Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 10:42



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Dobry spowiednik poszukiwany:) 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt wrz 01, 2006 17:35
Posty: 2
Post Dobry spowiednik poszukiwany:)
Może to nie najlepsze miejsce na zadawanie tego typu pytań. Może to zbyt duża śmiałość by o to pytać, ale od jakiegoś czasu nie daje mi to spokoju. Czy ktoś mógłby mi polecić dobrego spowiednika???Miejsce docelowe: Kraków. Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem odbycia spowiedzi generalnej, ale zupełnie nie wiem do kogo mam się zgłosić. Nie chcę teog robić na ślepo, dlatego byłabym naprawdę wdzięczna:), gdyby ktoś zechciał mi polecić doświadczonego kapłana.


Pt wrz 01, 2006 20:33
Zobacz profil
Post 
Tak z nazwiska to Ci nie podam, ale generalnie polecałabym kościoły zakonne: dominikanie, franciszkanie, kapucyni lub jezuici.


Pt wrz 01, 2006 20:56
Post 
Zgodzę się z Moniką- łatwiej jest w zakonach - chociażby ze względu na więcej czasu i miejsca :) ( rozmównice np. lub zamknięte konfesjonały ).

Jeżeli nadal chcesz, mogę podać Ci kilka miejsc + 2-3 sprawdzone konkretne nazwiska ;) - ale raczej na PW :)

( na marginesie- czasem zdanie się na wybór Jezusa jest najlepszym wyjściem. Żadnego z tych księży nie znałam wcześniej, a mogę śmiało polecić ).


Pn wrz 04, 2006 15:04

Dołączył(a): Pt wrz 01, 2006 17:35
Posty: 2
Post 
Dziękuję za odpowiedź:)oczywiście jestem nadal zainteresowana, więc jak tylko znajdziesz chwilkę, proszę:) prześlij mi te namiary. Naprawdę będę wdzięczna za pomoc. Co do przypadków...to masz rację...sama wiem, że czasami można być bardzo pozytywnie zaskoczonym, i tak wiele razy mi się zdarzyło, ale niekiedy bywa też, że można być zaskoczonym i w drugą stronę...jak to w życiu. Tym razem po prostu chciałabym mieć większą pewność...jeśli wogóle o pewności mozna mówić...to chyba ludzka rzecz mieć obawy...zwłaszcza w tak ważnej kwestii...W każdym razie jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam bardzo serdecznie:)


Pn wrz 04, 2006 16:14
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL