Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 14:34



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 Różnica temperamentów 
Autor Wiadomość
Post Re: Różnica temperamentów
nokia napisał(a):
Z moich obserwacji wynika wynika ze faceci chcą często i w różnych pozycjach, a kobiety najchętniej raz w miesiącu i po ciemku aby wszelkie niedoskonałości ciala byly ukryte.
:rotfl2:
Sorry ale jak masz tak fałszywe założenia, to żadna inna odpowiedź nie ma sensu.
Gdzie ty się uchowałeś, kto ciebie tak skrzywdził?


N gru 18, 2016 16:28

Dołączył(a): Śr mar 14, 2012 0:15
Posty: 473
Post Re: Różnica temperamentów
Zend napisał(a):
nokia napisał(a):
Z moich obserwacji wynika wynika ze faceci chcą często i w różnych pozycjach, a kobiety najchętniej raz w miesiącu i po ciemku aby wszelkie niedoskonałości ciala byly ukryte.
:rotfl2:
Sorry ale jak masz tak fałszywe założenia, to żadna inna odpowiedź nie ma sensu.
Gdzie ty się uchowałeś, kto ciebie tak skrzywdził?

to nie sa falszywe załozenia, takie są kobiety w większosci, Mają zdecydowanie mniejsze potrzeby seksualne. A okresy wstrzemięzliwosci np przy stowoaniu NPR nie są dla nich problemem, jak równiez wstremięźliwośc poporodowa w czesie karmienia, wtedy nPR nie działa i ta wstrzemieżliwość mozę trwać caly okres karmienia czyli nawet do 2 lat. Dla kobiety nie bedzie to problem.

_________________
„Nie to jest miłością co czujesz, a to co postanawiasz.”


N gru 18, 2016 16:33
Zobacz profil
Post Re: Różnica temperamentów
nokia napisał(a):
to nie sa falszywe załozenia, takie są kobiety w większosci, Mają zdecydowanie mniejsze potrzeby seksualne.
Bzdura!
nokia napisał(a):
A okresy wstrzemięzliwosci np przy stowoaniu NPR nie są dla nich problemem,
Bzdura! Dowód masz w tym wątku.
nokia napisał(a):
jak równiez wstremięźliwośc poporodowa
Trudno aby pokaleczona, pozszywana kobieta myślała o seksie.
nokia napisał(a):
w czesie karmienia, wtedy nPR nie działa
Bzdura. Jest wiele stron o NPR. Poczytaj.
nokia napisał(a):
i ta wstrzemieżliwość mozę trwać caly okres karmienia czyli nawet do 2 lat. Dla kobiety nie bedzie to problem.
Bzdura. Jeżeli kobieta, czy mężczyzna unika seksu przez dwa lata, to jest to spory problem, a nie standard.


N gru 18, 2016 16:41

Dołączył(a): Śr mar 14, 2012 0:15
Posty: 473
Post Re: Różnica temperamentów
Jesli znajdziesz kobiete którą to bedzie az skrecać w okresie plodnym to raczej bardzo rzadkie przyapdek, przy wychowywaniu dzieci 2-3 kobieta ostnia rzecza którą mysli jest seks.
I nie mowię o unikaniu seksu z powodu bólu glowy ale o sytacji w której kolejna ciaza np. po 2-3 cesarskich cięciach jest zagrozeniem zycia, a dopóki kobieta karmi NPR jest bardzo trudny.

_________________
„Nie to jest miłością co czujesz, a to co postanawiasz.”


N gru 18, 2016 16:52
Zobacz profil
Post Re: Różnica temperamentów
Wybrałeś(łaś) sobie takie jakie chcesz. I kreujesz świat, którego nie ma.
Jeżeli jacys katolicy maja problemy z seksem, bo ktoś wmowił im farmazony, zaszczepił lęki, to im bardzo współczuję.


N gru 18, 2016 16:59

Dołączył(a): Śr mar 14, 2012 0:15
Posty: 473
Post Re:
renia102 napisał(a):
ikm,właśnie o takich problemach chce porozmawiać.Łatwo jest komuś pisać że są ważniejsze wartości niż popęd seksualny gdy być może nie jest nawet w związku małżeńskim.U Ciebie akurat jest odwrotnie ale może pomoze mi to lepiej zrozumieć sytuację.Właściwie to ja wszystko doskonale rozumiem,tylko dla mnie wystarcza 2-3 razy na miesiąc a dla męża tydzień to problem.Jest najwspanialszym ojcem(co ma dla mnie ogromne znaczenie)i mężem.Ma poprostu większe potrzeby.Na dodatek mówi że ciągle go pociągam ,to chyba dobrze nie?Ale gdy widzi że się zmuszam,staje się stroszke oschły i ja wtedy cierpie w duszy bo chcę dla niego jaknajlepiej.Do tego mam strasznie nieregularne cykle co bardzo utrudnia sprawę,bo mąż musiałby czekać na mnie ok 3tyg.To dla niego duzo.Mimo to postanowiłam że będe się starać oczyscić nasze pożycie.
Jumik-ja to znalazłam właśnie tu na forum,wpisz AKT MAŁŻEŃSKI Szanasa Spotkania

tutaj jedna z uzytkowniczek pisze że dla neij 2-3 razy w meisiacy jest ok a dla meża tydzien to problem. To tlyko potwierdza moja teze

_________________
„Nie to jest miłością co czujesz, a to co postanawiasz.”


N gru 18, 2016 17:11
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr mar 14, 2012 0:15
Posty: 473
Post Re: Różnica temperamentów
Zend napisał(a):
Wybrałeś(łaś) sobie takie jakie chcesz. I kreujesz świat, którego nie ma.
Jeżeli jacys katolicy maja problemy z seksem, bo ktoś wmowił im farmazony, zaszczepił lęki, to im bardzo współczuję.

świat którego nie ma? sakd niby pelno postow na róznych forach zona nei che seksu itd, to nie sa zaszczepione leki aleraczej roznicy w tym ze kobieta i mezczyzna sa innni

_________________
„Nie to jest miłością co czujesz, a to co postanawiasz.”


N gru 18, 2016 17:12
Zobacz profil
Post Re: Re:
nokia napisał(a):
tutaj jedna z uzytkowniczek pisze że dla neij 2-3 razy w meisiacy jest ok a dla meża tydzien to problem. To tlyko potwierdza moja teze
A w tym temacie kobieta narzeka na zbyt mało seksu. Znajdziesz tez tematy, gdzie kobiety narzekają na zbyt mało aktywnych mężów...
Wymysliłes sobie dziwny świat.

Przeczytaj wywiad z Lwem-Starowiczem.
Brak chęci na seks u kobiet to najczęstsze zaburzenie spowodowane stresem, przepracowanie, zmianami hormonalnymi, a nie norma wynikająca z płci.


N gru 18, 2016 18:24

Dołączył(a): Śr mar 14, 2012 0:15
Posty: 473
Post Re: Re:
Zend napisał(a):
nokia napisał(a):
tutaj jedna z uzytkowniczek pisze że dla neij 2-3 razy w meisiacy jest ok a dla meża tydzien to problem. To tlyko potwierdza moja teze
A w tym temacie kobieta narzeka na zbyt mało seksu. Znajdziesz tez tematy, gdzie kobiety narzekają na zbyt mało aktywnych mężów...
Wymysliłes sobie dziwny świat.

Przeczytaj wywiad z Lwem-Starowiczem.
Brak chęci na seks u kobiet to najczęstsze zaburzenie spowodowane stresem, przepracowanie, zmianami hormonalnymi, a nie norma wynikająca z płci.


Norma moze nie, ale zmiany hormonalne dotyczą kobiet, wieć to jest czynnik wynikajacy właśnie z płci. Bo u mężczyzn takowe nie zachodza jak u kobiet.

_________________
„Nie to jest miłością co czujesz, a to co postanawiasz.”


N gru 18, 2016 19:27
Zobacz profil
Post Re: Re:
nokia napisał(a):
Norma moze nie, ale zmiany hormonalne dotyczą kobiet, wieć to jest czynnik wynikajacy właśnie z płci. Bo u mężczyzn takowe nie zachodza jak u kobiet.
Tylko, że to w żaden sposób nie usprawiedliwia twojej tezy, ze mezczyźni często, a kobiety najlepiej wcale. Tu mowa o zaburzeniu, nie o normie.
Przeczytałeś (łaś?) artykuł? To lekka lektura.


N gru 18, 2016 23:49
Post Re: Różnica temperamentów
Tak jeszcze na dokładkę. Własnie dosłownie wpadłem na to na WP:
Matka Polska seksualna


Pn gru 19, 2016 0:02

Dołączył(a): Śr mar 14, 2012 0:15
Posty: 473
Post Re: Różnica temperamentów
Zend napisał(a):
Tak jeszcze na dokładkę. Własnie dosłownie wpadłem na to na WP:
Matka Polska seksualna

nie interesują mnie wywody niekatolickich zrodeł.

_________________
„Nie to jest miłością co czujesz, a to co postanawiasz.”


Pn gru 19, 2016 21:44
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: Różnica temperamentów
Nokia.

Po pierwsze, zaczekaj do momentu gdy poznasz swoje własne potrzeby i potrzeby swojego przyszłego męża. Naprawdę, bywa różnie. Na razie to czysta teoria.

Po drugie, w małżeństwie dozwolone jest wszystko, o ile szanuje godność obu stron i nie wyklucza poczęcia. Innymi słowy: to, o co pytasz, zależy od wspólnej woli małżonków. Trzeba o tym porozmawiać i znaleźć rozwiązanie. Z poszanowaniem pragnień obu stron, ale tak by żadna ze stron nie czuła się przymuszona.

Tyle nauka Kościoła. Reszta zależy od was.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Pt gru 23, 2016 10:24
Zobacz profil
Post Re: Różnica temperamentów
nokia napisał(a):
nie interesują mnie wywody niekatolickich zrodeł.
Matematykę też odrzucasz pewnie jeszcze u podstaw. Zero jest hinduskie, liczby ujemne są chińskie, liczby wymierne z Egiptu, niewymierne hinduskie, a cyfry arabskie. Nie ma nic katolickiego, a nawet żydowskiego :)

W jakim periodyku katolickim musza byc opublikowane jakiekolwiek badania abys je uznała?


Pt gru 23, 2016 12:42
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Różnica temperamentów
Nokia to mężczyzna. Nawet w tym wątku treść to dość jasno sugeruje, jak na moje oko. :)

A w temacie, zwykle kobiety z czasem zyskują większą ochotę na seks. Jednym z najważniejszych powodów to ich większa świadomość swoich potrzeb, gustów i wiedzy, w jaki sposób sprawić im przyjemność. Staraj się być uważny i uczyć wszystkiego nawzajem. Można też poczytać o tym choćby w sieci. Wiele już napisano.

Gdybyś faktycznie trafił na kobietę tak nieśmiałą w kwestii seksu, jak piszesz (co wcale nie jest wysoce prawdopodobne), to jej nie ponaglaj, tylko bez pośpiechu postaraj się wesprzeć ją w zyskiwaniu pewności siebie. Tak, jak w innych sferach życia. Dowiedz się, w jakich okolicznościach czuje się lepiej itd.

Ale może być różnie i niekoniecznie tak, jak myślisz. To przecież kwestie indywidualne.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pt gru 23, 2016 13:35
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL