Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn maja 06, 2024 17:21



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 ,,Otwartość na życie"-a życie 
Autor Wiadomość
Post Re: ,,Otwartość na życie"-a życie
Inka_1 napisał(a):
ja cie rozumiem, ostatnio też coraz mniej rozumiem demonizowanie prezerwatyw przez KK.
Kościół katolicki nie demonizuje prezerwatyw, nie są one złe. Natomiast mogą one być wykorzystane w zły sposób, np. jako środek antykoncepcyjny. Zło znajduje się w sercu człowieka, nie w przedmiotach.


Śr kwi 17, 2013 17:27
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 23, 2012 18:52
Posty: 278
Post Re: ,,Otwartość na życie"-a życie
Wszystko jedno, wiadomo do czego się je wykorzystuje.


Śr kwi 17, 2013 19:21
Zobacz profil
Post Re: ,,Otwartość na życie"-a życie
Nie wszystko jedno, ponieważ stwierdzenie, że "KK demonizuje prezerwatywy" jest nieprawdziwe i może wprowadzać w błąd. Jeżeli pisząc to, miałaś na myśli, że Kościół potępia ich stosowanie, to użyłaś niewłaściwych słów.


Śr kwi 17, 2013 21:30
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 23, 2012 18:52
Posty: 278
Post Re: ,,Otwartość na życie"-a życie
Chodziło mi po prostu o to że KK uważa stosowanie prezerwatyw za zło, ot taki skrót myślowy.


Śr kwi 17, 2013 22:33
Zobacz profil
Post Re: ,,Otwartość na życie"-a życie
terenia napisał(a):
Kozioł----------no to ja mam szczęście,mój ginekolog nie robi problemu z (censored),!!!!!!---takie portale jak ten,czy też fronda,deon-----utwierdzają mnie w przekonaniu,że słusznie zrobiłam,odpuszczając sobie kościelne dyrdymały-----nie ,nie jestem otwarta na stado dzieci,mam swoje pasję---lubię swoją pracę,kocham podróże(a,że mam możliwości to bardziej zastanawia mnie fakt,czy w przyszłym roku pojadę do meksyku),,,,,dzieci---no cóż,może kiedyś!!!!!!!!!!!,,,,a co do wszelkiej maści religii----religie to opium dla facetów(zakazy,nakazy,,,stworzone by facetom było wygodnie i przyjemnie)

Rzeczywiście dyrdymały. Takich dyrdymałów nie czytałem dawno. Mamy z żoną troje dzieci, zjechaliśmy pół świata, oboje mamy świetną pracę. Jaka jest zależność między podróżami, pracą a dziećmi?


Cz kwi 18, 2013 8:55
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 13:25
Posty: 975
Post Re: ,,Otwartość na życie"-a życie
Pawro, zależność jest. Jest trudniej w takiej podróży, z pracą u kobiety w pierwszych latach też nie jest wesoło. Chyba że kogoś stać na niańki lub ma komplet kochanych dziadków.


Cz kwi 18, 2013 13:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 24, 2012 11:32
Posty: 318
Post Re: ,,Otwartość na życie"-a życie
Inka_1 napisał(a):
Chodziło mi po prostu o to że KK uważa stosowanie prezerwatyw za zło, ot taki skrót myślowy.

A pamiętasz co to było jak papież Benedykt powiedział że wykorzystanie prezerwatywy może być nawet przejawem (skrzywionej, ale zawsze) miłości ludzkiej?

To Bóg będzie sędzią, a on zna każde ludzkie serce.

_________________
Zawiłe problemy wymagają gruntownego omówienia, a zasoby mam ograniczone. Polecam moje dzieło: https://melancholia.xyz


Wt maja 07, 2013 8:59
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL