Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 18:03



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Skutki rozwiązłości seksualnej, czyli nieczystości. 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Skutki rozwiązłości seksualnej, czyli nieczystości.
Maluczki napisał(a):
Nie! Dla wierzących w Boga celem życia jest zbawienie. Natomiast wierzący w inne bóstwa (każda religia ma bóstwo), mają inne cele życia.
Niewierzący, czyli niewyznający żadnego światopoglądu określającego cel życia, co oczywiste, tego celu w życia nie mają, więc upijają się, odurzają się, są samobójcami.

Dla mnie termin niewierzący odnosi się npo do atesitów, którzy nie wierzą w Boga, lub jak niektózy mówią, wierzą w to że Boga nie ma. Więc jeśli są ludzie, prawie takie rośliny, które zdania nie mają, nic sobą nie prezentują, nie mają żadnych opinii, ani nie przyjmują żadnego światopoglądu to truzimem jest powiedzieć że oni nie mają celu. Po prostu - nie mają go, bo go nie mają. A ja pytam się o ateistów, ktorzy nie wierzą w Boga - oni też celu nie mają?
?

_________________
Pozdrawiam
WIST


Pn lip 23, 2012 16:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 14, 2012 17:36
Posty: 90
Post Re: Skutki rozwiązłości seksualnej, czyli nieczystości.
Maluczki napisał(a):
żal mi ludzi, którzy niczego nie rozumieją. Tacy ludzie to po prostu lemingi, czyli zwyczajni głupcy.

Rzekł mędrzec :lol:

_________________
Dla ludu religia jest prawdą, dla mędrców fałszem, a dla władców jest po prostu użyteczna - Seneka Młodszy


Pn lip 23, 2012 16:57
Zobacz profil
Post Re: Skutki rozwiązłości seksualnej, czyli nieczystości.
WIST napisał(a):
[img]
Maluczki napisał(a):
Nie!%20Dla%20wierzących%20w%20Boga%20celem%20życia%20jest%20zbawienie.%20Natomiast%20wierzący%20w%20inne%20bóstwa%20(każda%20religia%20ma%20bóstwo),%20mają%20inne[/img] cele życia.
Niewierzący, czyli niewyznający żadnego światopoglądu określającego cel życia, co oczywiste, tego celu w życia nie mają, więc upijają się, odurzają się, są samobójcami.

Dla mnie termin niewierzący odnosi się npo do atesitów, którzy nie wierzą w Boga, lub jak niektózy mówią, wierzą w to że Boga nie ma. Więc jeśli są ludzie, prawie takie rośliny, które zdania nie mają, nic sobą nie prezentują, nie mają żadnych opinii, ani nie przyjmują żadnego światopoglądu to truzimem jest powiedzieć że oni nie mają celu. Po prostu - nie mają go, bo go nie mają. A ja pytam się o ateistów, ktorzy nie wierzą w Boga - oni też celu nie mają?
?

"Ateiści nie wierzą w Boga, ale wierzą w mamonę, która jest dla nich bóstwem!
Bóstwo jest to wyznawane najwyższe źródło władzy i mocy.
Mowa "tak-tak, nie-nie" jest możliwa jedynie przy użyciu języka, którego słowa mają ścisłe odniesienie do rzeczywistości.


Pn lip 23, 2012 19:27
Post Re: Skutki rozwiązłości seksualnej, czyli nieczystości.
mkb napisał(a):
dla mnie każde małżeństwo zatwierdzone przez Kościół, jest związkiem dwojga ludzi
w oparciu o miłość (oblubiencza) chyba ze jest jakie oszustwo, kłamstwo w czasie składania przysięgi.
do małżonków potem należy dbanie o ta miłość.
nawet miłość oblubieńcza może zostać zniszczona przez samych małżonków lub złych ludzi.
grzech jest grzechem i gdy się pojawia niszczy życie, niszczy miłość.
sam sakrament małżeństwa od niego nie chroni, musi być wysiłek człowieka
i nieostająca współpraca z Bogiem.

Życzę Ci jak najlepiej. Obyś była szczęśliwa, razem z całą swoją rodziną.
Jak najlepiej życzę też wszystkim ludziom młodym, którzy są bezpardonowo obdzierani z możliwości bycia
szczęśliwymi, aby to się skończyło i aby mogli zakładać szczęśliwe rodziny i być szczęśliwymi na
chwałę Boga Wszechmogącego. Amen.


Pn lip 23, 2012 19:41
Post Re: Skutki rozwiązłości seksualnej, czyli nieczystości.
Maluczki, odnoszę wrażenie, ze masz tendencje do zawężania mocy Boga.
to jeśli chodzi o miłość i małżeństwo.

natomiast co do ateistów, to chyba trochę przesadzasz, pisząc, ze im chodzi o kasę.
może niektórym chodzi, ale kasa to chyba nie do końca "Bóstwo ateizmu" coś ci się miesza wszystko..


Wt lip 24, 2012 1:03
Post Re: Skutki rozwiązłości seksualnej, czyli nieczystości.
mkb napisał(a):
Maluczki, odnoszę wrażenie, ze masz tendencje do zawężania mocy Boga.
to jeśli chodzi o miłość i małżeństwo.

natomiast co do ateistów, to chyba trochę przesadzasz, pisząc, ze im chodzi o kasę.
może niektórym chodzi, ale kasa to chyba nie do końca "Bóstwo ateizmu" coś ci się miesza wszystko..


Nie podejmuj pochopnych wniosków. Spokojnie wszystko rozaż, zanim podejmiesz decyzję, co do sojego stosunku do tego co napisałem.


Wt lip 24, 2012 13:32

Dołączył(a): Cz gru 07, 2006 8:54
Posty: 3956
Post Re: Skutki rozwiązłości seksualnej, czyli nieczystości.
Jak ja kocham takich ludzi jak Maluczki - wiedzą wszystko lepiej od innych, tylko oni (i ich wierzenia) mają rację, reszta to lemingi i materialiści.

Bez urazy, ale naucz się człowieku, że Twoje poglądy i spojrzenia na świat nie są jedynymi, słusznymi i prawdziwymi. Nie jest tak, że jak powiesz, że każda inna para, która żyje bez Boga katolickiego jest zła i straszna to znaczy, że tak jest naprawdę i oni na pewno nie są szczęsliwi, a jedyne co robią to przyczyniają się do degeneracji społeczeństwa.

Można żyć szczęśliwie z Bogiem katolickim, można żyć szczęśliwie z Bogiem indyjskim czy jakimkolwiek innym, można żyć szczęśliwie bez żadnego Boga. Można wtedy kochać, szanować, miłować i robić te wszystkie pozytywne rzeczy, którymi się społeczeństwo cechuje.

Można też być s*&^^*ynem i chlać wódę za wypłatę żony, bić nastoletnią córkę i całe dnie spędzać pod monopolem jednocześnie co niedzielę ganiając do kościoła.

Nie mierz wszystkich swoją miarą i zdejmij klapki z oczu bo masz je bardzo mocno zaciśnięte.

_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln


Cz lip 26, 2012 11:38
Zobacz profil
Post Re: Skutki rozwiązłości seksualnej, czyli nieczystości.
nie można być w pełni szczęśliwym eliminując ze swojego życia Boga.


Cz lip 26, 2012 12:03

Dołączył(a): Cz gru 07, 2006 8:54
Posty: 3956
Post Re: Skutki rozwiązłości seksualnej, czyli nieczystości.
Nie można być w pełni szczęśliwym wierząc w jakiegoś Boga.

_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln


Cz lip 26, 2012 12:10
Zobacz profil
Post Re: Skutki rozwiązłości seksualnej, czyli nieczystości.
a co wiesz o jednym i drugim stanie, ze tak piszesz?


Cz lip 26, 2012 12:14

Dołączył(a): Cz gru 07, 2006 8:54
Posty: 3956
Post Re: Skutki rozwiązłości seksualnej, czyli nieczystości.
Zabawne, identyczne pytanie mógłbym zadać Tobie.

_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln


Cz lip 26, 2012 12:17
Zobacz profil
Post Re: Skutki rozwiązłości seksualnej, czyli nieczystości.
no i masz odpowiedz: ja żyłam po obu stronach barykady, dlatego mogę porównywać.


Cz lip 26, 2012 12:24

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Skutki rozwiązłości seksualnej, czyli nieczystości.
Możesz, i cóż? Czy z tego, że akurat Ty byłaś nieszczęśliwa wynika, że ktoś inny nie może być szczęśliwy?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Cz lip 26, 2012 12:28
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 07, 2006 8:54
Posty: 3956
Post Re: Skutki rozwiązłości seksualnej, czyli nieczystości.
mkb napisał(a):
no i masz odpowiedz: ja żyłam po obu stronach barykady, dlatego mogę porównywać.


I nie wpadłaś na to, że ja mogłem być w podobnej sytuacji?

_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln


Cz lip 26, 2012 12:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2012 9:05
Posty: 1335
Post Re: Skutki rozwiązłości seksualnej, czyli nieczystości.
Mroczny Pasażer napisał(a):
Nie można być w pełni szczęśliwym wierząc w jakiegoś Boga.


Moim zdaniem pełnia szczęścia pochodzi tylko od Boga.

_________________
"Wszystko badajcie! Trzymajcie się tego, co dobre, a unikajcie wszystkiego, co złe" (1 Tes 5, 21-22)


Cz lip 26, 2012 12:58
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL