Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 09, 2024 22:18



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8817 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435 ... 588  Następna strona
 Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy 
Autor Wiadomość
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Ja podobne doświadczenie miałam z telefonem stacjonarnym gdy byłam klientem TP SA.
Choć nie należę do osób gadatliwych, mąż też nie wydzwaniał, non stop nie mieściłam się w limicie minut do wykorzystania. I notorycznie miałam głuche telefony.
Kilka razy interweniowałam w Tepsie, bez żadnego efektu. Owszem operator sprawdzał, niby poprawiał, a problem trwał.
Skończyło się jak ręką odjął w momencie zmiany operatora na UPC. Skończyły się głuche telefony, nie wydzwaniam mniejszej puli minut zagwarantowanych w moim abonamencie.
Ktoś zatem w TP SA korzystał z mego numeru.


Cz sie 28, 2014 18:53
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 09, 2010 8:49
Posty: 994
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Różne rzeczy się dzieją, podszycie się pod czyjś numer nie jest niestety niczym nowym.

Jak już tak wchodzimy na temat mojej pracy to dwie rzeczy bym napisał.

1. Przez okrągły rok każdego dnia mam styczność z klientami z całego świata. Ale jeden któremu miałem przyjemność pomagać w ostatnim tygodniu zapadł mi w pamięci. Gdy już Mu pomogłem rozwiązać jego problem, na koniec pozdrowił mnie i życzył mi aby Bóg był ze mną. Ja oczywiście zrobiłem to samo, rozwinęła się krótka rozmowa i właśnie po raz pierwszy człowiek nie wstydził się swojej wiary i otwarcie pisał o Jezusie, że Jego imię ma moc. Była to pierwsza taka sytuacja, a jak mówię, każdego dnia mam okazję rozmawiać i kilkoma osobami. Był to klient z Portugalii, więc wiadomo Fatima ;) A czy My nie wstydzimy się swojej wiary?

2. I druga sprawa, niestety już nie tak fajna. Przyjechał dziś kolega z pracy i ech... guz na wątrobie, wstępnie złośliwy. Teraz ma mieć cały pakiet badań. Masakra jakaś.

_________________
http://www.pompejanka.info


Cz sie 28, 2014 20:45
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 22, 2014 21:47
Posty: 22
Lokalizacja: Rymanów, Podkarpackie
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
jestem z wami na wrzesień intencje o pokój na świecie szczególnie na Ukrainie i Iraku o boża opiekę dla całej rodziny o dary ducha świętego szczególnie dar mądrość dla uczniów którzy rozpoczynają naukę


Cz sie 28, 2014 21:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 07, 2010 15:04
Posty: 800
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Arku jeśli nie jest za późno to jeszcze moje intencje

Za duszę Puszeczki oraz w intencjach które chciał polecić we wrześniu
Za duszę Malwinki oraz za jej najbliższych
O Boże błogosławieństwo w pracy oraz za tych z którymi i wśród których pracuję


Cz sie 28, 2014 21:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 13:25
Posty: 975
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
????????????????????????????????????????????????????

Boże...Mój Boże...........

Wróciłam po długiej nieobecności na forum i.... przeczytałam o Puszeczce.............Nie potrafię napisać nic więcej :(((((((((((((((((((((((


Pt sie 29, 2014 15:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 13:25
Posty: 975
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
I jeszcze jedno zdjęcie...


Załączniki:
and.jpg
and.jpg [ 5.19 KiB | Przeglądane 2883 razy ]
Pt sie 29, 2014 17:56
Zobacz profil
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
agvis napisał(a):
????????????????????????????????????????????????????

Boże...Mój Boże...........

Wróciłam po długiej nieobecności na forum i.... przeczytałam o Puszeczce.............Nie potrafię napisać nic więcej :(((((((((((((((((((((((

Rozumiem Cię, ja też dowiedziałam się późno, a przyjęcie faktu śmierci Puszeczki trwało kilka dni :(
Po raz enty skonstatowałam, jak my wszyscy niepomni przypowieści o bogaczu planującym budowę nowego spichlerza, tworzymy sobie dalekosiężne plany.
Przeczytałam ponownie wpisy Puszeczki i jego opis choroby, która go trapiła,
Zafrasowany pisał, iż lekarze straszą go narastającymi z wiekiem problemami z poruszanie się......człowiek myśli, Pan Bóg kreśli - Bóg zapobiegł kalectwu.


Pt sie 29, 2014 20:07
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
agvis :przytul:


Pt sie 29, 2014 20:48

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
czasami zapodaje tu różne fotki .
http://de.swoopshare.com/file/007288dfe ... 1.jpg.html
ta , szczególnie podobała się Andrzejowi . nasz umiłowany Gietrzwałd .


So sie 30, 2014 9:56
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
o ile ktoś tu zagląda to smacznego niedzielnego obiadku . do 100 lecia Fatimy - 986 dni , 4 godziny , 13 minut i 39 sekund .


N sie 31, 2014 12:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 14, 2012 19:14
Posty: 329
Lokalizacja: Mysłowice, Śląskie
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Jezeli to jeszcze możliwe to proszę o modlitwę w intencji dzieci i młodzieży aby ten rozpoczynający się rok szkolny był dla nich czasem Prawdziwego Wzrastania - również dla nas rodziców. Jeżeli lista intencji już zamknięta dołączam się do Waszych i oczywiście do naszej wspólnej intencji o zbawienie dla Andrzeja aby nadal mógł modlitewnie wspierać naszą grupę teraz już z tamtej strony.


N sie 31, 2014 17:21
Zobacz profil
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Mamy błogosławieństwo Celnika:

Tajemnice różańcowe na wrzesień:
~~ <>< ~~ <>< ~~ <>< ~~

I. TAJEMNICE RADOSNE:

1. Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie - patryk84; monikam1
2. Nawiedzenie świętej Elżbiety - agvis; beti2503
3. Narodzenie Jezusa - Terezjusz; _Lilka
4. Ofiarowanie Jezusa w świątyni - enka71; asm
5. Odnalezienie Jezusa w świątyni - Mariel; poszukujaca81

II. TAJEMNICE ŚWIATŁA:

1. Chrzest Jezusa w Jordanie - ewa7778; płaszcz
2. Objawienie się Jezusa w Kanie Galilejskiej - Krystian; Ola82
3. Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia - Arek; Gulka
4. Przemienienie Pańskie na górze Tabor - Vul; kooool
5. Ustanowienie Eucharystii - Dominik; irena46

III. TAJEMNICE BOLESNE:
1. Modlitwa Jezusa w Ogrójcu - magda68; to Ja : )
2. Biczowanie Jezusa - Rose_jo; macols006
3. Cierniem ukoronowanie Jezusa - sonniger; ojciectom
4. Dźwiganie przez Jezusa krzyża na Kalwarię - Hopcia
5. Ukrzyżowanie i śmierć Jezusa - Maurizio; wojtek1979

IV. TAJEMNICE CHWALEBNE:

1. Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa - Alus; AleksanderK
2. Wniebowstąpienie Chrystusa - Iwona19; equuleuss
3. Zesłanie Ducha Świętego - -Cristeros-
4. Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny - PomocDlaKarinki
5. Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi - Dariusz-555

INTENCJE PAPIESKIE:
Intencja ogólna:
Aby niepełnosprawni umysłowo otaczani byli miłością i pomocą, których potrzebują, by godnie żyć.
Intencja misyjna:
Aby chrześcijanie, natchnieni Słowem Bożym, angażowali się w służbę ubogim i cierpiącym.

INTENCJE FORUMOWE:
Od bramin
1. w intencji paru nowych projektów, które rozpoczynamy we wrześniu w naszych dwóch wspólnotach parafialnych, dotyczą one m.in. liturgii, przygotowania dzieci do I. Komunii i tworzenie grup odpowiedzialnych za poszczególne sektory życia parafialnego,
Od asm
2. Za Puszeczkę...
3. za Anetę i Marka z prośbą o dar poczęcia upragnionego dziecka, o dar macierzyństwa i ojcostwa
4. aby mój Tatuś znalazł pracę w Polsce
5. o natchnienie w zakończeniu sprawy Bogu wiadomej
6. o znalezienie pracy, która pozwoli na wykorzystanie talentów danych mi od Boga
7. z okazji urodzin w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze,
Od beti2503
8. dziękczynna, za wszystkie łaski, jakimi Bóg obdarza mnie i moich bliskich
Od to ja :)
9. za duszę Andrzeja by cieszył się wiecznością z Bogiem
10. o pracę dla mnie
11. o zdrowie dla mojego taty oraz o dar rozsądku dla niego
Od equuleuss
12. w intencji ojca bliskiej dla mnie osoby
12.a. prośba o zdrowie dla pana Janka.
Od patryk84
13. Za spokój duszy Andrzeja.
14. Za moją babcię (ma ataki kamienicy, lekarz mówi żeby robić operację ale babcia już jest w takim wieku, ze z tej operacji już nie wróci. Ataki są bardzo bolesne:( jeden trwała właśnie w tej chwili).
15. W intencji mojej rodziny.
16. W intencji naszych Braci w Iraku.
16.a. W intencji Łukasza
Od magda68
17. - O jedność Kościoła. Za Ojca św. Franciszka, kapłanów, szczególnie modlących się za duszę Andrzeja. Za zakonników i zakonnice oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
18. - O godne sprawowanie sakramentu Eucharystii w całym Kościele.
19. - Za prześladowanych za wiarę, szczególnie chrześcijan. Opamiętanie dla prześladowców i wszczynających wojny.
20. - Nawrócenie i miłosierdzie Boże dla zatwardziałych grzeszników.
21. - Aby wyznawcy innych religii odnaleźli w Chrystusie jedyną Drogę zbawienia.
22. - Za wszystkich uwikłanych w sekty, aby dzięki Miłosierdziu Bożemu i wstawiennictwu Niepokalanej, odnaleźli Chrystusa i Jego Kościół.
23. - O zdrowie i łaski dla moich bliskich, szczególnie dla Łukasza, Zbigniewa, Amelki, Malwiny, Justyny, Elżbiety, Bronisławy, Benedykta, Magdy. O jedność w mojej rodzinie. O pomyślne rozwiązanie spraw mieszkaniowych.
24. - O pełne nawrócenie i przystąpienie do sakramentu pokuty i pojednania oraz Eucharystii dla Benedykta, Jacka, Mariusza, Dariusza, Beaty, Marka, Renata, Ireny, Sławomira, Danila, Armando.
25. - Za moich znajomych i całą rodzinę.
26. - O dalszy wzrost duchowy dla nas wszystkich tworzących Różę, o nowych jej członków.
27. - W pewnej intencji Bogu znanej.
28. - O przyjęcie Andrzeja do niebieskiej chwały. Za Jego rodzinę, podopiecznych, współbraci.
29. - Dziękczynna: za wszystkie tak liczne łaski otrzymane za pośrednictwem naszej Najlepszej Mamy Niebieskiej.
Od Alus
30. - o zdrowie dla dla Magdy, aby wreszcie lekarze zdołali zdiagnozować jej chorobę,
31. - o poczęcie i urodzenie zdrowego dzieciątka dla Beaty,
32. - o zbawienie wieczne dla naszego Andrzeja puszeczki,
33. - w intencjach wiadomych Bogu,
34. - aby papież wyznaczył głęboko wierzącego, mądrego, kochającego bliźnich, ordynariusza dla mojej diecezji.
Od Rose_jo
35. O zbawienie duszy Andrzeja
36. Za zdrowie dla w.Ryśka, c.Grażyny, c.Krysi
37. Za znalezienie pracy oraz siłę duchową dla Mamy Męża
38. O pokój na świecie
39. Za szczęśliwe rozwiązanie oraz zdrowie dla Matki i Dziecka
Od sonniger
40. Za Sabinę o siłę do walki z rakiem, oraz za jej cała rodzinę.
41. O zdrowie dla mamy
42. Za wszystkich nauczycieli i uczniów by mieli siłę i wytrwałość w nadchodzącym nowym roku szkolnym.
Od Maurizio
43. - Za Ivanę, o dar wiary i odnalezienie sensu swojego życia.
44. - Za Alicję, aby porzuciła okultyzm i za jej mamę, aby Pan nawrócił je i aby odnalazły prawdziwą wiarę.
45. - Za Gennarinę, Roberta i Annę, aby Pan ich wspierał.
46. - Za naszego papieża Franciszka, aby poprzez Ducha Świętego był prawdziwym przewodnikiem wiary.
47. - Za Maurizio, aby nie powtarzał więcej błędów przeszłości.
48. - Za wszystkich prześladowanych chrześcijan, w łączności z intencjami Ojca Świętego.
49. - Za wszystkich cierpiących, aby Pan był przy nich blisko i nadawał sens ich cierpieniu.
50. - Za mnie, aby Pan mnie wspierał i ochraniał.
51. - Za duszę naszego brata Puszeczki.
Od _Lilka
52. o pokój duszy naszego Andrzeja, a także dziękczynną za wszystkie otrzymane, szczególnie w ostatnim czasie, Łaski.
Od Arek
53. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o opiekę i Miłosierdzie Boże dla mojej rodziny oraz o dar nieba dla naszego Brata Andrzeja (puszeczki).
Od poszukujaca81
54. o miłość, zgodę i jedność w moim małżeństwie
55. za duszę mojej ukochanej ś.p. babci Marysi i za duszę ś.p. Andrzeja (Puszeczki)
56. o zdrowie dla naszej córci Hani
57. o nawrócenie mojego męża
58. o pomyślny przebieg mojej ciąży,
Od płaszcz
59. *w pewnej intencji;
60. * w pewnej intencji;
61. * w mojej intencji o uzdrowienie ran psychicznych , fizycznych i duchowych;
62. * żebym znalazła pracę na stałe;
63. * w intencji misji;
64. * za Immunitów żeby znalazł się dla nich misjonarz;
65. * żebym napisała i obroniła licencjat;
66. * Z prośbą o pokoju na świecie szczególności w intencji Ukrainy i ziemi świętej
Od ewa7778
67. - o nawrócenie moich najblizszych
68. - o łaskę wytrwania w sakramencie małzeństwa
69. - za dusze w czyscu cierpiące aby Bóg darował im winy i zabrał do siebie
70. - w intencji Bogu wiadomej
Od Ola82
71. -O zdrowie dla Marty, Otylii i Andrzeja
72. -W intencji Aleksandry i Jacka,o łaski i ułożenie wszystkiego zgodnie z wolą Bożą
73. -Za duszę Puszeczki,L udwika i Stefana.
Od wojtek1979
74. o pokój na świecie szczególnie na Ukrainie i Iraku o Boża opiekę dla całej rodziny o dary Ducha świętego szczególnie dar mądrość dla uczniów którzy rozpoczynają naukę
Od terezjusz
75. Za duszę Puszeczki oraz w intencjach które chciał polecić we wrześniu
76. Za duszę Malwinki oraz za jej najbliższych
77. O Boże błogosławieństwo w pracy oraz za tych z którymi i wśród których pracuję.
Od enka71
78. w intencji dzieci i młodzieży aby ten rozpoczynający się rok szkolny był dla nich czasem Prawdziwego Wzrastania - również dla nas rodziców.


N sie 31, 2014 18:17
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 07, 2010 15:04
Posty: 800
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Pieśń duszy

"Uwiodłeś mnie, Panie, a ja pozwoliłam się uwieść" (por. Jr 20, 7).
Ogarnąłeś i opromieniłeś moją duszę, ujarzmiłeś moje serce które od tej chwili należy do Ciebie. Wywiodłeś mnie z Egiptu z domu niewoli i prowadziłeś sercem kochającym i ręką surową. Z powodu Ciebie stałam się pośmiewiskiem dla wielu, ale za nic to miałam bo rozpalona byłam tęsknotą za Tobą. Jak łania jest spragniona wody ze strumienia, tak byłam spragniona Ciebie mój Boże. Byłam spragniona jak ziemia zeschła i łaknąca wody, mdlałam tęskniąc i wypatrując Ciebie. Ale Ty nie pozwoliłeś bym zapomniana zginęła z pragnienia, pochyliłeś się nade mną, napoiłeś obficie. Odtąd wpatrzona wielbić Cię będę przez całe me życie, bo stałeś się dla mnie pomocą i w cieniu Twych skrzydeł mogę wołać radośnie, do Ciebie lgnę całym sercem bo wiem że jesteś i mnie wspierasz.
Gdy tak wzmocniona stanęłam przed Tobą w sercu zapadły mi słowa, kim tak naprawdę jest Ten dla Ciebie, który z miłości dał się ukrzyżować...?

Nie umiem ubrać w słowa tego co pragnie wyśpiewać dusza moja, Rabbuni jesteś dla mnie wszystkim, za wszystko pragnę Ci dziękować...

Za deszcz Łask, którym mnie obsypałeś... za krzyż, którego nie ma bez Miłości...Za ciemność, w której moja wiara może płonąć jasnym światłem... Za samotność, w której wciąż Cię odnajduję... Za drogę, która mnie hartuje... Za ludzi, w których Cię poznaję...


N sie 31, 2014 21:22
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lis 07, 2013 11:19
Posty: 14
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Krajobraz łasi się jak pies -
To wieczór po nielekkim dniu,
Autobus stanął,
Możesz wysiąść, wejść,
Lecz Andrzej już nie mieszka tu....

Czy teraz mu łatwiej żyć,
Czy nie tnie w twarz poranny chłód?

Kochał kruche trawy źdźbło,
Wierzył w dźwięk trącanych strun,
Nic więcej o nim nie powiem, bo...-
bo Andrzej już nie mieszka tu....


Pn wrz 01, 2014 18:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 13:25
Posty: 975
Post Re: Grupa różańcowa - przydział tajemnic oraz zapisy
Jak tam pierwszy września?

U nas pierwszy dzień w przedszkolu i pierwsze łzy... Nie wiem, jak będzie jutro, ale serducho mi ściska. Pierwszy maluch był zachwycony przedszkolem cały rok, bez dnia niechęci, ale z bratem sprawa gorzej wygląda.


Pn wrz 01, 2014 20:23
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 8817 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435 ... 588  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL