Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 1:49



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 "To wszystko rodzina!" 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N lip 22, 2012 16:24
Posty: 88
Post "To wszystko rodzina!"
Ku przestrodze, polecam rzucić okiem na nowy 'bestseller'. Książka używana na zachodzie, jest już przetłumaczona i można ją dostać w Polsce. Mam jeden wniosek - za kilkanaście lat będziemy wszyscy żyć w świecie totalnej rozpusty, bez zasad, bez żadnych zahamowań. Obudźmy się!

Sami zobaczcie
Kod:
http://www.czarnaowca.pl/czarna_owieczka/to_wszystko_rodzina,p1002298664

(można obejrzeć przykładowe strony książki - po prawej na czarnym tle przycisk zajrzyj do ksiązki)

O co mi chodzi? Na przykład:
Cytuj:
[...] podobnie jest u Karoli i jej braciszka Maćka. Ci dwoje przez tydzień mieszkają u dwóch mam, a przez następny u dwóch tatusiów. Mamami Maćka i Karoli są Sabina i Krysia. Obie są lesbijkami. To znaczy, że kochają się w kobietach, a nie mężczyznach.


Pranie mózgu. Dla dzieci od lat 6.

_________________
Oczekuj Pana, bądź mężny,
nabierz odwagi i oczekuj Pana.


N lut 03, 2013 16:45
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 23, 2012 18:52
Posty: 278
Post Re: "To wszystko rodzina!"
wielką krzywdą jest takie zaburzanie tożsamości dziecka...a jak ci rodzice zaczną się wtrącać sobie nawzajem w wychowanie tych to juz w ogóle masakra.


N lut 03, 2013 17:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 09, 2010 8:49
Posty: 994
Post Re: "To wszystko rodzina!"
Dodajcie "Opinie Czytelników" pod książką. Ja już dodałem. Może ktoś jak je przeczyta to nie kupi tego czegoś.

_________________
http://www.pompejanka.info


N lut 03, 2013 18:03
Zobacz profil
Post Re: "To wszystko rodzina!"
Może nie kupi, a dzieciak będzie uczony w przedszkolu - Maciuś ma dwie mamy a Karolka dwu tatusiów.


N lut 03, 2013 18:57
Post Re: "To wszystko rodzina!"
Czarna Owca to wydawnictwo, które specjalizuje się w takich pozycjach. Wystarczy przejrzeć ich asortyment. Nazwa wydawnictwa nie jest przypadkowa :)


Cytuj:
Dodajcie "Opinie Czytelników" pod książką. Ja już dodałem


A admin ziewając, kliknął delete ;)


Cytuj:
Ta żywa i ciepła książka dostarczy młodemu czytelnikowi ciekawych informacji o różnorodnych formach rodziny, np. o samotnych rodzicach, rodzinach patchworkowych


Rodzina patchworkowa - rodzina, w której zgodnie żyją byli małżonkowie, ich obecni partnerzy oraz dzieci z tych związków

Załącznik:
mother-of-god.jpg
mother-of-god.jpg [ 20.86 KiB | Przeglądane 6327 razy ]


N lut 03, 2013 18:59
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 09, 2010 8:49
Posty: 994
Post Re: "To wszystko rodzina!"
wloczykij napisał(a):
A admin ziewając, kliknął delete ;)


Chyba tak:/ W końcu chodzi o zarobek a nie sprzedaż wartościowych książek.

Przy okazji, fajny załącznik :)

_________________
http://www.pompejanka.info


Pn lut 04, 2013 11:16
Zobacz profil
Post Re: "To wszystko rodzina!"
Myślę, że w tym przypadku nie chodzi tylko o zarobek. Całe wydawnictwo jest silnie zideologizowane o czym świadczą oferowane przez nich pozycje. Ci ludzie doskonale wiedzą co robią i wierzą w to co robią.


Pn lut 04, 2013 13:25

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: "To wszystko rodzina!"
patryk84 napisał(a):
Dodajcie "Opinie Czytelników" pod książką. Ja już dodałem. Może ktoś jak je przeczyta to nie kupi tego czegoś.


Może dziecko dostać ową książkę jako nagrodę za bardzo dobre wyniki nauczania od "postępowej" dyrekcji szkoły do której uczęszcza. :x Może teżbyć nagrodą w konkursie. :oops: Możliwości jest wiele.


Pn lut 04, 2013 19:53
Zobacz profil
Post Re: "To wszystko rodzina!"
To dziecko pójdzie pochwalić się mamie nagrodą a mama już zrobi z książeczką porządek.

A jeśli mama wyznaje poglady autora/ki owego "dzieła" to i tak nie trzeba książeczek żeby dziecku odpowiednie pranie mózgu zrobić.


Pn lut 04, 2013 20:18

Dołączył(a): N lip 22, 2012 16:24
Posty: 88
Post Re: "To wszystko rodzina!"
wg mnie ta lub podobna książka stanie się obowiązkową pozycją dla dzieci na przyklad na 'przygotowaniu do życiu w rodzinie'. I czy mama 'zrobi z nią porządek' czy nie, to na wychowanie własnego dziecka nie będzie miała żadnego wpływu.

_________________
Oczekuj Pana, bądź mężny,
nabierz odwagi i oczekuj Pana.


Pt lut 15, 2013 11:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 09, 2010 8:49
Posty: 994
Post Re: "To wszystko rodzina!"
W pewnym sensie mamy na to wpływ. Przy wyborach parlamentarnych nie mówimy, że i tak nic się nie zmieni, tylko idźmy na wybory i zagłosujmy na parte która takich wypocin na pewno nie dopuści do szkół. Ale to już w pewnym sensie agitacje polityczne a nie chciałbym o tym pisać na tym forum :)

_________________
http://www.pompejanka.info


Pt lut 15, 2013 22:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 23, 2012 18:52
Posty: 278
Post Re: "To wszystko rodzina!"
Patryk z tym wybraniem partii to nie takie proste. Trudno zaufac politykom. Poza tym w wyborze partii trzeba też patrzeć na inne czynniki a nie tylko na poglądy na temat spraw opisanej w tej książce.


So lut 16, 2013 0:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 09, 2010 8:49
Posty: 994
Post Re: "To wszystko rodzina!"
Pewnie, że nie tak prosto. Ale ogólnie starajmy się wybierać partie które kierują się wartościami Chrześcijańskimi.

_________________
http://www.pompejanka.info


So lut 16, 2013 9:37
Zobacz profil
Post Re: "To wszystko rodzina!"
Obecnie takich nie ma :)


So lut 16, 2013 10:03
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 09, 2010 8:49
Posty: 994
Post Re: "To wszystko rodzina!"
Zróbmy swoją :)

_________________
http://www.pompejanka.info


So lut 16, 2013 13:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL