Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:40



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Prawiczek z odzysku 
Autor Wiadomość
Post Re: Prawiczek z odzysku
Robek napisał(a):
Nataliaaa25 napisał(a):
Ja zawsze poruszam takiego tematy w relacji dużo czasu wcześniej niż przed zawarciem sakramentu małżeństwa interesuje mnie przeszłość seksualna człowieka z którym mam założyć rodzinę


A co ci to robi za różnice?
Bo jak ci powie że romansował w swoim życiu z 5 kobietami, to co ci to da? w czym ci to pomoże?


Różnica dla mnie jest ogromna .Ja zawsze starałam się żyć zgodnie z wartościami chrześcijańskim i czekać ze współżyciem do ślubu -więc chciałabym aby również mój przyszły mąż to podzielał .. Przeszłość seksualna mówi nam dużo o człowieku jego poglądach w tej materii ,wartościach ,tym czym kierował się w życiu ,jakie decyzje podejmował, czy też o tym jakie ma podejście do własnej seksualność -a to jest ogromne ważnie gdy podejmujemy decyzje o zawarciu małżeństwa z danym człowiekiem .


Nie mówię że mężczyzna który automatycznie jest doświadczony -od razu z miejsca jest u mnie skreślony ale na pewno musiałabym się zastanowić czy udźwignęłabym taką przeszłość seksualną u swojego małżonka skoro ja przed ślubem żyłam zupełnie inaczej niż on .Doświadczenia pozamałżeńskie są zawsze balastem którą ranią ukochaną osobę niestety .


Wt mar 14, 2017 21:07
Post Re: Prawiczek z odzysku
Z tego co piszesz wynika, że nie wiesz, czy dla narzeczonej to ma znaczenie. A jeśli dziewczyna odrzuca możliwość poślubienia kogoś kto już współżył? jeśli jej nie powiesz przed ślubem o współżyciu, a ona wiedząc o wcześniejszym współżyciu, za Ciebie by nie wyszła, to czy taki ślub będzie ważny?


N lut 11, 2018 15:26

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Prawiczek z odzysku
Okreslenie "mezczyzna automatycznie doswiadczony" to jest cos co mnie urzeklo w tym watku :).


N lut 11, 2018 18:51
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL