Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 17:41



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Żona w Polsce mąż za granicą 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn gru 31, 2012 15:04
Posty: 25
Post Żona w Polsce mąż za granicą
Niedawno wróciliśmy z zza granicy z dzieckiem i ja w drugiej ciąży. Mąż dostał propozycje ponownego wyjazdu na kilka tygodni o czym wcześniej wiedziałam i zgodziłam się. Poki co mieszkamy u moich rodziców,ale chcemy jak wróci przeprowadzić sie na poród niedaleko jego domu, który trzeba wyremontować. Ja wiem, ze on ma dużo na głowie teraz. On jest jedyna osobą, która nas utrzymuje, dba itd., ale słyszę, że szef może dać mu kolejną propozycję na kilka tygodni ponownego przyjazdu co jakiś czas i już pyta mnie sie o termin np miesiąc lub dwa po porodzie. (Tam gdzie będziemy mieszkać nie mamy żadnej rodziny a najbliższa kilkaset km). On twierdzi, że musi zarabiać bo są wydatki i jest na co, tymabrdziej na remont domu, żeby sie szybciej wprowadzić. Ja bede sama z dwójką dzieci. Rozumiem wszystko,jednak zastanawiam się czy to w porządku, czy tak sie powinno robić. Moj mąż dba o nas, ufam mu, ale mam wątpliwości co mu powiedzieć, żeby nie wynikła z tego kłótnia.


Wt maja 26, 2015 14:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: Żona w Polsce mąż za granicą
Kamille napisał(a):
Moj mąż dba o nas, ufam mu, ale mam wątpliwości co mu powiedzieć, żeby nie wynikła z tego kłótnia.

Powiedz mu,że go kochasz. :przytul:


Wt maja 26, 2015 15:50
Zobacz profil

Dołączył(a): So cze 05, 2010 13:07
Posty: 103
Post Re: Żona w Polsce mąż za granicą
A jakie są szanse na pracę blisko domu?
Jeśli szans konkretnych nie ma, to jaka jest alternatywa dla wyjazdu?
Jeśli możliwości konkretne są i na miejscu, to jest podstawa do łatwiejszej rozmowy o niewyjeżdżaniu. Typu: zarobisz mniej, ale będziesz z nami, a dom - cóż, dom spokojnie, może sobie z remontem czekać lata, przeżyjemy.


Pn cze 01, 2015 15:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: Żona w Polsce mąż za granicą
A czego Ty chcesz? Dla siebie? Jak widzisz swoje życie z nim obok /z nim daleko? Bo realnie to jest najważniejsze. Masz jakąś pomoc? Co z Waszą więzią? Nikt ci na to teoretycznie nie odpowie.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Wt cze 09, 2015 9:59
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL