę i pisac o tym, czego nie ma.
Gender mainstreaming to nie uśrednianie i wyrównywanie wszystkiego i wszedzie, a tylko postrzeganie płci jako równych sobie, nie jednakowych ale równych. Tu nie ma nic o LGBT i innych twoich lękach. Nie ma nic o zwiazkach jednopłciowych, czy o zacieraniu różnic płci. Uciekasz do tematu.
W sumie nawet cieszę się, że to robisz, bo to oznacza, że przejrzałes tylko nie chcesz się do tego przyznać.

W gender studes nie ma nic o przemodelowaniu, zmianie społeczeństwa, to nie jest ideologia. Generujesz swój lęk wynikający z nieznajomości tematu. Jeżeli mi nie wierzysz, to sam się przekonaj, to nie jest wiedza tajemna. Dla leniwych podałem już wczesniej linki do wiki, aktywni moga pogrzebac po uczelniach.
Nie wierz na słowo - sprawdź samemu!


Wt gru 17, 2013 19:39

Dołączył(a): Śr sty 11, 2012 19:17
Posty: 1188
Post Re: Strona nie dla gender
Kozioł napisał(a):
Już zaczynasz skręcac w boczna uliczkę i pisac o tym, czego nie ma.
Gender mainstreaming to nie uśrednianie i wyrównywanie wszystkiego i wszedzie, a tylko postrzeganie płci jako równych sobie, nie jednakowych ale równych. Tu nie ma nic o LGBT i innych twoich lękach. Nie ma nic o zwiazkach jednopłciowych, czy o zacieraniu różnic płci. Uciekasz do tematu.

O płciach rownych sobie mozna przeczytac juz nawet w NT.
Tak więc Gender mainstreaming nie wnosi do tematu nic nowego. ;)

Cytuj:
W sumie nawet cieszę się, że to robisz, bo to oznacza, że przejrzałe tylko nie chcesz się do tego przyznać.

Wycieczki psychologiczne.Jak ja to kocham :)

Cytuj:

W gender studes nie ma nic o przemodelowaniu, zmianie społeczeństwa, to nie jest ideologia.

A myslaleś że napiszą to wprost?
Dobre sobie.

Cytuj:
Generujesz swój lęk wynikający z nieznajomości tematu.

Pewnie jestem fanatykiem religijnym ;)
No cóż samo to że nie odnosisz się bezposrednio do moich tez, swiadczy o tym, ze to Ty nie masz pojęcia o temacie.Ale przecież nie musisz mieć :)

Cytuj:
Jeżeli mi nie wierzysz, to sam się przekonaj, to nie jest wiedza tajemna


Analizuje temat od wielu lat.
Posiadam tez wiele publikacji w tym zakresie.
Moglbym ci tutaj na przyklad cytować roznych genderowych guru,ale podejrzewam że to i tak nic nie da,skoro masz już wyrobione zdanie na ten temat.Jako metodysta z definicji jesteś w opozycji do KRK i to zapewne determinuje Twoją postawę.Przepraszam za taką wycieczkę ;)


Wt gru 17, 2013 20:45
Zobacz profil
Post Re: Strona nie dla gender
merkaba napisał(a):
norweski komik na tropach absurdów gender
http://www.youtube.com/watch?v=5oGL7njQwrg#t

merkaba napisał(a):
widocznie Norwegowie sa lepiej wykształceni bo dopatrzyli sie i zamknęli gender studia w norwegi


http://codziennikfeministyczny.pl/prof- ... -ambasady/

Tak gwoli wyjaśnienia.


Śr gru 18, 2013 4:13
Post Re: Strona nie dla gender
Hosi napisał(a):
Cytuj:

W gender studes nie ma nic o przemodelowaniu, zmianie społeczeństwa, to nie jest ideologia.

A myslaleś że napiszą to wprost?
Dobre sobie.

Czyli uważasz, ze to jakiś międzynarodowy tajny spisek spisek?? Od kilkudziesięciu lat? i nagle odkryli go biskupi polscy? To taka nowa masoneria?? :twisted:


Hosi napisał(a):
Analizuje temat od wielu lat.
Posiadam tez wiele publikacji w tym zakresie.
Moglbym ci tutaj na przyklad cytować roznych genderowych guru,ale podejrzewam że to i tak nic nie da,skoro masz już wyrobione zdanie na ten temat.Jako metodysta z definicji jesteś w opozycji do KRK i to zapewne determinuje Twoją postawę.Przepraszam za taką wycieczkę ;)

Metodyści od samego swojego zarania, gdy ludzie jeszcze mordowali się wzajemnie z powodu wyznania wiary wzywali do wszelkiej możliwej współpracy wszędzie tam, gdzie to możliwe. Wzywali do pokoju i braterstwa dwa wieki przed powstaniem pojęcia ekumenizm. Nie wyrośliśmy z opozycji do czegokolwiek, ale z przebudzenia w Kościele Anglikańskim, z głoszenia ewangelii najuboższym i zapomnianym, głoszenia słowem i czynem. Twoja wypowiedź jest i krzywdząca i nie mająca podstaw. To tak jakbys pisał, ze kwakrzy to najemnicy, żołdacy, krwawe zbiry.

Mylisz ciągle dwie rzeczy (wielu myli): równouprawnienie i przymusowa równość.
Jak ja mam sie do tego odnieść, do takiego absurdu? Gender mainstreaming nie mówi nic o przymusowej równości. Jeżeli byś temat studiował "od lat", to bys o tym wiedział.

Przedstawiłem dokładnie, co to gender studes i gender mainstreaming. Twoja argumentacja jest taka: to nie jest prawda, oni musza cos ukrywać, bo ja tak uważam. Hmm, a na jakiej podstawie tak uważasz?

Cieszę się, że znalazłeś równouprawnienie w NT, dziwi mnie, ze z nim walczysz.


Śr gru 18, 2013 8:08

Dołączył(a): Śr sty 11, 2012 19:17
Posty: 1188
Post Re: Strona nie dla gender
Kozioł napisał(a):
Czyli uważasz, ze to jakiś międzynarodowy tajny spisek spisek?? Od kilkudziesięciu lat? i nagle odkryli go biskupi polscy? To taka nowa masoneria?? :twisted:
.


Nie nie uwazam że jest to spisek.Nie mam tez lęków.Jestem zdrowy :)
Ale do rzeczy.
Faktem powszechnie znanym jest, że współczesny swiat polityki zdominowany jest przez srodowiska lewicowe (UE,USA itd).Innym powszechnie znanym faktem jest to, ze własnie z tych srodowisk wywodzi sie ruch LGBT,feministki i genderysci.Natępnym powszechnie znanym faktem jest to, że kazda wladza dązy do tego azeby swoje idee wprowadzić w czyn.Na tak prostej zasadzie można dojść do wniosku ze okreslona wizja swiata bedzie realizowana w praktyce.Jako że lewica stoi w opozycji do prawicy ktora jak wiadomo promuje wartosci chrzescijanskie czy jak kto woli katolickie,dązy do wyeliminowania przeciwnika w tym wypadku ze sfery wartosci tradycyjnych czyli obcym cywilizacji łacińskiej.Działanie takie odbywa sie wielowątkowo, od wpływu na organizacje międzynarodowe (np:ONZ)i lokalne.Doskonale tego typu dzialania czy zasady które stoją u podloża tego typu strategii oipsują książki typu "Pułapki Poprwanosci Politycznej czy "Oni wiedzą lepiej" prof Sowella.Material faktograficzny tam zawarty opiera sie na racjonalnej analizie dokumentow, postulatów czy aktów prawnych firmowanych przez te srodowiska i wprowadzanie ich do powszechnego obiegu.Na tej zasadzie dochodzi do przemodelowania swiadomosci spolecznej ktorym kluczowym orężem jest polityka rownosciowa.
Niby nic takiego, a jednak zasada jest taka:"kto rządzi ten definiuje"(pisalem już wczesniej o tym)


Cytuj:
Metodyści od samego swojego zarania, gdy ludzie jeszcze mordowali się wzajemnie z powodu wyznania wiary wzywali do wszelkiej możliwej współpracy wszędzie tam, gdzie to możliwe. Wzywali do pokoju i braterstwa dwa wieki przed powstaniem pojęcia ekumenizm. Nie wyrośliśmy z opozycji do czegokolwiek, ale z przebudzenia w Kościele Anglikańskim, z głoszenia ewangelii najuboższym i zapomnianym, głoszenia słowem i czynem. Twoja wypowiedź jest i krzywdząca i nie mająca podstaw. To tak jakbys pisał, ze kwakrzy to najemnicy, żołdacy, krwawe zbiry.


Kazdy z definicji chce dobrze.Nie znam organizacji ktora postulowała coś przeciwnego.

Dla mnie osobisci istotne są skutki jakie wywoluje tzw: dązenie do braterstwa rownosci i miłosci.
Rewolucja francuska jest doskonałym przykladem tego jakie skutki może przynieść taki rozdzaj strategii.Powiezsz zapewne że to skrajność.I zapewne bedziewsz mial rację.

Opisujesz tutaj jakie dobroczynne efekty dają pewne elelmenty wspolne wszystkim organizacjom religijnym:gloszenie najuboższym i zapomnianym.I to też prawda. Nikt, a tym bardziej ja nie neguje tych wartosci wcielanych w czyn.Patrzę na to troszkę z innej perspektywy.

Faktem jest też że protestantyzm stoi z zasady w opozycji do KRK.A opozycja obraca się zawsze formę "my wiemy lepiej" czy"To u nas jest prawda,chodzcie do nas"Możliwe że to pycha,ale nie chce tutaj oczywiscie ferować żadnych wyroków.Takie podejscie jednak rodzi okreslone konsekwencje w postaci rozbicia tardycyjnego modelu wartosci czy tradycyjnego sposobu myslenia, a to z kolei prowadzi do podziałów w samym społeczeństwie i de facto do jego rozbicia.To jest moj głowny zarzut w stosunku do protestantyzmu i wszelkich ideologii tego typu.


Cytuj:
Mylisz ciągle dwie rzeczy (wielu myli): równouprawnienie i przymusowa równość.

Gdzie to pomylilem?

Cytuj:
Jak ja mam sie do tego odnieść, do takiego absurdu? Gender mainstreaming nie mówi nic o przymusowej równości. Jeżeli byś temat studiował "od lat", to bys o tym wiedział.


Gender mainstreaming – strategia polityczna na rzecz równego traktowania kobiet i mężczyzn. Polega na włączeniu zasady równości szans kobiet i mężczyzn w główny nurt polityki[1].


Celem gender mainstreaming jest transformacja struktur społecznych i instytucjonalnych tak, aby zapewniały one równe traktowanie wszystkich obywatelek i obywateli, jak też ich równy dostęp do praw oraz instytucji, w tym pełne wykorzystanie ich potencjału intelektualnego i zawodowego, które przyczyni się do budowania społeczeństwa i gospodarki opartych na wiedzy[3].


wiki.

To wszystko takie piekne,wręcz cudowne.
Ale:

Co jest celem Gender mainstreaming?
Tutaj:
„(…) Strategia gender mainstreaming ma na celu wdrożenie narzędzi, które spowodują zmiany na obszarach polityki, ekonomii, kultury. Nie nastąpi to z dnia na dzień, trudno jest bowiem kształtować od nowa zasady, które rządzą światem od zarania dziejów. Nie należy się więc dziwić licznym barierom wdrażania polityki równości, gdyż każda nowa inicjatywa zazwyczaj rodzi liczne sprzeciwy i wątpliwości. Jedną z tych barier jest zakorzeniona w społeczeństwie nadrzędna rola patriarchatu, w dużej mierze mająca swe oparcie w religii…”.

Czy głownym problemem nie jest religia?

Cytuj:

Z wdrożeniem strategii gender mainstreaming wiąże się wiele zmiennych. Jedną z nich jest większy udział kobiet oraz grup defaworyzowanych w instytucjach decyzyjnych, uważam bowiem, że każde zmiany powinny mieć charakter instytucjonalny, dlatego powinny być wdrażane z góry.

Z góry!


Katarzyna Kędzierska „stypendystka Aarhus University w Danii, trenerka równościowa, koordynatorka projektów unijnych oraz specjalistka w zakresie ekonomii społecznej”.

http://prokapitalizm.pl/ideologia-gende ... austu.html

To tylko kilka fragmentów z "budowy"nowego spoleczenstwa czyli tzw przeze mnie przemodelowania swiadomosci społecznej.Glownym celem, jak zwykle w tego typu startegii jest mezczyzna,patriarchalne spoleczenstwo i .....religia.Pokrzywdozne są kobiety.Klasyczny marksizm kulturowy.

Ciekaw jestem czy byłbyś konsekwentny i poparł wdrazanie na grucncie prawnym, tzw małżeństw homoseksulanych ktora chcąc nie chcąć doskonale wpisują się w strategie typu "rowność płci".


Cz gru 19, 2013 9:56
Zobacz profil
Post Re: Strona nie dla gender
Jeżeli na temat gender masz takie samo pojęcie (LGBT i homomałżeństwa jako skutek równouprawnienia kobiet :o ) jak na temat metodyzmu (metodyści w reformacji? porównanie do rewolucji francuskiej? :o ) to nie ma sensu rozmowa z tobą, to zwykła demagogia.
EOT


Cz gru 19, 2013 10:06

Dołączył(a): Śr sty 11, 2012 19:17
Posty: 1188
Post Re: Strona nie dla gender
Kozioł napisał(a):
Jeżeli na temat gender masz takie samo pojęcie (LGBT i homomałżeństwa jako skutek równouprawnienia kobiet :o ) jak na temat metodyzmu (metodyści w reformacji? porównanie do rewolucji francuskiej? :o ) to nie ma sensu rozmowa z tobą, to zwykła demagogia.
EOT


A kto napisał o metodystach w reformacji?Ja?
A kto napisal że LGBT i homomałeżnstwa to skutek równouprawnienai płci? Ja?

Umiesz czytać ze zrozumieniem czy nie?
Ponadto:

Wpisujecie sie w nurt protestancki z samego założenia stojąc w opozycji do KRK podobnie jak rewolucjonisci francuscy.Róznice jest wiele co oczywiste natomaist zasada jest taka sama:"My wiemy lepiej"

A Ty masz pojęcie o gender jedynie wikipedyczne czyli teoretyczne co jak można zauwazyć nijak ma się do rzeczywistosci.

Dalej cytuj definicje,a daleko zajedziesz :)


Cz gru 19, 2013 10:46
Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 18, 2007 23:41
Posty: 83
Post Re: Strona nie dla gender
Odkryłem , że zostałem zseksualizowany jako dziecko.

Cytuj:
Nie mogę dojsć do siebie, bo zacząłem wspominać dzieciństwo i rozmawiać o nim ze swoją rodziną. Szok!

Jako niemowlak i szkrab nosiłem dziewczęce ciuszki, bo innych nie było. Miałem długie (za długie!) włoski. W przedszkolu zaś, żadna pani nie zareagowała, kiedy bawiliśmy się z koleżankami w dom i wcielałem się w rolę żony gotując, piorąc i przewijając lalkę! Moja Boziu! Pani powiedziała mi raz coś takiego: "Pomyśl sobie, jakbyś się czuł na miejscu Ani gdyby ktoś ciebie ciagnął za włosy?" albo "Pomyśl sobie, ile obowiązków ma twoja mamusia. Wyobraź sobie pranie, gotowanie, zmywanie" (moja mamusia też pracowała, a tatuś sam się demaskulinizował gotując obiady i piorąc sobie gacie). Perfidia! Aha, jako dziecko uwielbiałem się przebierać. Mama i tato nic nie mówili, kiedy przymierzałem dla zabawy sukienki mamy (a powinni dać klapsa!). Przyznaję się też, że robiłem z kolegą na podwórku "babki z piasku" i "ciapę rapę" jako produkt "spożywczy", co jest ewidentnie zajęciem dziewczynek.

Potem w szkole nauczyciele zorganizowali szatański iwent pod tytułem "Wybory Miss Wiosny" gdzie chłopcy, w tym ja, przebierali się za Marzanny (tak, tak, to ta pogańska bogini)! Skandal! Seksualizowano nas od najłodszych lat! A na lekcjach pracy techniki? Chłopcom kazano robić sałatki! SAŁATKI! I przyszywaliśmy guziki! Jak kobiety! Skandal. Widziałem też na wlasne oczy, jak dziewczynki wbijały gwoździe i grały "w gałę".

Ciekaw jestem, czy mają Państwo więcej przykładów ze swojego doświadczenia.

Na szczęście wyrosłem na zdrowego, heteroseksualnego mężczyznę. Jako szczeniak prałem się z kolegami, całowałem ukradkiem z koleżankami, oglądałem świerszczyki, kurzyłem fajki w szkolnym kiblu i podpijałem wino z barku. Wszystko wróciło do normy. Biologii nie da się oszukać.


Pt gru 20, 2013 22:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 27, 2005 11:37
Posty: 382
Post Re: Strona nie dla gender
Środowiska feministyczne i LGBT stosują metodę małych kroków. Zaczyna się od niewinnych zabaw w przedszkolu i pogadanek. Później przejdą do dalszej propagandy. Chcą zlikwidować wszystkie różnice płciowe, czyli całkowicie zlikwidować płeć. Zadanie jest niewykonalne bez ingerencji w prawa natury. Ciekawe, czy feministki chętnie pójdą pracować na budowie.

_________________
.:: KTO RANO WSTAJE, TEN PODPIS DOSTAJE ::.


Śr gru 25, 2013 3:52
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 12, 2013 18:59
Posty: 60
Post Re: Strona nie dla gender
Feministki w swoim zacietrzewieniu byc moze pojda na budowe,do kopalni,ale na krotko,zeby przypajacowac,ale na pewno wysla tam inne kobiety,ktore nie pragna takiej rownosci.Jednak taka rownosc chca im wcisnac,tak chca je uszczesliwic.


Cz gru 26, 2013 14:52
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL