Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 10:22



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 75  Następna strona
 Medziugorje 
Autor Wiadomość
Post Re: Medziugorje
Dariusz-555 napisał(a):
podoba mi się wypowiedź JP2 - " gdybym nie był Papieżem , pojechałbym spowiadać do Medjugorje " .

A ja gdybym nie był facetem to był bym kobietą. To że Jan Paweł II chciał tam spowiadać to nie świadczy o tym że są tą autentyczne objawienia. Mam wrażenie Dariuszu że wypowiadasz się jedynie w tym temacie aby podbić go trochę w górę. Bo sensowności w tych twoich wywodach nie ma ani trochę.


Pn lip 29, 2013 16:57

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Medziugorje
Twoimi wpisami też jak najbardziej podbijasz temat w górę . mam wrażenie że lepiej ode mnie .


Pn lip 29, 2013 18:10
Zobacz profil
Post Re: Medziugorje
Bo czegoś Dariusz nie rozumiem. Co ma wspólnego ta wypowiedź Papieża z wiarygodnością tych objawień. Nawet nie pofatygowałeś się podać źródło tej wypowiedzi Papieża. Albo Ci się nie chciało szukać albo stęskniłeś się za tą dyskusją i dlatego palnąłeś byle jaka wypowiedź aby tylko była.


Pn lip 29, 2013 19:30

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Medziugorje
co ma wspólnego wypowiedź JP2 z wiarygodnością objawień ? nic .

dzięki Dj-Guru za umacnianie tego wątku .


Pn lip 29, 2013 21:38
Zobacz profil
Post Re: Medziugorje
To po co Dariusz piszesz ten post jeżeli nie ma nic wspólnego z tematem wiarygodności medjugorie ?


Pn lip 29, 2013 22:47

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Medziugorje
wypowiedź JP2 ma powiązanie z Medjugorje jako miejscowością na mapie świata , do której wierni przybywają m in by się spowiadać .
dzięki Tobie , drogi Dj-Guru ponownie ten wątek rośnie w siłę . tak trzymać .
a już pojutrze zaczyna się MLADIFEST w Medjugorje , tysiące pielgrzymów już napływają .


Pn lip 29, 2013 23:04
Zobacz profil
Post Re: Medziugorje
Niech rośnie w siłę. A wiesz dlaczego Dariuszu ? Bo ciekawi mnie co znowu równie absurdalnego wymyślisz. Taka ciekawska cecha charakteru. :)


Wt lip 30, 2013 12:48

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Medziugorje
absurdy wymyślają ci , którzy nie byli w Medjugorje . zaspokojona ciekawość ?


Wt lip 30, 2013 14:39
Zobacz profil
Post Re: Medziugorje
Dariusz-555 napisał(a):
absurdy wymyślają ci , którzy nie byli w Medjugorje . zaspokojona ciekawość ?

Absurdem to są te rzekome widzenia. W tych widzeniach nic nie jest racjonalne. Ja tam wolę potwierdzone objawienia fatimskie. Jakoś tyle krzyku było że już Papież miał ogłosić te medjugorskie mamienia jako autentyk i co ? I nic. Coś słaba ta gospa bo nie umie spowodować zatwierdzenia tych mamień.


Wt lip 30, 2013 16:19
Post Re: Medziugorje
DjGuru napisał(a):
Dariusz-555 napisał(a):
absurdy wymyślają ci , którzy nie byli w Medjugorje . zaspokojona ciekawość ?

Absurdem to są te rzekome widzenia. W tych widzeniach nic nie jest racjonalne. Ja tam wolę potwierdzone objawienia fatimskie. Jakoś tyle krzyku było że już Papież miał ogłosić te medjugorskie mamienia jako autentyk i co ? I nic. Coś słaba ta gospa bo nie umie spowodować zatwierdzenia tych mamień.

Nieładnie manipulować.
Nikt nie głosił, ze papież ma uznać, bo tym samym złamałby zasady tyczące objawień prywatnych - nie ogłaszać autentyczności w trakcie trwania.
Obowiązuje zaś obligatoryjny nakaz w przypadku stwierdzenia fałszywy ogłoszenia tego orzeczenia i zakazać wszelkich pielgrzymek i kultu.
Zakończyła pracę watykańska komisja i orzeczenie przekazała papieżowi.


Wt lip 30, 2013 19:12

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Medziugorje
ktoś tu pisze - "słaba ta gospa" , a tłumy wiernych napływają na "MLADIFEST" . czyli nie taka słaba jak ją malują .


Wt lip 30, 2013 21:27
Zobacz profil
Post Re: Medziugorje
Dariusz-555 napisał(a):
ktoś tu pisze - "słaba ta gospa" , a tłumy wiernych napływają na "MLADIFEST" . czyli nie taka słaba jak ją malują .

Bo ludzie zamiast zająć się naprawianiem świata wokół siebie to szukają jedynie cudów. Większość ludzi szuka jedynie sensacji i szybkiego a co najważniejsze bez wysiłkowego naprawienia swojego życia. A tak się nie da.


Śr lip 31, 2013 15:53

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Medziugorje
bez pomocy Nieba nie da się naprawić świata . jutro rozpoczyna się wielkie święto Mladifest . a gdzie ? oczywiście w Medjugorje .


Śr lip 31, 2013 19:34
Zobacz profil
Post Re: Medziugorje
Dariusz-555 napisał(a):
bez pomocy Nieba nie da się naprawić świata . jutro rozpoczyna się wielkie święto Mladifest . a gdzie ? oczywiście w Medjugorje .

To ma być potwierdzenie autentyczności tych rzekomych objawień ?


Śr lip 31, 2013 23:37

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Medziugorje
od potwierdzenia ( lub nie ) jest Watykan .
póki co Mladifest pełną parą rozpoczęte . bo już 1 sierpnia . Alleluja !
http://www.medjugorje.ws/en/videos/medjugorje-webcams/
a tu jest kamera na żywo


Cz sie 01, 2013 0:12
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 75  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL