Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 13:47



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Nowenna Rozancowa 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 09, 2010 8:49
Posty: 994
Post Re: Nowenna Rozancowa
Ach, co za wspaniała modlitwa! Udało mi się wytrwać i z wiarą ukończyć Nowennę. Po ukończeniu w moim życiu wydarzyło się tyle rzeczy i Matka Boska BARDZO mi pomogła wysłuchując moich modlitw, zmieniając bardzo mocno moją sytuację i dając mi więcej aniżeli prosiłem.
Wszystkim polecam Nowennę Pompejańską, gdy będziemy modlić się w wiarą, nasza Matka w Niebie nas nie opuści. Aha, pamiętajmy jednak, że jeśli będziemy się modlić o coś co dla nas będzie nie dobre to wiadomo, że tego nie dostaniemy, choć czasem wydaje nam się, że to o co prosimy jest dobre to nie zapominajmy, że Maryja widzi i wie więcej. Dlatego jeśli coś nie pójdzie po naszej myśli, nie odwracajmy się od Boga i nie mówmy, że to nie działa, tylko módlmy się jeszcze więcej, tylko w intencji aby Bóg pomógł nam i rozwiązał naszą sprawę według swojej woli a nie naszej. "Nie moja lecz Twoja Wola niech się stanie"

_________________
http://www.pompejanka.info


Pn lip 30, 2012 18:35
Zobacz profil
Post Re: Nowenna Rozancowa
no to gratulacje, ze ukończyłeś ta nowenna.
mnie to na razie zupełnie przerasta.


Śr sie 01, 2012 14:43
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2012 9:05
Posty: 1335
Post Re: Nowenna Rozancowa
mkb napisał(a):
no to gratulacje, ze ukończyłeś ta nowenna.
mnie to na razie zupełnie przerasta.

Jestem pewna, że dasz radę się tą nowenną pomodlić i wytrwasz. Trzymam za ciebie kciuki. Powodzenia. :)

_________________
"Wszystko badajcie! Trzymajcie się tego, co dobre, a unikajcie wszystkiego, co złe" (1 Tes 5, 21-22)


Cz sie 02, 2012 14:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 09, 2010 8:49
Posty: 994
Post Re: Nowenna Rozancowa
Cóż, nowenna wymaga od nas przynajmniej godziny modlitwy dziennie. Dla jednych to dużo, dla innych mało, ale podejrzewam, że dla większości to dość sporo. Dlatego aby wytrwać musi nam na prawdę bardzo zależeć na intencji w jakiej się modlimy. Jeśli jest błaha i słabo nam na niej zależy to raczej nic z tego. Ale jeśli modlimy się o coś na prawdę dla nas ważnego to ta godzina modlitwy dziennie nie jest niczym wielkim.

_________________
http://www.pompejanka.info


Cz sie 02, 2012 15:19
Zobacz profil
Post Re: Nowenna Rozancowa
Przepiękna modlitwa. Dzięki Nowennie Pompejańskiej w moim życiu dokonało się wiele cudów.


N lis 04, 2012 13:30
Post Re: Nowenna Rozancowa
Coraz bardziej popularna staje się modlitwa różańcowa w postaci Nowenny Pompejańskiej. Polega ona na odmawianiu codziennie całego Różańca (tradycyjnie trzech lub czterech części) przez 54 dni. Pierwsza jej część (27 dni) ma charakter błagalny, druga – dziękczynny. Nowenna zdobyła sobie przydomek „modlitwy nie do odparcia”. Ma to oddawać jej wprost niebywałą skuteczność, co potwierdzają liczne świadectwa. Modlitwa ta nie jest łatwa, bo wymaga wielkiej dyscypliny i konsekwencji. Jednak, jak potwierdzają liczne osoby, wciąga – do tego stopnia, że staje się stałą, codzienną i ochoczo wykonywaną czynnością.

Nasze modlitwy na ogół są modlitwami błagalnymi. Zawsze Boga o coś prosimy, dziękować często zapominamy. Podobnie też pojmujemy skuteczność modlitwy – ograniczamy ją do „efektów” uproszenia Boga o coś. Jednak skuteczność modlitwy to dużo więcej niż „pozytywny” wynik naszej prośby. Skuteczność rozumiana jako uproszenie nie jest celem samym w sobie, jest raczej jednym z elementów prawdziwego modlitewnego życia. Modlitwa w swej istocie ma przybliżać ku Bogu i prowadzić do życia w Jego obecności. Wtedy można prosić o wszystko, oby godziwe. Brat syna marnotrawnego byłby dobrym przykładem tej sytuacji. Przebywa w domu swego ojca jako współwłaściciel i dziedzic ojcowskich dóbr – i to właśnie jest istotą i celem. Oczywiście, nie ma żadnego problemu, by czasem urządzić sobie imprezę z przyjaciółmi, rzecz jasna w granicach rozsądku.

Bóg nigdy nie odsyła z niczym, ponieważ będąc Miłością, chce ciągle dawać ludziom to, co dla nich najlepsze. Jeśli czasem jakaś konkretna prośba się nie ziści, to jeszcze nie wynika z tego, że nie zostaliśmy wysłuchani. Może wtedy Bóg daje nam coś o wiele lepszego i korzystniejszego, czego w tym momencie nie rozumiemy? Bóg zawsze daje więcej niż człowiek prosi.

Artur Winiarczyk, Redaktor Naczelny

http://www.miesiecznikegzorcysta.pl/od- ... a-z-niczym


Pt maja 23, 2014 19:41
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL