Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So maja 04, 2024 3:56



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 przeznaczeni.pl-Strefa Ludzi z Wartościami; i in. tego typu 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 10, 2005 1:37
Posty: 589
Post 
Od półtora roku jestem na przeznaczeni.pl (numerek z chęcią zdradzę na priv) więc mogę się wypowiedzieć na ten temat.

Po pierwsze: portal JEST skuteczny. Chyba więcej niż połowa ludzi, którzy są tam od roku z kimś się spotyka. Ja też. Przykład pierwszy z brzegu: mój przyjaciel, który zarejestrował się w styczniu, w lutym poznał dziewczynę, właśnie się zaręczają...

Po drugie: rzeczywiście, coraz trudniej zrozumieć, za co my zapłaciliśmy. Moderacja praktycznie nie istnieje. Konta mają tam osoby wyraźnie niezrównoważone psychicznie (np. niejaki Radosław, koleś, który wszystkim moim koleżankom wkleja w księgach gości różne koronki i apele). No, a miesiąc temu była już gruba afera: na portalu zarejestrowała się dziennikarka z "NIE", umawiała się z facetami na seks, co potem opisała w swojej gazecie.

Wokół portalu dzieje się bardzo dużo - jednak w 99% jest to inicjatywa samych strefowiczów. Np. dziś rano wróciłem z III balu strefowego na warszawskich Bielanach, gdzie zjawiło się około 150 osób.

Nie potępiam chęci zarobienia, wręcz przeciwnie - brawo, że twórcy znaleźli taką niszę. Teraz pracują nad wersją angielską i hiszpańską. Jednak uważam, że nie przemyśleli do końca swojego modelu biznesowego. Obecnie nie opłaca im się zabiegać o opinię tych, którzy zapłacili (bo ...już zapłacili i korzyści z nich nie ma).

_________________
Nie dał nam Bóg ducha bojaźni, ale MOCY, MIŁOŚCI i trzeźwego MYŚLENIA (2Tm 1,7)

Moje blogi: Świat Czytników, VrooBlog, Blog Biblijny (zawieszony). Moje strony: porównywarka polskich e-booków


N kwi 22, 2007 12:37
Zobacz profil
Post 
Vrooblek napisał(a):
Przykład pierwszy z brzegu: mój przyjaciel, który zarejestrował się w styczniu, w lutym poznał dziewczynę, właśnie się zaręczają...


Hmm... styczeń rejestracja, luty poznanie, nie ma jeszcze końca kwietnia i już zaręczyny.... portal może i jest skuteczny, ale jak widać użytkownicy jeszcze bardziej :P

;)

Ja mimo wszystko uważam, że tradycyjny model poznawania się jest najlepszy :)


Crosis


N kwi 22, 2007 18:49
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 10, 2005 1:37
Posty: 589
Post 
No właśnie w przypadku tego kolegi miałem przykład kogoś, kto zaliczył wcześniej z kiepskimi efektami parę serwisów randkowych. Tym razem nawiązał kontakt, od razu się spotykał i zdaje się, już za drugim razem to była TA. :-)

Crosis napisał(a):
Ja mimo wszystko uważam, że tradycyjny model poznawania się jest najlepszy :)


Do tego w końcu zawsze rzecz musi się sprowadzić. :-) Im szybciej, tym lepiej. Nie ma co się mamić interentowymi pogaduszkami.

_________________
Nie dał nam Bóg ducha bojaźni, ale MOCY, MIŁOŚCI i trzeźwego MYŚLENIA (2Tm 1,7)

Moje blogi: Świat Czytników, VrooBlog, Blog Biblijny (zawieszony). Moje strony: porównywarka polskich e-booków


N kwi 22, 2007 21:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
Vroobelek napisał(a):
Po drugie: rzeczywiście, coraz trudniej zrozumieć, za co my zapłaciliśmy. Moderacja praktycznie nie istnieje. Konta mają tam osoby wyraźnie niezrównoważone psychicznie (np. niejaki Radosław, koleś, który wszystkim moim koleżankom wkleja w księgach gości różne koronki i apele). No, a miesiąc temu była już gruba afera: na portalu zarejestrowała się dziennikarka z "NIE", umawiała się z facetami na seks, co potem opisała w swojej gazecie.

Czyli jednak nie ta różowo, jak niektórzy chcieliby widzieć...

Cytuj:
Hmm... styczeń rejestracja, luty poznanie, nie ma jeszcze końca kwietnia i już zaręczyny

Mnie się wydaje, że w takim serwisie to rejestrują się przede wszystkim ludzie mający problem ze związkami, z relacjami - często w wieku już dojrzalszym niż zazwyczaj zawiera się małżeństwo. Stąd okres narzeczeństwa nie musi trwać wiele :)

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


Pn kwi 23, 2007 8:17
Zobacz profil WWW
Post 
Crosis:Ja mimo wszystko uważam, że tradycyjny model poznawania się jest najlepszy

Poznawania sie po co...

Bo Ci co sie tam rejestruja raczej w celu z gory ustalonym tam sie loguja.

ToMu im jestes starszy tym dojrzalszy to chyba normalne,tmy bardziej wiesz czego chcesz i szybciej potrafisz oceniac cyz to ta osoba..aaa no i termin waznoscimija;)[przestan byc sceptykiem,pogadamy jak Tobie nic sie nie 'trafi' do 29 roku zycia:P]


Pn kwi 23, 2007 11:20
Post 
E tam, moja aktualana partnerka jest pare dobrych lat starsza niz ja, juz niedaleko do magicznej liczby z 3 z przodu... a mimo wszystko jakos nie myslimy jeszcze o... wiadomo czym :P


Crosis


Pn kwi 23, 2007 17:07
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 11, 2006 14:23
Posty: 3613
Post 
Crosis napisał(a):
Ja mimo wszystko uważam, że tradycyjny model poznawania się jest najlepszy :)

Trudno się nie zgodzić. Są jednak pewne "ale".
Jak "tradycyjnie" ma poznać wilka morskiego mieszkanka miasteczka gdzieś z Roztocza? O takim właśnie marzy, takiego pragnie.
Co ma uczynić? Pojechać gdzieś na letnisko na Przymorze i czatować na nabrzeżu poprawiając pończoszkę?
Może i jakiś majtek się wtedy przyplącze. Ale czy to będzie prawdziwy wilk, czy jakiś przebieraniec, też letnik?

Procedura rejestracji opisana w przeznaczeni.pl jednak daje większą gwarancję, że to nie jest jakiś oszust.

_________________
Obrazek
Gdy rozum śpi, budzą się po.twory.


So maja 05, 2007 5:58
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 11, 2006 14:23
Posty: 3613
Post 
No chyba że jest to dziennikarz nasłany prze NIE, Gazetę Wyborczą lub Fakt. Takiego profesjonalnego oszusta rzeczywiście trudno rozpoznać.

_________________
Obrazek
Gdy rozum śpi, budzą się po.twory.


So maja 05, 2007 6:02
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr paź 22, 2008 9:14
Posty: 3
Post 
dlatego opłata odstrasza wszystkich żartownisiów, i tych którzy chcieliby narobić więcej szkód niż dobrego. a zapewnia bezpieczeństwo wszystkim pozostałym użytkownikom...


Cz paź 23, 2008 9:50
Zobacz profil
Post 
Kiedyś uważałam taką formę poznawania się za dziwną, ale teraz myślę, że każdy sposób zapoznania się- jeśli ma na celu związek sakramentalny jest dobra i godna polecenia...

:)


Cz paź 23, 2008 23:08

Dołączył(a): Cz lis 05, 2009 8:04
Posty: 11
Post 
A czy ktoś mógłby się pochwalić, że poznał na tym portalu mężczyznę lub kobietę swojego życia i związał się z nim/nią na stałe?


Pt lis 13, 2009 10:01
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL