Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 23, 2024 11:09



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Miłość oblubieńcza, przykład. 
Autor Wiadomość
Post Miłość oblubieńcza, przykład.
Dla tych, którzy nie rozumieją jak działa miłość oblubieńcza. Przykład miłości oblubieńczej kobiety do mężczyzny bez odwzajemnienia. Więzy Boże są nierozerwalne!
http://www.kobieta.pl/gwiazdy/emocje/zo ... a-zagadka/


Wt lut 07, 2012 13:23
Post Re: Miłość oblubieńcza, przykład.
Ja z kolei Ciebie nie rozumiem - co to za przykład? Pan Kruk dla Pani Dmoch zostawił swoją pierwszą żonę i córkę, nie buduje się szczęścia na cudzym nieszczęściu, bo potem można marnie skończyć jak Pani Dmoch na przykład, potem Pan Kruk zostawił Panią Dmoch dla kolejnej trzeciej żony. Co czynimy innym wraca do nas - w taki czy inny sposób.


Wt lut 07, 2012 16:50

Dołączył(a): So lis 03, 2007 12:24
Posty: 20
Post Re: Miłość oblubieńcza, przykład.
W młodości ma się takie czyste, duchowe pragnienia, np. związane z pokochaniem tego jedynego (jedynej) w sposób na prawdę doskonały, wyjątkowy i jedyny. Jednak niewielu chyba udaje się to marzenie zrealizować. W rezultacie pozostają, jak to nazywa Maluczki, spółki egzystencjalno-seksualne.


Wt lut 07, 2012 20:26
Zobacz profil
Post Re: Miłość oblubieńcza, przykład.
Dzięki jenis za zrozumienie!
ikm!
Przecież piszę o Elżbiecie nie o Kruku!
Ten przypadek jest też przykładem wykorzystywania młodych dziewczyn przez zepsutych mężczyzn. Gdyby te dziewczyny wiedziały, czym grozi zadawanie się z takimi, to uchroniłyby swój skarb. Ale nikt im tego nie mówi,nawet Kościół, a maluczkiego kto tam słucha.


Śr lut 08, 2012 9:48
Post Re: Miłość oblubieńcza, przykład.
acha, czyli jeżeli jedno jest takim Krukiem a drugie taką Elżbietą to miłość oblubieńcza jest dalej możliwa?


Śr lut 08, 2012 10:28
Post Re: Miłość oblubieńcza, przykład.
Niektórym trudno czytać ze zrozumieniem!
Miłość oblubieńcza powoduje trwałe połączenie tylko wtedy, gdy jest obopólna. Jeżeli z jednej strony jest ofiarowana, a z drugiej strony jej nie ma, to skutkiem jest to, co teraz przeżywa pani Elżbieta. Takich ludzi obecnie jest więcej, niż tych, którzy obdarzyli swoją miłością, która została odwzajemniona.
Zdaję sobie sprawę z tego, że zrozumienie tego co piszę, jest trudne, albo wręcz niemożliwe, dla ludzi niezdolnych do miłości oblubieńczej. Najlepiej zrozumieją to ci, którzy zmarnowali swoją miłość oblubieńczą.
Margaret_ka!
Jest dla Ciebie robota! Poniżej jest temat:"nowy dom, albo koniec z życiem". Ty jesteś ekspertem od spraw wychowania. Doradź temu młodemu człowiekowi.
Moim zdaniem jest (oczywiście tego nie wiem, ale tak przeczuwam) ofiarą procesu wychowawczego zgodnego z Twoim przekonaniem.


Śr lut 08, 2012 10:51
Post Re: Miłość oblubieńcza, przykład.
a jakie jest moje przekonanie nt. procesu wychowawczego?


Śr lut 08, 2012 11:30
Post Re: Miłość oblubieńcza, przykład.
Cytuj:
a jakie jest moje przekonanie nt. procesu wychowawczego?
Już zapomniałaś? Przecież że to rodzice wychowują!


Śr lut 08, 2012 13:03
Post Re: Miłość oblubieńcza, przykład.
ekhem... napisałam, że wychowują rodzice, rodzina, instytucje religijne oraz szkoła.

A Ty rozumiem stwierdziłes, że przez to, że tego chłopca wychowywali rodzice to on chce uciec z domu...?
Taki był chyba Twój tok myślenia...


Śr lut 08, 2012 16:01
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 03, 2012 14:37
Posty: 574
Lokalizacja: racjonalista@op.pl
Post Re: Miłość oblubieńcza, przykład.
Maluczki napisał(a):
..

Margaret_ka napisał(a):
...

Przyjacielu drogi.
Objawiasz nam w kolejnych postach coraz większy ekshibicjonizm. Wiemy już, że traktujesz:
@Margaret_kę z wyższością, nazywając ja częstokroć "margarytką" :cfaniak: (o stosunku do mamoniarzy - truizmem byłoby wspomnieć :-) ).
Merytoryczne uwagi moderatorów; WIST-a, Szumiego - nie robią na Tobie najmniejszego wrażenia :D .
Masz żonę słynącą z tego, że wzwodzi męskość @jajków i (potencjalnie?) innych ateuszy;
Cytuj:
Katecheza w szkole//Wątek: Szóstka z rekolekcji//Maluczki//Tytuł: Re: Szóstka z rekolekcji Napisane: 03 lut 2012 08:36
Moja żona nosi [b]paralizator. Nie radzę się do niej zbliżać. Bo możesz leżeć ze sterczącym fiutem.
[/b]
Masz dorosłe dzieci, co upoważnia Cię do wyśmiewania - choćby dwudziestolatki @Ma-rgaretki.

Jednakże, przy tym kliniczno-patologicznym obnażaniu Swego jestestwa, dopowiedz tylko - czy masz również wnuczęta? O nich - wbrew oblubieńczej idee fix nigdzie nie wspominasz, choć sugerujesz bliski koniec swej ziemskiej egzystencji.
A swoją droga; nie pomyślałeś - Maluczki - aby tak połączyć "cierpienia młodego" impotentnego Werthera/vel Goethego z jedynie "słusznymi" skojarzeniami Sigmunta Froyda?
Toż - potencjalnie, bracie miły - Ty mógłby dostać trzech Noblów, w jednem rokie! Tako za abstrakcyjną poezyę, jako statystkie (zliczania matków katolickiech) tudziesz i w wątkie człecze prawa!

Ps.
@Margaret-ko. Gdybyś nadal miała wątpliwości, dlaczego w kilku wątkach zwracam się do Ciebie: Otóż - udzielasz się aktywnie
- nie godzisz sie na absolutne wyłączenie mózgu =
= rokujesz nadzieję na wyzwolenie.
Pozdrawiam.
(A może - mając TYLKO i aż(?) synów i wnuków brak mi kziężniczek?)

_________________
1. Religijność to postawa, w której BOHATERSKO pokonuje się trudności nieznane osobom bezwyznaniowym
- trawestacja ze Stefana Kisielewskiego
2. Gdzie mod nie może - admina pośle? - Obrazek


Śr lut 08, 2012 17:46
Zobacz profil
Post Re: Miłość oblubieńcza, przykład.
Margaret_ka napisał(a):
ekhem... napisałam, że wychowują rodzice, rodzina, instytucje religijne oraz szkoła.

A Ty rozumiem stwierdziłes, że przez to, że tego chłopca wychowywali rodzice to on chce uciec z domu...?
Taki był chyba Twój tok myślenia...
Oczywiście! Bo wychowuje osoba którą się nienawidzi, nie?
Otto_Katz!
MWzWM?


Śr lut 08, 2012 19:13
Post Re: Miłość oblubieńcza, przykład.
O Matko! A to niby dlaczego dzieci mają nienawidzić rodziców, rodziny i wiary? ( że szkolę, to jeszcze zrozumiem, chociaż tutaj właściwe jest pojęcie niechęci a nie nienawiści)


Śr lut 08, 2012 19:18
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 03, 2012 14:37
Posty: 574
Lokalizacja: racjonalista@op.pl
Post Re: Miłość oblubieńcza, przykład.
Maluczki napisał(a):
Otto_Katz!
MWzWM?

Mógłbyś @Maluczki wyjaśnić co oznacza skrótowiec MWzWM - bo ja chyba jestem starej starej daty, ale nawet wnuki nie mogą Twojego w prawdzie objawionego kodu rozszyfrować!

_________________
1. Religijność to postawa, w której BOHATERSKO pokonuje się trudności nieznane osobom bezwyznaniowym
- trawestacja ze Stefana Kisielewskiego
2. Gdzie mod nie może - admina pośle? - Obrazek


Śr lut 08, 2012 19:33
Zobacz profil
Post Re: Miłość oblubieńcza, przykład.
To chyba komplement.
Młody Wykształcony z Wielkiego Miasta.


Śr lut 08, 2012 19:40
Post Re: Miłość oblubieńcza, przykład.
Jeżeli masz wnuki, to znaczy że psułeś młodzież.


Śr lut 08, 2012 19:58
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL