Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 21:38



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Ojciec Knotz- książki i rekolekcje 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 17, 2009 18:36
Posty: 2041
Post Ojciec Knotz- książki i rekolekcje
Jak odbieracie osobę Ojca Knotza, czy podobają wam się jego książki, czy ktoś z was był na rekolekcjach małżeńskich i jak było? (bo pojawił się ten temat)
Ja na jego rekolekcjach nie byłam, chciałabym kiedyś pojechać. Spotkałam pary zachwycone:) . Książki mam w domu dwie, podobają mi się. Nie traktuję tego jako katechizm, wykładnię Kościoła itp:) bo nie są tym, ale jako typowe poradniki- można skorzystać, można częściowo, generalnie czyta się dobrze, ma fajny lekki w odbiorze styl, sporo cennych uwag.

_________________
Ania


So gru 21, 2013 9:28
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 05, 2013 18:18
Posty: 6
Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie
Post Re: Ojciec Knotz- książki i rekolekcje
Czasami jego wypowiedzi szokują, tak mi się wydaje. Uczył mnie przed laty religii, nie radził sobie zupełnie z tematem antykoncepcji i aborcji, a był na każdej lekcji atakowany tymi tematami, ciekawe czy pamięta;) Chyba stąd ten jego wybór i zainteresowania:) Teraz wie, jak i co mówić.
Książkę czytałam jedną Akt małżeński (?), mocna, dosłowna, ale i wiele wyjaśniająca. Podobno O. Knotz korzystał z doświadczeń małżeńskich własnej siostry.
Zdaje się, że rekolekcje prowadzi we Wrocławiu na Sudeckiej "zatrzymaj się w biegu", podobno bardzo dobre, nie udało mi się jednak na nie dotrzeć...


Pt gru 27, 2013 15:39
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL