Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 16:18



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Seks 
Autor Wiadomość
Post Re: Seks
mareta napisał(a):
ale jeżeli z ich strony padnie hasło- będziemy mieszkać, bo nie mamy na ślub i wesele....
No tak, bo slub kosztuje krooocie, a wesele na 200 osób :twisted:




opłata skarbowa za sporządzenie aktu małżeństwa – 84 zł

ewentualna opłata za decyzję przyspieszenia miesięcznego terminu oczekiwania na zawarcie małżeństwa – 39 zł

ksiądz podobno co łaska


So cze 06, 2015 21:42
Post Re: Seks
Ale czas przygotowania do sakramentu malzenstwa to chyba miesiace.
Jezeli nie zaczna, to tak szybko nie bedzie...


N cze 07, 2015 7:56

Dołączył(a): Śr mar 14, 2012 0:15
Posty: 473
Post Re: Seks
Pozwól jej samej decydować, jak się dziewczyna sparzy to wtedy pomyśli że rodzice mieli racje, jasne że żal patrzeć ale za życie dziecka nie przeżyjesz, to odrębna istota i poza wyrażniem swojego zdania niewiele mozesz uczynić

_________________
„Nie to jest miłością co czujesz, a to co postanawiasz.”


So cze 20, 2015 16:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: Seks
Mareta, ale oni są dorośli. Tak mi się wydaje. Zgadzać lub nie, to mogłaś się do 18-tki, w najlepszym wypadku do matury. Teraz możesz co najwyżej powiedzieć, że Tobie się to nie podoba. No, chyba że ty masz ten wyjazd finansować, wtedy możesz odmówić zgody. Na finansowanie, nie na wyjazd.

Twoja córka jest dorosłą kobietą. Nie wychowasz jej zakazami. To nie ten etap.

I jeszcze jedno. Ślub zawarty pod presją (jakąkolwiek) będzie nieważny od samego początku. Zdajesz sobie z tego sprawę, mam nadzieję?

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Cz lip 02, 2015 9:39
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr mar 14, 2012 0:15
Posty: 473
Post Re: Seks
Edyta44 napisał(a):
Czy dobra rodzina chrześcijańska uprawia seks codziennie (jeśli oczywiście myślą o dziecku i są zdrowi). Jestem dziewicą i do ślubu chcę wytrwać ale chłopak się pyta czy po ślubie będę z nim uprawiać seks codziennie bo on by tak chciał. Chce dopasować się temperamentem. A ja nie wiem jaki mam temperament. Jeśli mu powiem, że nie codziennie to chyba będzie koniec. Większość facetów chyba chciałoby codziennie. A jak jest w Waszych małżeństwach?


Mi raczej cieżko wyobrazić sobie sytacje w której żona każe mężowi czekać niewidomo ile bo jej się niechce.

_________________
„Nie to jest miłością co czujesz, a to co postanawiasz.”


N sie 30, 2015 15:35
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 20, 2011 22:23
Posty: 12
Post Re: Seks
Edyta44 napisał(a):
Jestem dziewicą i do ślubu chcę wytrwać ale chłopak się pyta czy po ślubie będę z nim uprawiać seks codziennie bo on by tak chciał. Chce dopasować się temperamentem. A ja nie wiem jaki mam temperament.


Nie poznasz swojego temperamentu, póki nie zaczniesz z kimś współżyć.

Cytuj:
Jeśli mu powiem, że nie codziennie to chyba będzie koniec. Większość facetów chyba chciałoby codziennie.


Jeśli ktoś chce się z Tobą rozstać, bo nie zawsze będziesz miała ochotę na seks to znaczy, że nie warto się wiązać. A mężczyźni, tak jak kobiety, są różni i różne są ich potrzeby.


Śr wrz 23, 2015 0:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 06, 2015 10:22
Posty: 630
Post Re: Seks
Edyta44 napisał(a):
Jestem dziewicą i do ślubu chcę wytrwać ale chłopak się pyta czy po ślubie będę z nim uprawiać seks codziennie bo on by tak chciał. Chce dopasować się temperamentem. A ja nie wiem jaki mam temperament.



Nie przejmuj się takimi głupotami, starajcie się żyć w Duchu Świętym to Pan będzie wam błogosławił i facet nie będzie ci mówił o tym, że tyle i tyle chce współżyć. jak będzie czas dla Boga, to będzie i czas na modlitwę i nie będzie myśleć tyle o współżyciu.

_________________
Warto zerknąć: Egzorcyzmy | Mamre | Różaniec | Modlitwy i życiorysy świętych | Życie wieczne


Pt wrz 25, 2015 18:32
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 31, 2011 16:27
Posty: 331
Post Re: Seks
Ludwinia napisał(a):
Edyta44 napisał(a):
Jestem dziewicą i do ślubu chcę wytrwać ale chłopak się pyta czy po ślubie będę z nim uprawiać seks codziennie bo on by tak chciał. Chce dopasować się temperamentem. A ja nie wiem jaki mam temperament.


Nie poznasz swojego temperamentu, póki nie zaczniesz z kimś współżyć.


Jak zaczniesz, też nie poznasz. Te sprawy są zmienne, szczególnie u kobiet. Kobieta moze zaraz po ślubie, albo przed nim, mieć ochotę na seks codziennie, potem raz na dwa tygodnie, po paru miesiacach w ogóle ani razu, a potem za rok po trzy razy dziennie. Może to skrajny przykład, ale realny.

Cytuj:
Jeśli mu powiem, że nie codziennie to chyba będzie koniec. Większość facetów chyba chciałoby codziennie.


Tak sie wydaje kazdemu, kto tego seksu nie ma, tak jak glodnemu wydaje się, że zjadłby tonę żarcia, a tak naprawdę wystarczy mu pełna miska. Słowo honoru, codzienny seks się nudzi. Chyba, ze komus codzi o codzienbe udowadnianie swej niepewnej męskości, a nie przyjemność z seksu sameho w sobie.


Pn wrz 28, 2015 9:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Seks
ogon__ napisał(a):
Tak sie wydaje kazdemu, kto tego seksu nie ma


Zwłaszcza jak jednocześnie ma za dużo wolnego czasu i niewiele życiowych stresów.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pn wrz 28, 2015 10:27
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL