Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 10:45



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
 Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr sie 03, 2016 16:46
Posty: 69
Post Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?
Witam

Jakiś czas temu w internecie pojawił się cykl filmów "Odpowiedzi Ojca Pio". Dla niewtajemniczonych - podobno Ojciec Pio przez 50 lat wchodził w ciało pewnej kobiety w Polsce i rozmawiał z ludźmi. Podobno nie była jedyną taką osobą na świecie.

W to jeszcze byłbym w stanie uwierzyć, ale niektóre informacje które przekazał Ojciec Pio przeczy podstawom KK, i innym objawieniom uznanym przez KK.

Między innymi Ojciec Pio powiedział, że piekła nie ma, że po śmierci dostajemy jeszcze kolejną szanse i powracamy na ziemię. Niestety niepokoją mnie te informacje i zapalają czerwoną lampkę.

Oto wywiady, z osobą która rozmawiała z Ojcem Pio przez 20 lat:

https://www.youtube.com/watch?v=gREB_15aPyI

https://www.youtube.com/watch?v=62txSUiB1cU

https://www.youtube.com/watch?v=WGfkOkqC1f0

Bądźcie ostrożni
Pozdrawiam


So sie 26, 2017 9:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?
przystojniak napisał(a):
Między innymi Ojciec Pio powiedział, że piekła nie ma, że po śmierci dostajemy jeszcze kolejną szanse i powracamy na ziemię. Niestety niepokoją mnie te informacje i zapalają czerwoną lampkę.


Reinkarnacja?
W jaki sposób mamy na tą ziemie wracać? jako już dorośli ludzie, czy jak?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


So sie 26, 2017 9:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?
przystojniak napisał(a):

Między innymi Ojciec Pio powiedział, że piekła nie ma, że po śmierci dostajemy jeszcze kolejną szanse i powracamy na ziemię.



Nic takiego nie powiedział. Powiedziała to osoba z Twoich filmików, to wszystko.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


So sie 26, 2017 10:25
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 03, 2016 16:46
Posty: 69
Post Re: Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?
To nie są moje filmiki. Robek - najlepiej je obejrzeć i samemu wyciągnąć wnioski, zamiast mnie pytać. Ta soba uważa, że Ojciec Pio powiedział, że nikt nie został potepiony, nawet szatan, i że po smierci ludzie wybierają sobie gdzie chcą się narodzić na nowo aby naprawić swoje błędy.
Tylko jak mamy naprawiać swoje błędy skoro nie pamiętamy nic ze swojego poprzedniego życia? :D Po drugie - raczej nikt nie wybrałby sobie patologicznej rodziny itd. jeżeli chce zasłużyć na Niebo.

To co jest w tych filmach to pikuś, bardziej od heretycznych treści niepokoi mnie entuzjazm w komentarzach i ich pozytywny odbiór.


So sie 26, 2017 11:56
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?
przystojniak napisał(a):
To nie są moje filmiki. Robek - najlepiej je obejrzeć i samemu wyciągnąć wnioski, zamiast mnie pytać. Ta soba uważa, że Ojciec Pio powiedział, że nikt nie został potepiony, nawet szatan, i że po smierci ludzie wybierają sobie gdzie chcą się narodzić na nowo aby naprawić swoje błędy.
Tylko jak mamy naprawiać swoje błędy skoro nie pamiętamy nic ze swojego poprzedniego życia? :D Po drugie - raczej nikt nie wybrałby sobie patologicznej rodziny itd. jeżeli chce zasłużyć na Niebo.

To co jest w tych filmach to pikuś, bardziej od heretycznych treści niepokoi mnie entuzjazm w komentarzach i ich pozytywny odbiór.


To są jakiejś reinkarnacyjne brednie.
No i niby jak masz naprawiać swoje błędy? to jak kogoś w życiu zabijesz, to w następnym wcieleniu będziesz go ożywiał? :D

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


So sie 26, 2017 12:00
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?
przystojniak napisał(a):

To co jest w tych filmach to pikuś, bardziej od heretycznych treści niepokoi mnie entuzjazm w komentarzach i ich pozytywny odbiór.


Przyzwyczaj się, naiwniaków nie brakuje. Chyba każda jako tako rozpowszechniona bzdura znajdzie grupę zwolenników.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


So sie 26, 2017 12:44
Zobacz profil

Dołączył(a): N gru 25, 2016 21:33
Posty: 18
Post Re: Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?
Tak się zastanawiam dlaczego O. PIO przychodząc do tej kobiety w latach 60' ( miał zdolność bilokacji ), a więc kiedy jeszcze żył ( bo zmarł 1968 roku ) mówił jej prywatnie, że "piekła nie ma i jest reinkarnacja"... a nie mówił tego publicznie ??
Trochę nie trzyma się to kupy.
No chyba, że dowiedział się o tym dopiero po swojej śmierci i wtedy ją nawiedził i jej o tym powiedział ??
Najbardziej zastanawiające jest również to, że tak wielkiego wydarzenia nie nagrywali prywatnie na taśmę magnetofonową.
A najlepsze jest to, że facet mówi o... białym proszku :D , który można nabyć za ciężkie pieniądze o nazwie Ormus http://www.ormus24.pl/index.html i ludzie go kupują i zażywają :o
Jak dla mnie chyba za duży odlot :badgrin:

Cytuj:
Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?

Ja myślę, że to jednak dzieło człowieka.


N sie 27, 2017 23:23
Zobacz profil
Post Re: Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?
niunio napisał(a):
Tak się zastanawiam dlaczego O. PIO przychodząc do tej kobiety w latach 60' ( miał zdolność bilokacji ), a więc kiedy jeszcze żył ( bo zmarł 1968 roku ) mówił jej prywatnie, że "piekła nie ma i jest reinkarnacja"... a nie mówił tego publicznie ??
Trochę nie trzyma się to kupy.
No chyba, że dowiedział się o tym dopiero po swojej śmierci i wtedy ją nawiedził i jej o tym powiedział ??
Najbardziej zastanawiające jest również to, że tak wielkiego wydarzenia nie nagrywali prywatnie na taśmę magnetofonową.
A najlepsze jest to, że facet mówi o... białym proszku :D , który można nabyć za ciężkie pieniądze o nazwie Ormus http://www.ormus24.pl/index.html i ludzie go kupują i zażywają :o
Jak dla mnie chyba za duży odlot :badgrin:

Cytuj:
Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?

Ja myślę, że to jednak dzieło człowieka.

Zamiast łamać sobie głowę czyje to dzieło, wystarczy zerknąć kto produkuje podobne brednie - otóż "Tagen - pierwsza internetowa telewizja" - czyli wystarczy kamerka i można nagrywać wszelkie hokus-pokus.


Pn sie 28, 2017 6:45

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?
Ojciec Pio był generalnie podejrzana postacią, także hierarchia katolicka miała z nim problem i papież Jan XXIII nazywał go oszustem. Już sam fakt, że jego rzekome stygmaty pojawiały się na dłoniach (Rzymianie krzyżowali na nadgarstkach) powinno budzić wątpliwości co do wiarygodności tego człowieka.


Pn sie 28, 2017 23:15
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?
Osiris napisał(a):
Ojciec Pio był generalnie podejrzana postacią, także hierarchia katolicka miała z nim problem i papież Jan XXIII nazywał go oszustem. Już sam fakt, że jego rzekome stygmaty pojawiały się na dłoniach (Rzymianie krzyżowali na nadgarstkach) powinno budzić wątpliwości co do wiarygodności tego człowieka.


Skąd masz informacje, o tym jak rzymianie krzyżowali?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Wt sie 29, 2017 5:50
Zobacz profil
Post Re: Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?
Proponowałbym w pierwsze kolejności rozdzielić dyskusję o o. Pio jako takim oraz o "o. Pio" wymyślonym przez jakąś kobietę z youtube. Bo inaczej rozmowa nie ma sensu.


Wt sie 29, 2017 6:10
Post Re: Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?
Osiris napisał(a):
Ojciec Pio był generalnie podejrzana postacią, także hierarchia katolicka miała z nim problem i papież Jan XXIII nazywał go oszustem. Już sam fakt, że jego rzekome stygmaty pojawiały się na dłoniach (Rzymianie krzyżowali na nadgarstkach) powinno budzić wątpliwości co do wiarygodności tego człowieka.

Konkluzja:
- wszyscy stygmatycy stanowią grupę podejrzanych, bo też wszyscy nosili rany po gwoździach na dłoniach,
- św. Faustyna także oszustka, bo przekaz jaki otrzymała od Jezusa decyzja Watykanu był przez kilka lat zakazany.
Wniosek - cały KK podejrzany, wszak kanonizował tych "oszustów".

A filmiki to klasyczny bełkot, nad którym nie warto się pochylać.


Wt sie 29, 2017 6:32
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?
Alus napisał(a):
Konkluzja:
- wszyscy stygmatycy stanowią grupę podejrzanych, bo też wszyscy nosili rany po gwoździach na dłoniach,
- św. Faustyna także oszustka, bo przekaz jaki otrzymała od Jezusa decyzja Watykanu był przez kilka lat zakazany.
Wniosek - cały KK podejrzany, wszak kanonizował tych "oszustów".

A filmiki to klasyczny bełkot, nad którym nie warto się pochylać.


Już się tak nie rozpędzaj :mrgreen:
Przecież było wielu ludzi którzy mieli stygmaty na nadgarstkach, ja się tym aż tak nie interesuje więc żadnej listy ci tutaj nie podam.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Wt sie 29, 2017 10:40
Zobacz profil
Post Re: Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?
Robek napisał(a):
Alus napisał(a):
Konkluzja:
- wszyscy stygmatycy stanowią grupę podejrzanych, bo też wszyscy nosili rany po gwoździach na dłoniach,
- św. Faustyna także oszustka, bo przekaz jaki otrzymała od Jezusa decyzja Watykanu był przez kilka lat zakazany.
Wniosek - cały KK podejrzany, wszak kanonizował tych "oszustów".

A filmiki to klasyczny bełkot, nad którym nie warto się pochylać.


Już się tak nie rozpędzaj :mrgreen:
Przecież było wielu ludzi którzy mieli stygmaty na nadgarstkach, ja się tym aż tak nie interesuje więc żadnej listy ci tutaj nie podam.

Tak "wielu"...a ilu konkretnie nie podasz, bo nie nie wiesz....nie ma to jak fachowość :D


Wt sie 29, 2017 14:30
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?
Alus napisał(a):
Tak "wielu"...a ilu konkretnie nie podasz, bo nie nie wiesz....nie ma to jak fachowość :D


Wystarczy jeden przykład, choćby ten Całun Turyński.
U tej postaci na całunie, są przebite nadgarstki.
Więc albo całun to oszustwo, albo Ojciec Pio jest oszustem.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Wt sie 29, 2017 15:05
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL