Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr kwi 24, 2024 8:48



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Seks 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt paź 19, 2012 15:56
Posty: 3
Post Seks
Czy dobra rodzina chrześcijańska uprawia seks codziennie (jeśli oczywiście myślą o dziecku i są zdrowi). Jestem dziewicą i do ślubu chcę wytrwać ale chłopak się pyta czy po ślubie będę z nim uprawiać seks codziennie bo on by tak chciał. Chce dopasować się temperamentem. A ja nie wiem jaki mam temperament. Jeśli mu powiem, że nie codziennie to chyba będzie koniec. Większość facetów chyba chciałoby codziennie. A jak jest w Waszych małżeństwach?


Pt paź 19, 2012 16:04
Zobacz profil
Post Re: seks
Edyta44 napisał(a):
Czy dobra rodzina chrześcijańska uprawia seks codziennie (jeśli oczywiście myślą o dziecku i są zdrowi).
Nie jest to konieczne. Zresztą, to niemożliwe na dłuższą metę.
Edyta44 napisał(a):
Jeśli mu powiem, że nie codziennie to chyba będzie koniec.
Naprawdę myślisz, że jak nie zgodzisz się na współżycie z nim każdego dnia, to zerwie z tobą? Jeśli się nie pomyliłaś w swym osądzie, to Twój chłopak nie jest zbyt dobrym kandydatem na męża. Mężczyzna nie powinien wymagać od swojej żony tego, co nie jest niezbędne.


Pt paź 19, 2012 16:30

Dołączył(a): Pt paź 19, 2012 15:56
Posty: 3
Post Re: seks
Ale on mówi, że dobre małżeństwo robi to często... czyli codziennie...


Pt paź 19, 2012 16:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: seks
Ja proponuje nie pytać przypadkowych ludzi na forum, ale szczerze pogadać ze swoim chłopakiem. Co czujesz Ty, a co czuje on. Teraz widocznie buzują w nim hormony i wydaje mu się że po ślubie to nic innego nie będzie robić. Ważne jest i to co czujesz Ty i to co czuje on. Jeśli nie wiesz to po prostu mu powiedz. Bo jak na razie dość dziecinny macie problem i chyba średnio dojrzale macie problemy jak na przyszłe małżeństwo.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Pt paź 19, 2012 16:56
Zobacz profil
Post Re: seks
Mówić to sobie można. Jak już rozpoczniecie życie seksualne, to i się dowiecie czy faktycznie potrzebujecie codziennie czy nie. Do tego dochodzi codzienność. Czasem człowiek pada po całym dniu i seks to ostatnia rzecz na jaką ma ochotę.
Może po prostu tak Cię kocha, że chce się Tobą nacieszyć ;) . Możecie przecież pofantazjować o tym jakbyście chcieli, aby wyglądało wasze życie seksualne. Natomiast to dość głupi powód zerwania by był- bo ona nie chce spełniać wszystkich moich zachcianek. Związek polega na kompromisach.


W każdym bądź razie w badaniu seksualności polaków jeszcze im nie wyszło, aby średnia wynosiła blisko 365 dni w roku :D .
źródło napisał(a):
Badania w tym zakresie prowadzi corocznie znana wszystkim firma Durex, jak wypadli Polacy? Zacznijmy od średniej ogólnoświatowej, która wynosi dla statystycznego ziemianina 96 stosunków w skali roku. Przewagę mają tu mężczyźni 105 razy w roku, nad kobietami 88 razy w roku. Najbardziej aktywne są osoby pomiędzy 25 a 34 rokiem życia, przed trochę młodszymi osobami w wieku 16-20 lat. Później jest już coraz gorzej :) Ponad połowa ankietowanych (57%), twierdzi że uprawia seks co najmniej raz w tygodniu, a 4 % twierdzi, że robi to codziennie. Amerykanie uprawiają seks 132 razy w roku, Rosjanie 122 razy, Francuzi 121, Grecy 115, a Polacy 91 razy w roku. Najrzadziej seks uprawiają mieszkańcy Japonii 37 razy w roku, Malezji 62 i Chin 69.


Pt paź 19, 2012 17:03
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 09, 2010 8:49
Posty: 994
Post Re: seks
Ja bym się tym nie przejmował. Chłopak jest młody, nabuzowany hormonami to gada głupoty.
Spytaj się go gdzie wyczytał, że dobre małżeństwo robi to często i że często to znaczy co dzień.
Aha, według badań w Polsce małżeństwa kochają się co cztery dni.
A jak będzie to wyjdzie w praniu :)

_________________
http://www.pompejanka.info


Pt paź 19, 2012 17:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 9:16
Posty: 3755
Post Re: seks
Nie możesz mu powiedzieć, że będzie to codziennie - nie możesz tego przewidzieć (a prawdopodobieństwo, że tak będzie jest małe - jak pokazała Val). Natomiast temperament myślę, że można wyczuć i bez obietnic oraz bez seksu.

A jak jest w moim małżeństwie, to z oczywistych powodów szczegółów nie będę zdradzał, ale na pewno nie jest to codziennie. Pamiętaj też o jednej rzeczy - jeśli planujecie katolickie małżeństwo, to nie będzie antykoncepcji. Nie wchodząc w szczegóły, jeśli będziecie stosowali metody NPR (Naturalne Planowanie Rodziny) w odkładaniu poczęcia, to konsekwencją tego będzie brak seksu w około połowie cyklu już na wstępie (dokładna długość bardzo zależy od konkretnej metody oraz długości cyklu kobiety). Przed zawarciem małżeństwa trzeba by to omówić.

_________________
Piotr Milewski


Pt paź 19, 2012 18:11
Zobacz profil WWW
Post Re: seks
Jest takie stare porzekadło, że kobieta zawsze moze ale nie zawsze chce, a mężczyzna zawsze chce ale nie zawsze może.....więc nie przejmuj się tak codziennym obowiązkiem seksu.


Pt paź 19, 2012 18:16

Dołączył(a): Wt sty 04, 2011 12:01
Posty: 1123
Post Re: seks
seks codziennie bo on by tak chciał

nawet tort się czy ulubione ciasto znudzi się jak je się codziennie


Pt paź 19, 2012 19:24
Zobacz profil
Post Re: seks
Na poczatku tak z parę tygodni to pewnie bedzie chciał codziennie....ale potem mu sie przeje :D
Rutyna zabija :)

Zreszta wy kobiety macie swoje sposoby....wystarczy zmeczonemu po pracy facetowi kazać: wynieść śmieci, zetrzec kurze na szafie (bo ja nie siegam), przykręcic rozklekotany fotel, przybic gwóźdź na obraz, wymienic spalona żarówkę itp. itd....i jak przyjdzie wieczór to zanim ty wyjdziesz z łazienki on już dawno bedzie smacznie chrapał licząc na to, ze nie przyjdzie ci do glowy głupi pomysł budzic go z powodów tak banalnych jak seks :D


Pt paź 19, 2012 20:10

Dołączył(a): Cz wrz 10, 2009 4:54
Posty: 707
Post Re: seks
Ja myślę, że nawet parę miesięcy codziennego seksu da radę pociągnąć na początku (nam się tak udało, z przerwami na okres).
Dłużej już nie, bo człowiek przestaje się zachłystywać nowością i zaczyna normalnie funkcjonować (na szczęście). ;)


Pt paź 19, 2012 20:34
Zobacz profil
Post Re: seks
Zapewniam Cię, że małżeństwo NIE kocha się codziennie, nie wiem skąd Twój chłopak czerpie takie informacje - a gdyby stosujący NPR tak się codziennie kochali, to nasza Polska byłaby nieźle zaludniona....

Po drugie, jeśli chcecie w małżeństwie stosować NPR a jednocześnie nie chcecie jeszcze dziecka np. przez 3 lata po ślubie, , to seks może być tylko w III fazie lub jeśli masz długie cykle - to jeszcze kilka dni w I fazie, więc za wiele tego seksu to w NPR nie ma.

Najlepiej szczerze porozmawiaj z chłopakiem, zwłaszcza jeśli Ty chcesz stosować NPR, bo tutaj samoopanowanie mężczyzny jest bardzo ważne w małżeństwie, bo w każdym cyklu trzeba na seks trochę czekać i codziennie to na pewno NIE można.

Kolejna rzecz - samo życie - np. gdy ciąża jest zagrożona to seksu zero. Po urodzeniu dziecka też trzeba odczekać z seksem 6 obowiązkowych tygodni aby się wszystko kobiecie wygoiło.
Porozmawiaj o tym wszystkim ze swoim chłopakiem.

A jak już się ma dzieci i masę obowiązków a facet głowi się jak zarobić na rodzinę, to zapewniam, że i sił i "głowy" do seksu często nie ma przez dłuuuugi czas z każdej ze stron.


So paź 20, 2012 16:49
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 17, 2009 18:36
Posty: 2041
Post Re: seks
ale to jest dla mnie sweet taki post :) mam na myśli to podejście że będą tak codziennie się kochać:) Kurcze poczułam się stara. I ta głowa co czasem boli, i to zmęczenie pracą że człowiek o 21 już pada na nos:) I te dzieciaki marudzące jeszcze o 22:) samo życie :)

_________________
Ania


So paź 20, 2012 21:22
Zobacz profil
Post Re: seks
Autorko postu - dobry LINK dla Ciebie
http://www.deon.pl/inteligentne-zycie/o ... zynow.html


So paź 20, 2012 22:13
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 26, 2007 17:46
Posty: 2030
Post Re: seks
Z drugiej strony, zawsze jest to dobry hak na męża, jeśli okaże się że to on nie będzie chciał codziennie :-D

_________________
Jestem panteistką.
"Nasze ciała są zbudowane z pyłu pochodzącego z gwiazd (...) Jesteśmy dziećmi gwiazd, a gwiazdy są naszym domem. Może właśnie dlatego zachwycamy się gwiazdami i Drogą Mleczną."
(Carl Sagan)


N paź 21, 2012 9:54
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL