Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:37



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Czy poznanie chłopaka w internecie jest możliwe ? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 15, 2016 17:12
Posty: 1
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie
Post Czy poznanie chłopaka w internecie jest możliwe ?
Hej,

Długo nad tym się zastanawiałam, czy myslicie ze poznanie chlopaka w internecie jest mozliwe ?

Pozdrawiam,
Ania


Pn paź 17, 2016 20:25
Zobacz profil

Dołączył(a): So paź 01, 2016 17:37
Posty: 29
Post Re: Czy poznanie chłopaka w internecie jest możliwe ?
cóż... to dobre pytanie x)
z jednej strony sądzę, że tak. Istnieją różnego rodzaju fora dla zainteresowanych pewnymi tematami, stylem bycia itd. Są strony zrzeszające metali, punków, nowoczesnych hipisów itd., więc w sumie czemu nie?
Na portale randkowe raczej nie ma się co oglądać, bo tam chodzi głównie o seks, ale jeżeli interesują cię pewne tematy, to na różnego rodzaju forach, chatach i grupach można znaleźć kogoś interesującego. Wiadomo, w necie jak w życiu, często musisz odrzucić 90% znajomości, ale dla tych 10%, które zostaną to będzie dobrze wykorzystany czas =)
a potem kto wie, może znajdziesz i miłość =)


Wt paź 18, 2016 18:27
Zobacz profil

Dołączył(a): So sie 06, 2016 20:42
Posty: 120
Post Re: Czy poznanie chłopaka w internecie jest możliwe ?
Poznanie i chłopaka, i dziewczyny jest możliwe! :)
Tak poważnie, bo domyślam się, że chodzi Ci o poznanie kogoś do pokochania, jak najbardziej jest to możliwe. Trzeba tylko dobrze szukać. Moira fajnie poradził(a), aby szukać tematycznie (np. na forach).
Sądzę, że nie możesz też na siłę szukać, raczej poznawaj ludzi dla samej siebie, dla radości, dla rozszerzania komfortu, nie pod presją "bo ja muszę znaleźć".

A tak swoją drogą, witaj na forum!

_________________
Bóg jest duchem, dowiedz się więcej o tym fakcie!


Wt paź 18, 2016 18:42
Zobacz profil
Post Re: Czy poznanie chłopaka w internecie jest możliwe ?
Znajoma poznała swego aktualnego małżonka przez portal katolicki "przeznaczeni.pl", są już małżeństwem 9 lat. Jako, że oboje w wieku pod 40-tkę, nie mają wspólnych dzieci, ale adoptowali dwu chłopców (braci) i w czwórkę żyją szczęśliwi :-D


Śr paź 19, 2016 8:34

Dołączył(a): Śr sie 03, 2016 16:46
Posty: 69
Post Re: Czy poznanie chłopaka w internecie jest możliwe ?
Trudniej poznać dziewczynę w internecie niż chłopaka, uwierz mi ;)
Są portale katolickie, np. dla-samotnych.pl lub zapisanisobie.pl ;)


Cz paź 20, 2016 18:49
Zobacz profil

Dołączył(a): So paź 01, 2016 17:37
Posty: 29
Post Re: Czy poznanie chłopaka w internecie jest możliwe ?
cóż, powiem tak, trudno znaleźć i chłopaka, i dziewczynę ;)
nie ma się tu co przerzucać kogo trudniej, bo to zależy od tego kogo szukasz ;)


Cz paź 20, 2016 19:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 06, 2015 10:22
Posty: 630
Post Re: Czy poznanie chłopaka w internecie jest możliwe ?
Poznać pewnie, że można, jak każdego innego człowieka.
Jak ktoś ma dobre intencje to i będzie sobą też, wiadomo, choć chyba jednak lepiej w real sobie kogoś poszukaj.

_________________
Warto zerknąć: Egzorcyzmy | Mamre | Różaniec | Modlitwy i życiorysy świętych | Życie wieczne


N paź 23, 2016 15:26
Zobacz profil

Dołączył(a): So sty 21, 2017 13:35
Posty: 3
Post Re: Czy poznanie chłopaka w internecie jest możliwe ?
moje poszukiwania, jak narazie są bezowocne, ale nie tracę nadziei :)


So sty 21, 2017 13:50
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sty 12, 2017 22:49
Posty: 28
Post Re: Czy poznanie chłopaka w internecie jest możliwe ?
z żoną poznaliśmy na sympatii, od 4 lat jesteśmy razem :) da się.

Myślałem juz ze to niemożliwe.. umówiłem się na kilka takich spotkań z tego i innego portalu i w zasadzie nic nie iskrzyło...

To kiedy poznałem żonę w zasadzie miało być ostatnie takie spotkanie.. nawet sie ładnie nie ubrałem. Tak po prostu umówiłem się ze by wyjść na miasto i pogadać z kinmkolwiek. No i tak na luzie poznałem obecną żonę. Jej się spodobało że przyszedł wreszcie ktoś normalny - naturalny, a nie upindrzony i nastroszony... a ja po prostu przyszedłem zrezygnowany... :)

_________________
Reprezentuje sektę, założoną jakies 2000 lat temu budowaną obecnie przez Ducha Świętego :)


Pt sty 27, 2017 2:42
Zobacz profil WWW
Post Re: Czy poznanie chłopaka w internecie jest możliwe ?
Też poznałem swoją żone w internecie.
Na komunikatorze PalTalk. I w cale nie byłem tam szukać dziewczyny - lecz pogadac - posłuchać muzyki itd.
Okazało się że zaczeło się od PW - potem zdjęcia - potem spotkania i tak skończyło sie na ślubie.
Juz 8 lat po, i przyznam że trafiłem na super kobitke.

Modliłem sie sporo o taką. I otrzymałem. Potrzeba było tylko troche cierpliwości.
Trzeba jednak uważać - szczególnie dziewczyny - sa w necie zboki i oszołomy - wszystko trzeba ostrożnie z glową na karku i zawsze raczej od strony pesymistycznej troszkę - "better safe than sorry" mówią u nas - to prawda.


Cz wrz 14, 2017 17:08
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 01, 2018 14:45
Posty: 14
Post Re: Czy poznanie chłopaka w internecie jest możliwe ?
Poznałam mojego narzeczonego na pewnym forum. Nie chodziło o romans a jedynie o rozwiazanie jakiegoś problemu. Z czasem przerodziło się to w znajomość, a następnie w związek.

Także da się się znaleźć chłopaka w internecie, ale.. aby znaleźć kogoś fajnego to już nie jest tak łatwo. Trzeba próbować. W końcu "gdzieś" się uda :)

_________________
Polskie kolędy --- Kolędy dla dzieci --- Kolędy karaoke


So gru 01, 2018 17:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 24, 2018 11:32
Posty: 433
Post Re: Czy poznanie chłopaka w internecie jest możliwe ?
Jeżeli się jest np. upośledzonym ruchowo, to i owszem, dobry pomysł...


So gru 01, 2018 22:22
Zobacz profil
Post Re: Czy poznanie chłopaka w internecie jest możliwe ?
A ja mam wątpliwość-chyba nawet ogólną-nie personalnie dotyczącą mnie-ale jeśli się szuka i szuka(real, portale itp...) to w końcu się znajdzie...tylko jak się to ma do Woli Bożej?

Czy zawsze znalezienie kogoś pochodzi od Boga? Czy zawsze związek małżeński w Kościele znaczy że jesteśmy na dobrej drodze do Boga? I chyba subiektywnie odczuwane szczęście w takim związku nie jest żadnym wyznacznikiem... :(

Chyba najpierw powinno byc rozeznanie Woli Bożej a potem pełna para w szukaniu...tylko znowuż jak takie rozeznanie ma wyglądać...że "czuję" ze chce? Czy wręcz "czuję, ze nie chce, albo to co ja czuję się nie liczy" ale Bóg chce...


N gru 02, 2018 11:07
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Czy poznanie chłopaka w internecie jest możliwe ?
Teresse napisał(a):
Chyba najpierw powinno byc rozeznanie Woli Bożej a potem pełna para w szukaniu...tylko znowuż jak takie rozeznanie ma wyglądać...że "czuję" ze chce? Czy wręcz "czuję, ze nie chce, albo to co ja czuję się nie liczy" ale Bóg chce...

Otóż to. W jaki sposób rozpoznajesz, co jest, a co nie jest wolą Bożą, czego chce Bóg?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N gru 02, 2018 11:46
Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 05, 2015 19:48
Posty: 418
Post Re: Czy poznanie chłopaka w internecie jest możliwe ?
Małgosiaa napisał(a):
Otóż to. W jaki sposób rozpoznajesz, co jest, a co nie jest wolą Bożą, czego chce Bóg?
Myślę, że ludzie sami się dobierają w pary (m.in przez internet), a Pan im tylko błogosławi.


N gru 02, 2018 12:01
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL